Як зламати wi-fi пароль сусіда за 5 хвилин?

Напевно, багато бували в ситуації, коли потрібно терміново зайти в інтернет, а свого вай фая немає. Може, ви опинилися в іншому місті або в гостях. Ваш ноутбук, планшет або смартфон ловлять доступні мережі, але всі вони запаролены? Не турбуйтеся. Цю проблему можна вирішити досить просто.

Зміст:

  Способи злому пароля wi-fi
  Взлом wi-fi пароля підбором
  Міняємо mac-адресу і підключаємося до wi-fi
  Програми для злому wi fi
  Як захистити свою wi-fi мережу від злому
  Ризики використання чужого вайфая
  Як дізнатися пароль від wifi на телефоні

Способи злому пароля від вай фай

Є кілька способів злому знаходиться неподалік wi-fi:

  Перехоплення і дешифрування пакетів даних. Щоб зрозуміти, як працює цей спосіб, потрібно розуміти сам принцип роботи вай фай. Роутер, який підключений кабель з інтернетом від провайдера, роздає його (інтернет) в навколишній простір. Якщо у вас є бажання користуватися цією wi-fi, запит від вашого комп’ютера або смартфону надходить до роутера, де звіряється пароль, в результаті чого ви підключаєтеся до нього, чи ні. Але і після успішного з’єднання роутер продовжує обмінюватися з кожним підключеним до нього пристроєм інформацією — т. зв. пакетами даних. Вони, зокрема, містять пароль від роутера. Таким чином, якщо ці пакети перехопити або розшифрувати, то можна дізнатися пароль від роутера. Для того, щоб здійснити цю операцію, знадобиться або високий рівень знання комп’ютерних технологій, або спеціальне програмне забезпечення.
  Підбір паролів. Даний спосіб є набагато більш простим у порівнянні з попереднім. Розглянемо його докладніше.

Взлом wi-fi пароля шляхом його підбору

Для початку, варто спробувати самі очевидні комбінації начебто 12345678, 87654321 і т. д. На диво, такі паролі зустрічаються у багатьох власників бездротового інтернету.

До речі, спеціально для вас ми склали список з 30 найбільш популярних паролів користувачів, ось він — ТОП-30 найбільш популярних паролів.

Якщо такий варіант не підійшов, можна використовувати спеціальні програми для автоматичного підбору паролів. Вони просто перебирають всі можливі комбінації цифр і букв, знаходячи шукану комбінацію. Цей процес може зайняти як 5 хвилин, так і годину. Так, може, це довго, нудно і монотонно, але зате дієво.

Підключаємося до відкритої мережі вай фай змінивши свій mac-адресу

Деякі власники wi-fi використовують замість паролів фільтрацію mac-адресами. В такому випадку мережа буде виглядати відкритою, доступною і незапароленной, але підключитися до неї не вдасться. Як зламати wifi сусіда в такому випадку? Для початку потрібно розібратися, що взагалі таке mac-адресу.

Mac-адреса — це спеціальний код, який встановлюється окремо для кожного перебуває в комп’ютерній мережі пристрою. Для того, щоб дізнатися, які адреси дозволені для конкретного роутера, існують спеціальні програми-сканери, які можуть почерпнути цю інформацію з транслюються їм пакетів даних.

Після того, як ця інформація буде отримана, можна просто змінити mac-адресу комп’ютера на один із дозволених, після чого з’явиться можливість використовувати цей вай фай.
Змінити його можна дуже просто. Для цього потрібно зайти в Панель керування комп’ютера, там вибрати пункт Центр управління мережами і загальним доступом, і всередині нього — Зміна параметрів мережного адаптера. Тут потрібно натиснути правою кнопкою на мережевому підключенні, для якого ви хочете змінити mac-адресу.
У меню, нам необхідний пункт Властивості, де у вкладці Мережа натискаємо на кнопку Налаштувати. У вкладці Додатково потрібно активувати Мережеву адресу, після чого ввести новий необхідний 12-значний mac-адресу, натиснути ОК і перезапустити мережеве підключення.
Виконавши цю процедуру, ви зможете підключитися до бездротового з’єднання, маючи вже дозволений mac-адресу.

Програми для злому/підбору паролів від wi fi

Одним з найбільш популярних програмних рішень для підбору пароля від wi fi є програма Aircrack-ng. Ще можливими варіантами є AirSlax. Wi-FI Sidejacking — також популярна програма для злому паролів.

Програма MAC Address Scanner буде відмінним варіантом для пошуку дозволених для роутера mac-адрес.

Як захистити свою wi-fi мережу від злому?

Існує кілька простих кроків, які дозволять вам убезпечити свою мережу від сторонніх користувачів. Багато користувачів нехтують ними, незважаючи на легкість їх здійснення. Наведемо основні з них:

  Поміняти пароль, встановлений для доступу до інтерфейсу роутера. За замовчуванням там стоїть заводський пароль, який можна легко підібрати і міняти без відома господаря основні налаштування.
  Встановити і налаштувати шифрування рівня WPA2 і підібрати пароль довжиною більше 10 знаків. Так, багато хто ставлять паролі простіше або зрозуміліше, щоб потім їх не забути, або щоб їх було нескладно вводити. Але можна один раз налаштувати і придумати складний пароль, нехай навіть випадковий набір букв і цифр, записати його куди-небудь, і буде набагато складніше зламати вашу домашню мережу.
  Відмовитися і деактивувати WPS, яка запам’ятовує підключенні пристрою і дозволяє навіть стороннім девайсів автоматично підключатися до відомої мережі.

Як зламати пароль вай фай від вашого роутера після виконання рекомендацій викладених вище? Та ніяк, це практично неможливо. Ці прості рекомендації допоможуть вам убезпечити свою домашню чи робочу мережу від будь-яких видів злому, але періодично дивитися хто підключений до Вашого Wi-Fi все ж варто.

Ризики використання чужого вайфая

Багато хто може задатися питанням — чи безпечно використовувати чужі бездротові мережі? Чи можуть у такому разі бути перехоплені будь-які ваші паролі від різних сайтів або файли, які ви передаєте через інтернет?
Відповідь — ні. Стандартних налаштувань безпеки, встановлених в Windows, більш ніж вистачає для того, щоб подібного не сталося. Тому при підключенні до мережі чесно відповідайте на питання, які вам буде задавати операційна система, і можете про подібні речі не турбуватися.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
«>Джерело http://www.hardtek.ru