Вчені довели: готувати вдома небезпечно для здоров’я жінок

Ученые доказали: готовить дома опасно для здоровья женщин

Останнє дослідження вчених з Медичного центру університету Раш в Чикаго особливо актуально для наших жінок, які все ж таки віддають перевагу кожен день готувати їжу вдома. У дослідженні говориться, що приготування їжі вдома загрожує для жінок великими проблемами зі здоров’ям.

Результати дослідження говорять про те, що є прямий зв’язок між процесом приготування їжі і потенційною можливістю виникнення проблем з серцево-судинною системою у жінок. Цікаво, що чим частіше жінка займається готуванням, тим більше ризик появи проблем з серцем. Крім того, в ході експерименту встановили, чтоженщины, проводять біля плити багато часу, страждають від високого тиску, підвищеного рівня холестерину, глюкози та ліпідів в крові. Про зайву вагу навіть не варто згадувати.

Ученые доказали: готовить дома опасно для здоровья женщин

У дослідженні тривалістю до 14 років взяли участь 2 755 жінок у віці від 42 до 52 років.Вчені зняли показники здоров’я перед початком приготування їжі і після. Кожен місяць стан жінок фіксували знову і знову. Отримані дані вчені проаналізували і змогли виділити особливості в самопочутті учасниць експерименту. В основному головною проблемою був метаболічний синдром, який з’являється у зв’язку з комплексним збоєм в обмінних і гормональних функції жінок.

Ученые доказали: готовить дома опасно для здоровья женщин

Як результат, вчені підтвердили свою гіпотезу. За весь період дослідження ризик виникнення метаболічного синдрому підвищився у всіх жінок. Ті жінки, яким доводилося готувати їжу в домашніх умовах найбільш часто, показали найгірші показники за станом здоров’я.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *