Ліки, яке може врятувати мільйони, знайшли в несподіваному місці

Лекарство, которое может спасти миллионы, нашли в неожиданном месте

Здавалося, що універсальні ліки, яке може врятувати мільйони життів лише фантастика. Здавалося. До сьогоднішнього часу. Таке ліки знайшли.

Так,У Йеллоустонских гейзерах виявили вірус, який здатний перемогти рак. Так-так. Це не жарт!

Справа в тому, що гарячі джерела Єллоустонського національного парку це не тільки дихання підземного вулкана, але й джерело безцінних можливостей. Киплячі ключі будинок унікального вірусу, з якого можна створити ліки проти ракових пухлин.

Лекарство, которое может спасти миллионы, нашли в неожиданном месте

Вчені з університету Міннесоти назвали новий вірус Acidianus. А для того, щоб повністю вивчити поведінку мікроорганізму в різному середовищі, команда вчених використовувала комбінацію двох методів криоэлектронной мікроскопії і рентгенокристалографії.

Виявляється, виявлений вірус свого роду перевертень, який здатний миттєво змінювати лимонообразную на циліндричну форму, що нагадує маленькі цеглинки, пов’язані мотузками.

Лекарство, которое может спасти миллионы, нашли в неожиданном месте

Вчені припустили, що за допомогою подібної трансформації вірус здатний втручатись в інші клітини. Відомо, що, опинившись у клітці-хазяїні, вірус копіює ДНК і РНК.

Саме цю здатність вчені збираються застосувати в медицині, «подгружая» вірус корисною інформацією та впроваджуючи його в ракові пухлини.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *