Як підключитися до wifi не знаючи пароля — 3 способи швидко підключиться до вай фай з паролем

Багато хто з нас задаються питанням — як підключитися до wifi не знаючи пароля? На будь-яку дію завжди можна знайти протидію. Це стосується і запаролених мереж wi-fi. Способи захисту стають складніше, але з ними еволюціонують і способи завдяки яким цей захист можна обійти. Сьогодні ми навчимо вас підключитися до wifi не знаючи пароля!

Зміст:

  3 варіанти підключитися до wi-fi не знаючи пароля
  Підбір пароля від wi-fi
  Перехоплення і злом пароля від wi-fi
  Фішинг. Отримуємо пароль від wi-fi шляхом підроблення
  Чому не варто користуватися чужим wifi
  Програми допомагають підключитися до wifi не знаючи пароля

3 варіанти підключитися до wi-fi не знаючи пароля

На практиці існує 3 основних підходи до отримання чужого пароля від wi-fi — це підбір пароля, отримання пароля за допомогою фішингу та перехоплення. Далі ми розглянемо 3 найбільш поширених варіанту злому чужого wi-fi.

Увага!!! Перед зломом wi-fi, обов’язково переконайтеся, що вона не належить державним і фінансовим установам (поліції, церії, комунальним підприємствам, банкам), злом такої мережі може спричинити за собою кримінальну відповідальність.

Підбір пароля від wi-fi

Зламати чужий wi-fi шляхом підбору пароля можливо! Для початку, вам варто спробувати самі очевидні варіанти комбінацій, такі як наприклад: 12345678, 87654321, qwerty і т. д. Хоча це і самий банальний спосіб, але як показує практика такі паролі зустрічаються досить часто, багато користувачі особливо не напружуються при установці пароля і вводять найпростіші значення (щоб не забути).
Якщо такий варіант не спрацював, то можна спробувати спеціальні програми, які підберуть пароль автоматично, наприклад — WiFICrack. Ця програма абсолютно безкоштовна і допомагає отримати пароль в більшості випадків.

Увага! WiFICrack розрахований під роботу з Windows 7!

Покрокова інструкція:

Для початку, запускаємо файл WifiCrack.exe.
Ставимо галочку на мережах, які необхідно зламати.
Тиснемо Next.
Далі, подгружаем файл зі словником, який можна знайти в архіві з програмою. Щоб його підключити потрібно відзначити файл відповідної галочкою.
Коли все готово, можна натиснути старт.
Якщо WifiCrack все ж зуміє підібрати пароль, то по закінченню роботи в каталозі програми з’явиться файл під назвою Good.txt. У ньому будуть міститися назви зламаних мереж і паролі до них.

Перехоплення і злом пароля від wi-fi

Ще один дієвий спосіб злому – це перехоплення і дешифрування даних. Операція ця досить складна і вимагає від користувача високого рівня знань в комп’ютерних технологіях, а так само спеціальне програмне забезпечення. Даний спосіб полягає в наступному: запит на з’єднання від вашого пристрою (смартфона або ПК), надходить до роутера, навіть якщо не вдалося підключитися, роутер продовжує обмінюватися даними з вашим пристроєм. І в цих даних міститься пароль від роутера. Виходить, що якщо ці дані перехопити і розшифрувати, то можна дізнатися пароль.

Airslax – це операційна мережа (програма) розроблена спеціально для злому і перехоплення даних з бездротових мереж з захистом wep/wpa.

Покрокова інструкція:

Розпаковуємо скачаний архів на флешку.
Запустіть файл bootinst.bat.
Після завершення завантаження у вас буде матися вже готова завантажувальна флешка.
Натисніть комбінацію Alt+F1, в меню, виберіть пункт AiroScript.
Вибираємо зі списку бездротової адаптер, який необхідно зламати. Якщо висвітлює тільки один пристрій, то натискаємо клавішу 1 + Enter. Якщо тоді треба вибрати підходящий варіант із запропонованого списку.
Вибираємо зі списку команд режим «Автомат», програма проведе автоматичний підбір паролів WEP і перехоплення хендшейков WPA-мереж.

Підключилися до wifi? Подивіться хто підключений до даного Wi-Fi крім Вас!

Фішинг. Отримуємо пароль від wi-fi шляхом підроблення.

Фішинг – це коли власника роутера шляхом різних обманних трюків змушують видати пароль.

Найчастіше фішингові атаки здійснюються через соціальні мережі, електронну пошту, але у випадку коли потрібно дізнатися пароль від Wi-Fi, навіть самий наївний вважатиме дивним прохання повідомити пароль від мережі в електронному листі. Щоб провести атаку більш успішно, можна змусити користувача підключиться до штучної, створеної вами точці доступу з таким же ім’ям, як і оригінал.

Спочатку відбувається так званий «тюнінг» вашого комп’ютера, проходить налаштування HTTP і HTTPS, а так само пошук різних бездротових інтерфейсів які найчастіше представлені мережами wlan0 і wlan1, потім відбувається перемикання одного з цих інтерфейсів, він переходить у режим моніторингу і надалі виводить додаткові IP-адреси за допомогою служб DHCP. Згодом, програма виводить на екран список точок доступу жертви, одну з них можна вибрати для атаки.

Wifiphisher – це програма для автоматизації фішингових атак через мережу Wi-Fi.

Процес фішингу з Wifiphisher:

Вимкніть клієнтів від цієї точки доступу.
Далі відбудеться автоматичне налаштування Wi-Fi адаптера у режим «точка доступу», ім’я і мережеву адресу будуть скопійовані.
Потім відбудеться автоматичне налаштування DHCP сервера.
Програма видасть «жертві» сторінку замасковану під оновлення прошивки точки доступу де і буде згодом введений пароль від мережі.

Крім автоматичного режиму, у Wifiphisher є текстовий інтерфейс для оператора.

Чому не варто користуватися чужим wifi

В підключенні до чужого wi-fi є тільки моральний аспект, якщо ви вважаєте, що так робити погано то просто не робіть! В інших же випадках обчислити вас практично неможливо. Припустимо, що 80% користувачів навіть не дивитимуться хто підключений до wi-fi, 10% подивляться, але нічого не зрозуміють, а решта 10% знайдуть і заблокую всі пристрої, які були підключені до мережі незаконно. Адреси в підключеннях немає, є тільки IP, він не говорить ні про що, МАС адресу теж не може видати ваше місце розташування і ім’я вашого пристрою.

З цього можна зробити висновок, що найстрашніше, що може статися якщо вас все ж виявлять – це блокування підключення, тобто з вашого пристрою підключитися вже не вийде. Підключатися до чужого wi-fi – це рішення кожного.

Програми допомагають підключитися до wifi не знаючи пароля

Резюмуємо список програм для підключення до wi-fi не знаючи пароля:

Wifiphisher — ця програма здорово спрощує фішинг. Швидка автоматизації фішингових атак через мережу Wi-Fi — основний коник даного софта.
Airslax — програма розроблена спеціально для злому і перехоплення даних з бездротових мереж з захистом wep/wpa.
WifiCrack — Безкоштовна програма для підбору паролів до wi-fi мереж. Програма адаптована під роботу в середовищі Windows.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru