Забув ключ як розблокувати телефон — 100% спосіб

В якості найпростішого методу захисту свого смартфона від сторонніх очей (а іноді і рук), звичайна блокування системи є універсальним варіантом. Як не крути, але вгадати задану комбінацію цифр практично неможливо, але такий захист може обернутися і проти самого господаря пристрою. Паролі до телефонами забуваються настільки часто, що існує цілий набір можливих методів його обходу, актуальних як для всіх пристроїв на базі Андроїд, так і для смартфонів від конкретних виробників.

Зміст:

  Як розблокувати телефон Ленів
  Як розблокувати Самсунг
  Розблокуємо нрафический пароль на Соні
  Як розблокувати телефон LG
  Як розблокувати Fly
  Як прибрати (зняти) графічний ключ з андроїда
  Як зламати ключ на телефоні або планшеті
  Як розблокувати телефон забув цифровий пароль
  Програми для розблокування телефонів
  крайній 100% спосіб скинути пароль
  Як запобігти випадкову блокування телефону

Як розблокувати телефон, якщо забув графічний пароль

Як розблокувати телефон Леново – в якості універсального методу, який підходить майже під будь-який пристрій можна назвати вхід в особистий акаунт Google. Якщо підключення до мережі є – ключ можна буде або відразу ж змінити чи прибрати повністю. На відміну від інших конкурентів, Ленів не має простих і доступних інструментів для можливості зняти ключ, то, звісно, погано. Якщо він забутий – доведеться або скористатися послугами майстерні, або розблокувати через звичайний скидання налаштувань в режимі «Recovery» (про це дивіться у розділі про «злом» трохи нижче).

Як розблокувати телефон Самсунг — цей же виробник підготовлений до подібних ситуацій помітно краще і навіть пропонує спеціальну програму на персональний комп’ютер. Якщо зайти в свій обліковий запис Google також не вдалося – скачайте програму «Samsung @ home» або «Kies» (на старих пристроях). Після підключення пристрою через кабель USB – воно автоматично буде знайдено і у вікні утиліти з’явиться повний доступ до всіх файлів смартфона, його систему і всьому що там є. За допомогою спеціального пункту про скидання графічного пароля – смартфон автоматично буде розблоковано.

Розблокуємо Соні – є відразу два можливих рішення подібної проблеми: за допомогою спеціального коду або програми. Зверніть увагу, що код дозволяє всього за кілька секунд обійти блокування без будь-яких зайвих махінацій, але працює тільки на пристроях серії Xperia.

Для цього повторіть наступні дії: натисніть на клавішу «Екстреного виклику» — введіть код«#*#7378423#*#» — виберете із з’явився меню пункт «Service Test». В отриманому списку дій натисніть на «NFC», а потім відразу і на «NFC Diag Test», яке запустить саму звичайну діагностику пристрою і після неї, саму систему (без графічного пароля).

Якщо нічого не вийшло або пристрій належить до іншого сімейства доведеться завантажити програму PC Companion» — схожа за принципом з «Samsung @ home».

Як розблокувати телефон LG – тут все значно складніше і ніякої програми для скидання ключа не передбачено. Замість цього, на подобі пристроїв від Соні вони мають спеціальні коди, які, втім, змінюються для кожної нової моделі. Самостійним рішенням подібної проблеми може бути тільки скидання всіх налаштувань і файлів, що незручно, неприємно, але необхідно. В іншому випадку доведеться відвідати майстерню або вдатися до сторонніх програм на ПК.

Як розблокувати Fly – існує лише один можливий варіант дій: зателефонуйте на свій же заблокований телефон і підніміть трубку. Під час «розмови» з допомогою клавіші «Home» вийдіть в меню пристрою – «налаштування» і там вимкніть захист графічним ключем. Такий спосіб може спрацювати з імовірністю 50 на 50, а якщо ваш смартфон цього не дозволяє – допоможе тільки скинути.

Як прибрати (зняти) графічний ключ з андроїда

Якщо смартфон все ж розблоковано, але є необхідність зняти графічний код – зробити це можна в «налаштуваннях безпеки». У разі блокування – доведеться перейти в режим «Recovery» і зробити скидання користувальницьких настоянок (відкат). Не плутайте з пунктом «hard reset», видаляються абсолютно всі дані, звичайний відкат настоянок не зашкодить ніякої інформації, але дозволить налаштувати телефон з чистого аркуша.

Як перейти в режим «Recovery»: вимкнути смарфона – затиснути одночасно клавішу збільшення гучності і включення. Управління здійснюється клавішами гучності і кнопки «Home» (не сенсором).

Порада: Якщо скидання нічого не дав і налаштування не «відкотилися» до початку – дістаньте з пристрою симкарту, SD карту і спробуйте процедуру заново.

Як зламати ключ на телефоні або планшеті

З подібною махінацією допоможе спеціально підготовлений архів «Gest.zip», який можна завантажити за посиланням: https://www.dropbox.com/s/upxad2wcgaf2udg/GEST.zip. Він допоможе зламати ключ, але перед тим як розблокувати пристрій – його доведеться «оновити». Перейменуйте архів «update.zip» і перейдіть у вже згаданий режим «Recovery». У ньому перейти в пункт «Встановити zip from SdCard» і перепрошити цим файлом свою систему. Зверніть увагу, що сам графічний ключ залишиться, але тепер система буде вважати вірним будь-код (неважливо який).

Як розблокувати телефон забув цифровий пароль (ключ)

Ситуація зовсім ідентична. Для того щоб виправити подібне подія існує три можливі дії:

  Скористатися спеціальними програмами на ПК;
  Пеперошить пристрій;
  І скинути всі налаштування до початкового стану.

Зверніть увагу, що модель самого пристрою тут особливої ролі не грає (наявність) та іншими методами із забутим ключем не впоратися.

Програми для розблокування телефонів

Крім офіційних і вже згаданих програм, призначених суто для смартфонів певного сімейства, є цілий ряд і неофіційних. Серед них варто спробувати такі як:

Adb — програма працює строго через скрипт, в якому потрібно прописати такі команди як:

  update system set value=0 where name=`lock_pattern_autolock`;
  Потім: update system set value=0 where name=`lockscreen.lockedoutpermanently`;
  Далі: .quit
  І adb reboot.

Якщо нічого не допомогло програми не підходить для вашого випадку і дивіться наступний розділ.

AROMA Filemanager – ставиться не на ПК, а прямо на пристрій. Зайшовши в додаток з режиму Recovery можна просто видалити файл «GESTURE.KEY», що також може допомогти.

Якщо нічого не допомагає — крайній 100% спосіб скинути пароль

Якщо жоден варіант не підійшов – доведеться піти на крайні заходи. Зайдіть в режим «Recovery» використовуючи зазначену раніше комбінацію клавіш, після чого замість звичайного «Reset» вибрати «Hard Reset». В результаті пристрій очиститися повністю, включаючи налаштування, інформацію, контакти і навіть завантажених в смартфон медіафайли. Це буде абсолютно порожнє пристрій.

Як запобігти випадкову блокування телефону

Перед тим як зламати ключ можна просто спробувати запобігти саме його включення. У будь-якому смартфоні передбачено цілий ряд інструментів, які самі визначають, коли пристрій повинно бути заблоковано, а коли ні. Наприклад, для того щоб смартфон не блокувався – вимкніть таку функцію в пункті про налаштуваннях дисплея і т. д. ( всі пункти настоянки ключа знаходяться в пункті «безпека» і навіть якщо Ви кілька разів випадково ввели неправильний код – робити це можна до нескінченності).

Ну і остання порада: вибирайте зручний код, який можна повторювати навіть машинально. Його набагато складніше забути, а точніше майже неможливо.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru