ТОП-8 міфів про серці і мозку, які продовжують вірити люди

ТОП-8 мифов о сердце и мозге, в которые продолжают верить люди

Хвороби «інфаркт» і «інсульт» чули всі, але навіть у наше століття високих технологій і доступу до інформації навколо цих давно відомих хвороб існує величезна кількість домислів.Тоді як від одного тільки інсульту в Україні страждає кожен рік в 4 рази більше людей, ніж у ДТП.

Незважаючи на той факт, що люди досі вважають інфаркт та інсульт хворобами літнього населення, ми часто не враховуємо те, що вони зачіпають всю сім’ю, змінюючи її звичайний уклад. Тому всім потрібно бути у всеозброєнні. Нещодавно на сайті acard.in.ua, присвяченому проблемам інфаркту та інсульту, показали, як попередити ці хвороби і допомогти хворому впоратись із наслідками.

ТОП-8 мифов о сердце и мозге, в которые продолжают верить люди

Як тільки справа стосується проблем з найважливішими органами, такими як серце і мозок, ні в якому разі не можна пускати справу на самоплив або займатися самолікуванням. Треба негайно йти до лікаря. Але так вже влаштована психологія людини, що замість візиту до лікаря ми воліємо поради друзів і родичів, навіть призначаючи самостійно курс лікування. Ситуація ще більше ускладнюється тим, що є ряд міфів про хворобах серця, в які люди продовжують вірити. На даний момент в Україні запущена освітня кампанія «Серце, яке любить тебе. Мозок, який про тебе пам’ятає», завдання якої полягає в тому, щоб допомогти населенню позбутися застарілих стереотипів, дізнатися більше про захворювання і захистити себе і свою родину від інфаркту та інсульту.

Пропонуємо ознайомитися з наступною інфографікою, яка докладно пояснить стереотипи, що переслідують українців досі.

ТОП-8 мифов о сердце и мозге, в которые продолжают верить люди

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *