Лікування грипу 2016: що робити при перших симптомах захворювання

Лечение гриппа 2016: что предпринять при первых симптомах заболевания

Свинячий грип 2016 за офіційними даними вже забрала життя 83 людина продовжує лютувати в Україні. Сьогодні Міністерство охорони здоров’я офіційно визнала, що в країніепідемія. Редакція ХОЧУ.иа вже розповідала, які заходи потрібно вживати для профілактики грипу, і які симптоми говорять, що ти захворіла. Сьогодні ми розповімо про правильному лікуванні грипу 2016.

Грип 2016, або як його ще називають, свинячий грип небезпечний тим, що вже на третю добу захворювання може розвинутися пневмонія. Відразу відзначимо, що всі смерті від H1N1 були викликані саме ускладненнями від захворювання, а не самим захворюванням. Також у Моз переконані, що головна причина смертей несвоєчасне звернення до лікаря. Як кажуть у міністерстві, у летальних випадках, хворі викликали лікаря лише на 5-6 добу захворювання.

Перше, що варто особливо відзначити, грип не можна лікувати самостійно. Тому, якщо в період епідемії температура тіла піднялася вище 38 градусів відразу ж телефонуй лікаря. А у випадках, якщо висока температура не збивається викликай швидку допомогу. Доктор зможе об’єктивно оцінити ситуацію, і призначити правильні методи лікування, а також зробити все необхідне для виявлення і запобігання можливий ускладнень.

Лікарі кажуть, що свинячий грип не страшна хвороба, і при своєчасній діагностиці він лікується досить легко протягом 7-9 днів. Головне, встигнути звернутися до медиків.

Що стосується заходів лікування грипу 2016, які можна зробити самостійно, вони виглядають наступним чином. Якщо температура тіла підвищується вище позначки 38,5 (а при грипі часто можна спостерігати підвищення температури тіла до 40 градусів), варто почати її збивати. Для цього підійдуть парацетамол та ібупрофен. Варто відзначити, що не потрібно при підозрі на грип, приймати аспірин, так як може виникнути ускладнення у вигляді синдрому Рейє. Не забудь до жаропонижающему додати один з антигістамінних препаратів, щоб зняти можливу набряклість, а також пий достатню кількість рідини.

Якщо у тебе з’явився нежить, використовуй судинозвужувальні препарати (Назол, Називин і так далі). Для полегшення кашлю (а він з’явиться на другу добу захворювання) засоби для розрідження мокротиння. Не забудь і про вітамін С, який допомагає організму боротися з вірусом.

Не варто нехтувати і методами подальшої профілактики: робити вологе прибирання, включити зволожувач і не забувати провітрювати.

Лечение гриппа 2016: что предпринять при первых симптомах заболевания

При свинячому грипі часто призначають препарати, які перешкоджають його подальшому розмноженню (Таміфлю, Реленза). Пам’ятай, їх можна вживати лише після призначення лікаря в зазначених дозах. Також не забувай, грип (який є вірусним захворюванням) не лікується антибіотиками. Їх можуть призначити при підозрі виникнення ускладнень у вигляді бронхіту або бактеріальної пневмонії.

Лечение гриппа 2016: что предпринять при первых симптомах заболевания

Дивитися онлайн відео Лікування свинячого грипу 2016

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *