Топ 3 рецепти чаю з імбиром, лимоном, медом і малиною для профілактики застуди

Топ 3 рецепта чая с имбирем, лимоном, мёдом и малиной для профилактики простуды

Медики впевнені, свиногогриппа2016 не потрібно боятися, так як при сильному імунітеті і правильній профілактиці грипу, є шанси не захворіти, або ж перенести захворювання в легкій формі. Сьогодні ХОЧУ.иа поділиться рецептами чаю з імбиром, медом і малиною при застуді або для профілактики грипу, які допоможуть твоєму імунітету стати сильніше і протистояти епідемії грипу 2016, а також полегшать стан на перших етапах хвороби.

Профілактика та лікування грипу може бути не тільки ефективним, але і смачним. Взагалі, лікарі радять не впадати в паніку щодо епідемії свинячого грипу 2016, а постаратися розслабитися, пити корисні чаї з імбиром, лимоном і медом, вживати вітамін С і пам’ятати, що в разі температури вище 38, потрібно відразу ж звернутися за медичною допомогою. Крім того, лікарі наполягають, краще протистояння можливому захворюванню є його профілактика. Так, потрібно уникати людних місць, а також підвищувати свій імунітет. Одним з методів його підвищення є гарячі чаї від застуди і грипу.

Чай з імбиром та лимоном вже багато сотень років є відмінним засобом, що зміцнює імунітет, допомагає організму під час простудних захворювань та грипу, а також сприяє схудненню. Вся справа в тому, що імбир багатий вітамінами групи В, С і А і, тим самим дуже благотворно впливає на організм. Цікаво, що в середньовіччі вважалося, що чай з імбиром допомагає при боротьбі з чумою.

Найбільш цінне в імбирі його ефірне масло, яке містить антисептик, протизапальні та муколітичні речовини. Для приготування чай з імбиром та лимоном тобі знадобиться чайна ложка подрібненого кореня, окріп, лимон і мед. Засип у гарячу (але не тільки що закипілу воду) корінь імбиру, додай скибочку лимона і дай настоятися. Коли чай з лимоном і імбиром трохи охолоне, додаємо чайну ложку меду.

Чай з медом відмінне тонізуючий засіб. Це смачно, корисно і потрібно в період зимового розгулу вірусів. Для приготування такого чаю з медом треба заварити класичний чорний чай. Він володіє антисептичними властивостями, уповільнює старіння, а також піднімає життєвий тонус. Крім того, в поєднанні з медом, чай відмінно працює, як профілактичний засіб низки захворювань, в тому числі і для профілактики грипу.

Варто відзначити, що мед краще не додавати безпосередньо в напій, а їсти його вприкуску. Якщо такий варіант тобі не підходить, додай мед виключно в остиглий чай, так як при попаданні в гарячу середу, мед втрачає свої унікальні властивості і стає звичайним підсолоджувачем.

Топ 3 рецепта чая с имбирем, лимоном, мёдом и малиной для профилактики простуды

Для поліпшення ефекту додай в чай трохи кориці і апельсинової цедри.

Чай з малиною вже багато років застосовують для лікування і профілактики простудних захворювань і грипу. Ні для кого не секрет, що малина містить саліцилову кислоту, з допомогою якої, зазвичай збивають високу температуру. Саліцилова кислота також бореться з вірусами і вбиває мікроби.

Варто відзначити, найкраще заварювати чай з листя малини, якщо твоя мета-профілактика грипу, адже саме в листках і знаходиться основне джерело саліцилової кислоти. Щоб надати чаю з листям малини смак, можна додати заморожені ягоди малини і трохи меду.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *