Як дізнатися пароль від wifi на телефоні з android або ios (айфон)

Багато з тих, хто використовує смартфони не можуть жити без wi-fi для виходу в інтернет. Це не тільки зручно, але і абсолютно безвитратно. Однак швидкість з’єднання набагато вище, ніж при з’єднанні через покриття 3G. Досить один раз ввести ключ від вай-фай мережі, і мобільник, запам’ятавши його, буде кожен раз сам виставляти його при виході у всесвітню павутину. Але що ж робити, якщо смартфон не пропустив вас в інтернет через те, що пароль? Як можливо дізнатися пароль від wi-fi на смартфоні або планшеті?

Зміст:

  Дізнаємося свій пароль від wi-fi на android або ios
  Як дізнатися пароль від вже підключений wi-fi на андроїді
  Дізнаємося чужий пароль від wifi на андроїд
  Дізнаємося чужий пароль від wifi на ios (iphone)
  Як дізнатися ключ шифрування Wi-Fi через телефон або планшет
  Додатки android дозволяють дізнатися пароль wi-fi
  Програми для ios (iphone) дозволяють дізнатися пароль від вай фай
  Дізнаємося IP адреса WiFi роутера через телефон
  Як дізнатися ключ від громадської мережі вай фай
  Де розташований файл з інформацією про мережі wi-fi?

Дізнаємося свій пароль від wi-fi на android або ios

Щоб знайти свій пароль від вай-фай мережі на Android вам потрібно завантажити спеціальний додаток. Воно є менеджером файлів – RootBrowser. Далі, розпакувавши цей додаток, ви повинні увійти в папку під ім’ям «data», в ній від вас потрібно знайти ще одну папку – «misc». Наступною папкою буде потрібна нам – «wifi». Там і можна відшукати файл під ім’ям «wpa_supplicant.conf». Відкривайте в будь-якому текстовому редакторі. Там ви зможете побачити повне перерахування всіх підключень, до яких останнім часом під’єднувався ваш телефон або планшет. Крім найменувань мереж, тут ви знайдете всі потрібні вам паролі.

Складніше йдуть справи з ios. Ця ОС не дає можливості безперешкодно довідатися пароль свого ж вай-фай. Такі дані в ios ретельно приховані за шифром, і дізнатися їх під силу тільки професіоналам, але можна піти на хитрість. Для цього почніть роздавати wi-fi зі свого мобільника. Зайдіть для цього в налаштування апарату і вибрати режим модему. Тоді ви побачите автоматичний пароль. Видозмінювати його можна в будь-який час.

Як дізнатися пароль від вже підключений wi-fi на андроїд?

Буває і так, що телефон на андроїді колись підключався до wi-fi, а пароль від мережі ви примонить не можете, так і інше пристрій до неї підключити не вийде. У GoogleMarket ви можете завантажити програмку під назвою «WiFi Key Recovery». Воно автоматично допоможе відшукати файл під назвою «wpa_supplicant.conf». Програма проаналізує його і видасть вам дані про потрібний пароль. Але щоб програма функціонувала, на вашому телефоні повинні бути виставлені root-права.

Дізнаємося чужий пароль від wifi на андроїд

Щоб дізнатися пароль від чужого вай-фай, можна спробувати підібрати потрібну комбінацію методом збірки цифр і букв. Багато власників роутерів застосовують як паролів нехитрі комбінації, а то й зовсім не змінюють заводських налаштувань. Але існують спеціальні програми для Android, які спрощують цю задачу. Мова про них піде нижче.

Дізнаємося чужий пароль від wifi на ios (iphone)

Дізнатися чийсь пароль від Wi-Fi через айфон також, як і у випадку з телефонами на андроїд, можна тільки з використанням спец програм для злому. Інших варіантів дізнатися пароль від чужої бездротової мережі немає. Про спеціальні програми для злому чийогось пароля мова піде нижче.

Як дізнатися ключ шифрування Wi-Fi через телефон або планшет?

Щоб довідатися ключ шифрування від Wi-Fi за допомогою телефону або планшета, вам знадобиться будь-який файловий менеджер. Він стоїть в кожному мобільнику за замовчуванням. В ньому обирайте папку «data», далі – папку «misc», а потім – «wpa_supplicant.conf» (файл). Його слід помістити в текстовий редактор. Тоді ви зможете дізнатися все, що потрібно для виходу в інтернет через Wi-Fi, у тому числі і ключ.

Які додатки android дозволяють дізнатися пароль wi-fi?

Одним з найбільш популярних програм для того, щоб дізнатися пароль від вай-фай, для андроїд є «Wi-Fi Unlocker». З його допомогою можна безпроблемно підключатися до закритих мереж wi-fi. Відрізняється зручним інтерфейсом і дозволяє підключатися до мереж на відстані до 1 км.

  «WiFi Map Pro» — Додаток WiFi Map Pro створено для мобільних пристроїв з платформою Android. Допоможе з’єднатися з WIFI, зашифрованим паролем. Про встановлення програми потрібно заздалегідь подбати тим, хто частенько буває в інших країнах, або незнайомих містах, адже буває там потрібно мати підключення – повідомити про приїзд за месенджера, завантажити карту, знайти допоміжну інформацію.
  «Wifi Hack Password» — ще один додаток для андроїд, яке дозволить дізнатися пароль від wi-fi. Ця програма працює за рахунок підбору паролів. Вам потрібно тільки вказати довжину пароля, і програма з допомогою вбудованого словника сама підбере потрібний пароль. Пошук пароля за допомогою Wifi Hack Password» може зайняти від двох хвилин до доби.
  «WiFi Router keygen» — програма для злому паролів від вай-фай для андроїд. Відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Додаток працює автоматично, постійно перебуваючи в пошуку ключів шифрування від всіх доступних бездротових мереж.

Програми для ios (iphone) дозволяють дізнатися пароль від вай фай

Для того, щоб безперешкодно отримувати доступ до своєму або чужому Wi-Fi через iphone, існує програма «iWep pro». Дане додаток є своєрідним «зломщиком паролів». Воно запрограмовано так, що методом виключення підбирає пароль до мережі wi-fi.

  «Aircrack» — ця програма для пошуку пароля від вай-фай працює за принципом моніторування інформації. Вона аналізує і перехоплює трафік, що проходить через wi-fi.
  «NetworkList» — це ще один додаток, що дозволяє дізнатися пароль від чужої мережі вай-фай. Але працювати вона буде тільки в тому випадку, якщо ви вже підключалися на свій iphone до мережі, але не можете згадати пароль. Дана програма зберігає всі введені раніше паролі в прихованій папці.

Дізнаємося IP адреса WiFi роутера через телефон

Дізнатися ІР адреса роутера, якщо ви раніше підключалися до цієї бездротової мережі, можна за допомогою смартфона. Для цього вам, як і в описаних вище методах, потрібно використання будь-якого файлового програми. Вони встановлені на всіх смартфонах за замовчуванням. Можна також завантажити аналогічну програму в магазині додатків. У додатку вам належить пройти по наступному шляху: data-misc-wifi. В останній папці вам слід вибрати файл wpa_supplicant.conf. У ньому ви зможете відшукати всі зашифровані дані.

Як дізнатися ключ від громадської мережі вай фай?

Для того, щоб вийти в інтернет через громадську мережу wi-fi буде потрібно знання ключа безпеки. Щоб дізнатися його, скористайтесь спеціалізованими програмами «Wi-FiUnlocker» (для андроїд) або «iWep pro» (ios). За допомогою цих програм ви зможете безперешкодно отримати доступ до громадської бездротової мережі.

Де розташований файл з інформацією про мережі wi-fi?

У кожної ОС є папка, яка зберігає всі захисні дані кожної бездротової мережі, до якої ви коли-небудь користувалися. На ОС Android дані про мережі wi-fi зберігаються у файлі wpa_supplicant.conf. Його ви можете знайти вручну або ж скористатися спеціальним провідником програм, встановивши його на свій смартфон. Можна зробити це за допомогою спеціальної програми «Android Wi-Fi password finder».Цей файл розташований за наступним шляхом: /data/misc/wifi/wpa_supplicant.con. Знайти папку під ім’ям «data» можна з допомогою файлового менеджера, встановленого на телефоні.

Рада! Для пошуку потрібних даних про з’єднання за допомогою смартфона до мережі wi-fi використовуйте спеціальні програми. Вони значно спрощують процес знаходження ключа від вай-фай.

Тепер ви знаєте, як дізнатися пароль від wifi на телефоні. В цьому немає нічого складного. Більш того, проявивши трохи терпіння, ви зможете дізнатися пароль не тільки своєї, але й чужої бездротової мережі.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru