100% калібрування екрану на андроїд. Калібруючи сенсорний тачскрин 2ма способами

Дії, які належать до формулювання — калібрування екрану андроїд, включають в себе налаштування дисплея сенсорного типу з метою належного виконання пристроєм команд через дотик сенсора стилусом, або пальцями. Без проведення подібної установки пристрій буде працювати, але при цьому виникне цілий ряд небажаних наслідків при експлуатації гаджета.

Зміст:

  Що може виправити калібрування екрану
  Основні способи калібрування
  Калібрування тачскріна засобами андроїд
  Програми для калібрування екрану android
  Можливі проблеми з калібруванням
  Перевірка та настроювання параметрів чутливості

Окремі власники девайсів на операційній системі Аndroid, які оснащені сенсорними дисплеями, іноді можуть зіткнутися з проблемою небажаної «неслухняності» екрану. Іншими словами, коли дотик стилусом або пальцем в певній точці тачскріна, гаджет сприймає як абсолютно іншу команду.

Чи бувають ситуації, коли сенсор виконує команди лише після третьої чи четвертої спроби. Як правило, причиною даних проблем виступає некоректна робота самого екрану, для чого й необхідно проводити калібрування тачскріна девайса.

Що може виправити калібрування екрану

Термінова і правильна калібрування тачскріна на андроїд може знадобитися практично у всіх випадках, якщо смартфон падав з будь-якої висоти, а після випадкового потрапляння девайса у водне середовище дана процедура носить обов’язковий характер.

Також калібрування сенсора на андроїд потрібно після ремонтних робіт по заміні екрану, появи водного плями під склом екрана і після перенесених інших, на перший погляд, незначних пошкодженнях.

Для перевірки необхідності проведення даної процедури необхідно здійснити наступні дії:

Зняти захищає екран спеціальну плівку (для забезпечення максимально правильної роботи сенсора);
Ввести будь-яку літеру або цифру;
При невідповідності натиснутою на екрані гаджета кнопки і набраної інформації налаштування тачскріна необхідна.

Основні способи калібрування

Застосовуються два способи для приведення у відповідність збитий з нормального положення сенсор-датчик.

До даних основних методів належать:

  Використання спеціальних програм для системи андроїд;
  Самостійна коригування.

Необхідно зауважити, що у багатьох брендів (Samsung, HTC, Nokia і інших пристроїв на андроїд) дії по калібруванню практично нічим не відрізняються один від одного і є ідентичними.

Виробники Android-девайсів, як правило, можуть використовувати два типу сенсора:

  Резистивний (з екраном, виготовленим за цією технологією, дуже часто виникають різноманітні проблеми, тому настроювання тут більш затребувана, але подібні екрани на сьогоднішній день практично не використовуються — дані системи можна помітити лише в бюджетних або вже застарілих моделях);
  Ємнісний (використовується у більшості гаджетів, є більш надійним і якісним).

Калібрування тачскріна засобами андроїд

У разі відсутності доступу до асортименту Google Play дисплей андроїд-пристрою можна без особливих проблем налаштувати іншим способом.

Покрокова інструкція в цьому випадку може виглядати таким чином:

Перейти в гаджеті в меню «Налаштування»;
Вибрати пункт «Настройки телефону;
Знайти напис «Калібрування, натиснути на кнопку;
На екрані з’явиться мішень-хрестик, яка має всередині точку;
Натиснути в даний центр з’явилася мішені не менше трьох разів.

Після проведених дій пристрій самостійно проведе запам’ятовування торкань. Таким чином калібрування буде вважатися закінченою. Після завершення процедури установки необхідно перевірити роботу тачскріна за результатом натискання певного символу на екрані, який повинен з’явитися після його введення.

Програми для калібрування екрану android

Провести настройку сенсора можна з використанням спеціального програмного забезпечення. У вільному і безкоштовному доступі в інтернеті знайдеться необхідний софт для того, щоб успішно здійснити цей процес.

Програми досить прості в установці і роботі. Але найголовніше це те, що практично від використання будь-якої з них можна отримати позитивний та ефективний результат. В магазині Google Play можна знайти такі безкоштовні програми-програми, як Bubble, TouchScreenTune, Clinоmeter і ряд інших.

Додаток Power Bubble
Ця програма володіє відмінним інтерфейсом, також має деякі додаткові можливості. Переваги програми:

  Bubble є безкоштовною програмою;
  Відмінно працює з планшетами та смартфонами;
  Реклама відключається в налаштуваннях, або її можна залишити для заохочення розробників;
  Відмінна графіка;
  Наявність у додатку спеціального дисплея, що відображає з найвищою точністю в долях градуса кут нахилу;
  Простота в використанні;
  Можливість фіксації кута жестом або кліком;
  Наявність звукового сигналу при нульовому положенні кута;
  При необхідності можливість заблокувати орієнтацію екрану (горизонтальну або вертикальну);
  Можливість переустановки додатки на SD-карту;
  Відключення при необхідності «сплячого» режиму під час функціонування програми;
  Використання повноекранного режиму.

Використання програми зовсім нескладно. Для цього необхідно після початкового запуску у налаштуваннях вибрати вид орієнтації екрану пристрою (або встановити режим «Авто») і зробити калібрування за рівнем.
З цією метою телефон встановлюється горизонтально і на нетривалий час натискається кнопка калібрування, що знаходиться ліворуч екрану. На тачскріні має з’явитися — «Calidbration», а далі — «Wait». Додаток буде готове до функціонування, коли на екрані буде проглядатися нульове значення градуси.

TouchScreenTune
Програма є програмою дозволяє виробляти налаштування параметрів екрана сенсорного пристрою, збільшуючи при цьому його чутливість і оперативність. Переваги:

  При використанні захисної плівки на тачскрін цей додаток дозволяє значно поліпшити чутливість сенсора;
  Усувається уповільнює ефект від застосування захисної плівки;
  При використанні такого пристрою як стилус своєрідний тюнінг гаджета стає просто необхідним з допомогою даної програми. Використовуючи цей додаток можна включити повне ігнорування навіть від дотику долоні (після налаштування рука може спиратися на екран при застосуванні стилуса);
  При необхідності використання різних налаштувань можна створити окремі ярлики для оперативного запуску програми;
  Додаток має безкоштовну версію.

Clinоmeter
Програма є професійним інструментом для точної настройки рівня в iPhone або IPodTouch. Додаток використовується для вирішення звичайних завдань або в більш складних областях використання, де нахил пристрої потрібно вимірювати досить точно. Переваги:

  Можливість повноекранного режиму, що дозволяє перемикати шляхом натискання на нижні і верхні стрілки, розташовані в середині екрану гаджета;
  Розширена двостороння калібрування, що дозволяє проводити регулювання на поверхні, яка далека від рівною. Будь-який напрямок калібрується окремо з метою отримання необхідної точності;
  Можливість безкоштовного скачування;

Можливі проблеми з калібруванням

У тому випадку, якщо все ж калібрування пристрою не проводиться обраним для цієї мети способом, або ж використовується програма не дає необхідних позитивних змін, то фахівці рекомендують спробувати іншу програму, благо їх розроблено досить багато, софт в цьому напрямку дуже різноманітний. Також можна спробувати «Hard reboot» або іншими словами перезавантаження пристрою.

Крайнім варіантом проведення калібрування можна вважати звернення в сервісний центр. Подібна проблема з екраном девайса може полягати не тільки в некоректних значеннях параметрів, але і більш серйозні причини. Зокрема, в апаратній поломки елементів девайса або наявності заводського браку. В даному випадку доцільніше звернутися до фахівців для усунення несправності.

Також необхідно зауважити, що спільно з калібруванням екрану гаджета може бути необхідна перевірка та настроювання параметрів чутливості екрану для його подальшої якісної роботи.

Перевірка та настроювання параметрів чутливості

Чутливість сенсора налаштовується згідно тому заняттю, яке передбачається на гаджеті.

Для цього в додатках пристрою потрібно вибрати:

Параметри;
Спеціальні можливості;
Чутливість екрану;
Вибрати із запропонованих варіантів.

Важливо: Тестувати налаштування екрану можна без рукавичок або в них, в залежності від планованої експлуатації гаджета.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru