Як запаролити папку в windows? Як поставити пароль на папку?

Якщо у вас є необхідність захистити певні особисті дані, ви, звичайно, можете поставити пароль під час завантаження операційної системи або створити новий обліковий запис з відкоригованими правами. Але найчастіше захисту потребує лише невелика частина вашої інформації. Тому багато користувачів шукають відповіді на питання про те, як запаролити папку на комп’ютері.

Зміст:

  Установка пароля за допомогою архіватора
  Установка пароля за допомогою спец. програм
  Установка пароля за допомогою php-скрипта

Найбільш очевидним способом буде просто її приховати, але це не самий вдалий варіант. Як тільки у налаштуваннях буде включена функція відображення всіх прихованих файлів, папки відразу побачать. Так що діяти таким чином не варто, якщо вам дійсна важлива збереження файлів.

Дивно, але в Windows немає можливості встановлювати паролі на папки. Доведеться використовувати стороннє програмне забезпечення. Потрібно враховувати, що такий підхід аж ніяк не захистить папки, наприклад, від видалення або переносу, так що будьте уважні.

Найпоширенішими варіантами установки пароля є програми архіватори, спеціально розроблені утиліти і php-скрипти. Щоб дізнатися докладніше про те, як запаролити папку в Windows, розглянемо громад рисах кожен з цих способів.

Установка пароля за допомогою архіватора

Спочатку архіватори створювалися для того, щоб можна було упакувати один або декілька файлів в архів, при цьому маючи можливість стиснути підсумковий обсяг інформації. Але, крім цього, дані програми можна використовувати для того, щоб встановити пароль на необхідну папку з даними. Найбільш відповідними варіантами будуть WinZip, WinRar, Hamster Free ZIP Archiver і 7-Zip.
Розберемо встановлення пароля Windows на прикладі програми Winrar:
1. Встановіть програму Winrar на свій комп’ютер.
2. За допомогою правої кнопки миші відкрийте контекстне меню необхідної паки і виберіть у ньому пункт «додати до архіву».
3. Далі ви побачите вікно «ім’я» і «параметри архіву». Прощелкав різні вкладки, ви зможете міняти вид стиснення і багато інших параметрів, але не варто витрачати на це час, адже нам потрібно тільки встановити пароль.
4. Знайдіть у вкладці «додатково» кнопку «встановити пароль»
5. У вікні «введення пароля» ввести його ввести. Попередньо рекомендується натиснути галочку «показувати пароль», щоб ви були впевнені в тому, що все правильно. Якщо ви хочете, щоб файли поміняли після цього назва, то можете встановити галочку в пункті «зашифрувати імена файлів». Далі натисніть ОК.
6. Після цих дій вікно змінить назву на «архівація з паролем». Натисніть ок, і ви отримаєте архів, для відкриття якого знадобиться ваш пароль.
У свою чергу, якщо вводити неправильний пароль, то доступу до файлів ви не отримаєте.

Установка пароля за допомогою спеціальних програм

Подібного роду утиліти вдаються до використання шифрування елементів. Навіть якщо ці програми видалити файли залишаться під замком. Крім того, у вас є можливість встановити пароль на вхід безпосередньо в самі програми, ще більш убезпечивши дані. Використовуючи додатки Anvide Lock Folder або Flash Crypt, можна легко розібратися як запаролити папку.

Розглянемо установку пароля на прикладі Flash Crypt:

1. Встановіть програму Flash Crypt на ваш комп’ютер.
2. На необхідною папці викличте контекстне меню, і там виберіть пункт «protectwithflashcrypt».
3. У вікні потрібно ввести двічі свій пароль, який повинен становити не менше 4 символів. Інші поля не міняйте, після чого натисніть «protect».
4. Після процесу шифрування на папці з’явиться значок Flash Crypt. При введенні правильного пароля, папка расшифруется, і ви отримаєте доступ до даних.

Установка пароля за допомогою php-скрипта

Даний метод є найбільш небезпечним, так як просто використовує просте приховання папок в Windows. Користувач, який розуміє, як включити відображення прихованих даних, легко отримає доступ до інформації. Так що цей варіант підійде тільки тим, хто впевнений у недосвідченості того, хто може шукати приховані папки.

Щоб почати процес шифрування, створіть файл в блокноті і скопіюйте туди скрипт:
:lable
cls
set /p disk_flash=»Vvesti buky flash drive: «
cd /D %disk_flash%:
if %errorlevel%==1 goto lable
cls
cd /D %disk_flash%:
del *.lnk /q /f
attrib -s -h -r autorun.*
del autorun.* /F
attrib -h -r -s -a /D /S
rd RECYCLER /q /s
explorer.exe %disk_flash%:

Після цього потрібно змінити тип файлу, для цього поміняйте розширення з txt на bat, після чого він буде готовий до використання. Суть роботи скрипта така:

  Під час першого натискання буде створена папка з ім’ям «Papka», куди вам потрібно буде скопіювати всі необхідні дані.
  Після другого натискання буде створена папка «Secretno», яка відразу буде прихованою.
  При наступних нажатих вам буде запропоновано ввести пароль. При неправильному введенні скрипт закривається, і потрібно вводити його ще раз.
  Після введення правильного пароля, папка стане видно і буде мати назву, як у першому пункті.

Також майте на увазі, що замість MOI-PAROL можна використовувати будь-пароль за вашим бажанням.
Таким чином, вам стали відомі основні способи встановлення паролів. Тепер залишилося лише вибрати підходящий. Найбезпечнішими варіантами будуть програми-архіватори або спеціальні додатки.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru