Як відновити флешку transcend, kingston, silicon power якщо її не бачить комп’ютер

Флеш-карти вже давно зарекомендували себе як надійний і компактний носій інформації, але навіть вони іноді виходять з ладу. На щастя, в більшості випадків — всі проблеми з флешками можна вирішити самостійно на програмному рівні, за допомогою спеціальних утиліт. У даній статті ми докладно розповімо як відновлювати флешки від різних виробників (таких як transcend, kingston, silicon power і т. д.) не вдаючись до допомоги дорогих сервіс-центрів — у домашніх умовах.

Зміст:

  Чому комп’ютер не бачить флешку?
  Восстановливаем файлову систему флешки
  Sandisk — Відновлення флешки
  Програми для відновлення usb флешок

Що могло трапитися з флешкою, чому комп’ютер її не бачить?

Проблеми, з-за яких ноутбук або комп’ютер не виявляє флешку, можуть бути абсолютно різними. Відновлення флешок може знадобитися з наступних причин:
— USB-порт на передній межі системного блоку не підключений.
Головна причина всіх проблем. Часто користувачі вставляють флешку в порт, який знаходиться спереду комп’ютера, адже це досить зручно. Але бувають ситуації, коли при складанні цей порт по неуважності не підключають до материнської плати. Підсумком будуть неробочі роз’єми спереду — як USB-порт, так і, приміром, вхід для навушників.
— Несправна флешка.
Друга за «популярності» причина. Флешки теж мають свій термін дії, після якого вони неминуче ламаються. Основною проблемою є перегорання.
— Вірус.

На жаль, у наш час повністю уникнути зараження практично неможливо. При копіюванні даних з комп’ютера, що містить вірус, ситуація може розвиватися двома шляхами:
а) не видно вмісту флешки;
б) не видно самої флешки.

Ще можливий варіант, що заражений комп’ютер просто не буде виявляти флешку.
— Проблема з драйверами.
Вкрай рідкісна проблема, але все одно варто перевірити таку ймовірність.
— Конфліктованіе різних файлових систем.

Бувають випадки, коли на флешці інстальована файлова система FAT, а на ноутбуці чи комп’ютері — NTFS. Дані файлові системи можуть конфліктувати, в слідстві чого комп’ютер не буде бачити флешку.
— Непрацюючий порт USB.

Є ймовірність того, що несправний порт, до якого вона підключена, а не флешка.

Як відновити файлову систему флешки?

Одного разу ваша флешка може перестати працювати, і при спробі відкрити вміст ви побачите повідомлення «Немає доступу. Файл або папка пошкоджені. Читання неможливо». В такому випадку у вас не буде можливості скопіювати дані з неї або зробити що-небудь інше.
Якщо ви відкриєте Мій комп’ютер і викличете контекстне меню флешки, то побачите, що файлова система буде незвичайна RAW, а не знайомі FAT або NTFS.

Відновлення usb флешки можна зробити з програмою MiniTool Power Data Recovery. У безкоштовної версії користувач має можливість відновлювати файли розміром до 1 гігабайта.
Після того, як ви запустите програму, виберіть диск та файли, з якого ви збираєтеся відновлювати файли. Слід вибрати флешку. MiniTool Power Data Recovery покаже всі папки і файли, що знаходяться на ній. Виберіть всі файли, які потрібно відновити, і натисніть блакитну кнопку Save Files. Утиліта уточнить, куди слід зберегти відновлені файли і ще раз попросить вас не записувати дані знову на ту саму флешку, з якою відбувається відновлення.

Після цього буде здійснюватися копіювання. Тривалість процесу буде залежати від розмірів і кількості файлів.
Після завершення операції ви побачите відповідне інформаційне повідомлення.
Перевірте всі дані на читабельність. Якщо все пройшло успішно, форматувати флешку і скопіюйте дані на неї.

Відновлення флешки за допомогою sandisk

Американське підприємство SanDisk в першу чергу відоме тим, що воно виробляє карти пам’яті для різної електроніки: фотоапаратів, плеєрів, телефонів. Воно займає чималу частина цієї ніші і володіє великою кількістю різних розробок і патентів. Наприклад, карти пам’яті формату CompactFlash були розроблені саме співробітниками компанії SanDisk. Формат ж SD був розроблений спільно з Matsushita Electric і Toshiba.
Паралельно з картами пам’яті виробляються також швидкі і зручні флеш-накопичувачі. Їх відмінною рисою є яскравий дизайн з чорно-червоними елементами. Швидше за все, вам ніколи не знадобиться проводити відновлення флешки Sandisk. Компанія виробляє дуже надійні чіпи пам’яті, але ніяка електроніка не застрахована від виникнення різних помилок внаслідок частого використання, стрибків напруги і неправильної експлуатації.

Часто ви можете зустріти помилки, пов’язані з записом-читанням, неправильним визначенням пристрою, визначенням невірного обсягу пам’яті, наявністю битих блоків і інших несправностей, що характерні для всіх накопичувачів такого класу. Вирішити їх можна за допомогою спеціально розробленої програми для ремонту і відновлення флеш-накопичувачів SanDisk. Вона була розроблена саме для подібних випадків. Шанс на відновлення даних, нехай і не 100%, але досить великий.
Ніяких додаткових утиліт та інструкцій вам не знадобиться. Потрібно просто підключити флешку, скачати прогу для відновлення флешки, і запустити її.
При вірному підборі програм для ремонту, можна полагодити практично будь флеш-накопичувач. SanDisk — один з найбільш надійних виробників, тому з ним вам нечасто доведеться думати про несправності.

Програми та утиліти для відновлення usb або мікро сд флешок

Найбільш ефективними та популярними програмами для відновлення флешок формату micro sd.

  CardRecovery;
  Auslogics file recovery;
  R. saver;
  Pandora Recovery;
  DMDE;
  Hetman Uneraser;
  MiniTool Power Data Recovery;
  Hetman File Repair;
  Smart Image Recovery;
  SoftOrbits Flash Drive Recovery;
  Magic Uneraser;
  Stellar Phoenix;
  WinHex;
  RS File Recovery;
  ФотоДОКТОР;
  Starus File Recovery;
  Back2Life.

Основні утиліти для відновлення флешки:

  Програму від виробника для відновлення флешки Silicon Power;
  Adata;
  D-Soft Flash Doctor;
  Chip Genius.

Останні три відмінно підійдуть для відновлення флешок Kingston.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru