Чому жіночий календар повинна вести кожна

Почему женский календарь должна вести каждая

Жіночий організм складний механізм, який дуже легко вивести з ладу. Стрес, погода, настрій, їжа, регулярність статевого життя все це впливає на менструальний цикл і самопочуття кожної дівчини. Чому ж так важливо вести календар менструацій?

Починати розмову про переваги ведення щоденника варто з самого головного за допомогою такої звітності ти легко зможеш обчислити фертильна вікно і дні овуляції. Це допоможе визначити найбільш сприятливий час для зачаття дитини або уникнути небажаної вагітності.

Як правило, вікно фертильності відкривається за 5-6 днів до овуляції. Чому тільки такий термін тривалості? Відповідь проста саме стільки часу сперматозоїди живуть в піхві.

Почему женский календарь должна вести каждая

Саме в період овуляції жінка стає привабливішою як у дзеркалі, так і в очах оточуючих. Сексуальний потяг зростає, але настрій при цьому може бути зовсім огидним. Дуже важливо розуміти, що овуляція часто впливає на поведінку жінок і рішення, які ми приймаємо. Варто відстежувати фертильна вікно, щоб не дати гормонів можливості говорити за тебе.

Тим більше, зараз це простіше простого. Скачуємо додаток на свій смартфон і вмикаєш повідомлення. Тепер ти знаєш про своє циклі абсолютно все.

Хороший гінеколог завжди запитає тебе про менструальний цикл. Багато плутають цикл безпосередньо з менструацією. Тривалість менструального циклу, насправді, в середньому складає 28 діб. І включає такий цикл в себе три фази: фолікулярну (місячні), овуляторну (сприятливий для вагітності) і лютеїнову (основна задача цієї стадії підтримання балансу гормонів естрогену і прогестерону, які жовте тіло виділяє для підготовки організму до можливої вагітності).

Для того, щоб лікар-гінеколог прописував тобі максимально ефективні ліки чи вітаміни календар необхідний!

Саша Мишинакопирайтер

Веду календар роки 3-4, напевно. Почала з абсолютно банальної причини я огидно запам’ятовую дати і не люблю сюрпризи. Особливо такі 🙂 Користь для мене виключно у підрахунку та пуш-ап нагадування про прийдешню каторзі. Мій апп дає якісь ще поради типу «покладіть кота на живіт», «попийте води», «піші прогулянки допоможуть упоратися зі стресом». Але краще б він прокладав маршрут до найближчого біг-маку, чесно.

Маша Шевельфотограф

Я почала користуватися календарем відносно недавно, коли наполягла гінеколог. Взагалі з самого початку настання менструацій, думаю, кожна мама каже про потреби вести щоденник, але це благополучно пропускається повз вуха. Це здається непотрібною метушнею і тратою часу. Але зараз я розумію, що з такими речами краще не жартувати, бо репродуктивне здоров’я безпосередньо впливає на наше самопочуття, поведінку і в підсумку саме життя.

Жіночий календар місячних і вагітності Flo

Трекер Періодів Мій Календар

Відстеження менструального циклу — Monthly Cycles

Жіночий календар менструацій/ Елегантний трекер місячних

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *