192.168.1.1 admin. Як зайти і налаштувати інтернет самостійно

Не знаєте як налаштувати роутер (домашній інтернет)? Не виходить зайти на сторінку налаштування роутера 192.168.1.1/192.168.0.1 або не підходить логін/пароль? З тими або іншими проблемами ми допоможемо вам розібратися в нашій статті.

Зміст:

  Що таке 192.168.1.1 або 192.168.0.1
  Як увійти в налаштування 192.168.1.1
  Що робити якщо 192.168.1.1 не відкривається
  Як дізнатися логін і пароль на вхід 192.168.1.1
  Що робити якщо стандартний логін/паролі (admin admin) не підходить
  Як встановити або змінити пароль 192.168.1.1
  Що потрібно зробити в 192.168.1.1 щоб налаштувати інтернет?

Що таке 192.168.1.1 або 192.168.0.1

Надані цифри є мережевою адресою або айпі для входу в меню налаштувань вашого пристрою, щоб потрапити в нього, потрібно використовувати браузер. Дані айпі встановлені за промовчанням на більшості моделей від різних фірм мережевих маршрутизаторів.

Як увійти в налаштування 192.168.1.1 роутера (Wi-Fi)

Числа вводяться в адресний рядок будь-якого браузера, після цього спливає вікно, в яке потрібно ввести логін і пароль. За замовчуванням паролем і логіном є слово «admin», після успішного введення ви побачите веб-інтерфейс меню. Також увійти в 192 168 1 1 за допомогою «admin» можна з іншого пристрою, що має Wi-Fi приймач. Так як за замовчуванням на ньому не встановлено захист, то все, що потрібно зробити, це підключитися до мережі, і вже через браузер на пристрої ввести все, що зазначено вище.

Що робити якщо 192.168.1.1 не відкривається (недоступний)?

— Проблема з браузером
Однією з можливих помилок може бути проблема з браузером, якщо при цьому пристрій визначає підключений маршрутизатор. Необхідно встановити інший браузер і повторити дію входу в меню. Якщо це не допомагає необхідно перевірити браузер на віруси і небажані розширення.

— Проблема з антивірусом/фаєрволом
Наступна помилка, блокування антивірусом мережевої адреси. Вирішується вона відключенням фаєрволу (захисник від небажаного мережевого трафіку) на час, або внесенням мережевої адреси в перелік безпечних сайтів. Стандартний брандмауер Windows відключається таким шляхом: панель управління – система і безпека – брандмауер – відключення захисника windows. Варто зазначити, що ця помилка зустрічається дуже рідко.

— Проблема з контактами проводів або wi-fi мережею
Якщо при підключенні до ПК через стандартний кабель, він не визначається, слід ретельно перевірити всі з’єднання і індикатори з’єднання на ньому. Також необхідно перевірити правильність підключення кабелю Ethernet, можливо вхід був просто переплутано. Кабель потрібно увіткнути в гніздо, яке розташоване окремо від інших і виділена синім кольором. Якщо ви підключені за допомогою Wi-Fi приймача, то слід перевірити його справність, а також наявність драйверів для його роботи.

— Проблема з мережевою картою
Така часта проблема виникає після установки нової операційної системи. Для того щоб її виправити вам потрібно встановити пакет драйверів, який зазвичай йде в комплекті разом з системним блоком. Також важливо перевірити використовувані протоколи інтернету. Для цього потрібно увійти в мережеві параметри, клікнути на «підключення по локальній мережі», далі властивості, і вже тут перевірити установку галочок навпроти протоколів версії 6 (TCP/IPv6) і 4(TCP/IPv4). Всі інші варіанти несправності мережевої карти швидше за все пов’язані з поломкою або неправильним підключенням. У кінцевому підсумку, це може бути несправність самого пристрою, при якій необхідно звертатися в сервіс центр.

Як дізнатися логін і пароль на вхід 192.168.1.1?

Як говорилося вище стандартних паролем і логіном є слово «admin». Іноді це може бути комбінація слів, де логін admin, а пароль password. Більшість виробників вказують на звороті: мережеву адресу, дані доступу до меню, які встановлені за промовчанням.

Що робити якщо стандартний логін/паролі (admin admin) не підходить

Необхідно перевірити розкладку і правильність введення даних, далі спробувати змінити браузер або пристрій, через яке здійснюється вхід. Якщо всі ці дії не допомагають, то необхідно здійснити скидання установок на стандартні. В задній частині пристрою є отвір, який за допомогою чогось тонкого (скріпки або голки) необхідно затиснути на 10 і більше секунд. Після цього, все повернеться до заводських установок і можна буде увійти в меню.

Як встановити або змінити пароль 192.168.1.1

Отже, після успішного входу в меню, необхідно знайти розділ Wireless-security (бездротовий режим – захист), тут потрібно вибрати захист WPA2-Personal і встановити відповідний вам пароль, зберігши зміни.

Що потрібно зробити в 192.168.1.1 щоб налаштувати інтернет?

У веб-інтерфейсі необхідно вибрати розділ мережа (wan, далі заповнити поля в цьому розділі наступним чином:

  Тип з’єднання в більшості випадків необхідно залишити за замовчуванням, або виставити налаштування вашої країни.
  У графі ім’я користувача і пароль ввести дані з вашого договору з провайдером.

В розділі «бездротовий режим» ви можете задати ім’я своєї мережі, встановити захист, дізнатися кількість користувачів, підключених в даний момент. Багато з пунктів, які регулюються автоматичний можна залишити за замовчуванням. Більшість маршрутизаторів швидке налаштування — це означає, що всі параметри, які необхідно налаштувати, будуть спливати в спеціальному вікні, вам залишиться лише заповнити їх. Також ви можете скористатися допомогою спеціаліста, який сам зробить установку і налаштування в найкоротші терміни.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru