Дізнаємося пароль від свого wifi швидко — 3 способу. Дізнайся свій пароль вай фай за 5 хвилин.

Як дізнатися пароль від свого Wi-Fi? Напевно, дуже багато хто задавався таким питанням тому, що забували пароль від своєї мережі. З одного боку, якщо комп’ютер або смартфон вже підключалися до мережі, запам’ятали пароль і тепер знову підключаються вже автоматично, нічого страшного в цьому немає, але з іншого – часто доводиться підключати нові пристрої і, на жаль, без пароля вже не обійтися. Для того щоб дізнатися пароль від свого Wi-Fi існує кілька способів, якими з легкістю зможе скористатися навіть дилетант.

Зміст:

  Де можна подивитися свій пароль від вай фая
  Як дізнатися пароль від вже підключений Wi-Fi
  Дивимося пароль від Wi-Fi в налаштуваннях роутера
  Що робити, якщо ви забули пароль від роутера?
  Дізнаємося свій пароль від Wi-Fi в Windows
  Програми допомагають дізнатися свій пароль від Wi-Fi
  Дізнаємося IP-адреса Wi-Fi роутера
  Як дізнатися пароль без підключення до комп’ютера, роутеру або

Порада: перш ніж звертатися до провайдера, спробуйте дізнатися пароль самостійно, слідуючи описаним нижче інструкцій.

Де можна подивитися свій пароль від вай фая? Які варіанти?

Для початку потрібно з’ясувати, чи є у вас в наявності пристрої, які зараз підключені до мережі Wi-Fi. Виходячи з цього, потрібно використовувати один з запропонованих нижче варіантів.

Як дізнатися пароль від вже підключений Wi-Fi

Якщо ваш пристрій підключений до мережі, то вам допоможуть два способи:

Знайти пароль в налаштуваннях роутера;
Знайти пароль за допомогою операційної системи Windows.

Дивимося і дізнаємося свій пароль від Wi-Fi в налаштуваннях роутера

Легко дізнатися пароль можна за допомогою роутера, будь роутер має свій спеціальний IP-адресу. Нерідко він надрукований на бірці, яка приклеєна до його (роутера/маршрутизатора) звороті. Інструкція до роутера теж повинна містити пароль для входу в налаштування роутера. Для початку потрібно підключитися до роутера одним з двох способів – по мережі Wi-Fi або через звичайний мережевий кабель. Після цього введіть IP-адресу в адресний рядок будь-якого браузера. Далі потрібно підтвердити ваш (тобто адміністратора) логін і пароль від сторінки налаштувань роутера. Вони також зазвичай вказані прямо на роутері. Крім того, вони майже завжди за замовчуванням задані як admin й admin. Потім відкриється сторінка налаштувань роутера (адмінка).

У різних моделей роутерів адмінка має різний вигляд, але в загальному випадку вам потрібно потрапити в розділ захисту бездротового з’єднання, де ви знайдете ваш wi-fi пароль.

Що робити, якщо ви забули пароль від роутера?

Пароль від сторінки налаштувань роутера, який виставлений в роутері за замовчуванням, зазвичай записаний на тильній стороні корпуса. Однак якщо ви самі його (пароль) змінили, то могли його забути. В такому випадку доведеться скинути всі налаштування. Для того, щоб це зробити скористайтесь кнопкою «Reset».
Вона розташована на тильній частині роутера, біля роз’ємів для кабелів. Щоб уникнути випадкового натиснення на неї, кнопка втиснула всередину корпусу. Доступ до неї є тільки через вузький отвір, крізь яке пролазить, наприклад голка або скріпка. Після натискання на клавішу скидання «reset», в кінцевому підсумку, роутер автоматично повертається до заводських налаштувань. Пароль від роутера теж візьме свій початковий вигляд (написаний на його корпусі). Єдиний мінус – вам доведеться заново регулювати/налаштовувати всі налаштування роутера.

Дізнаємося свій пароль від Wi-Fi в Windows

Якщо ваш пристрій вже раніше підключався до якої-небудь вай фай мережі, то щоб дізнатися паролі від них можна скористатися функціоналом операційної системи. Для цього скористайтесь наступними інструкціями:

Знайдіть на панелі завдань значок Стану мережі».
Клацніть по ньому лівою (1) або правого (2) кнопкою миші.

Варіант перший:

  Наведіть курсор на назву потрібної мережі і клацніть правою кнопкою на ньому. Відкриється контекстне меню, яке складається з трьох компонентів.
  Скористайтеся командою «Властивості». Після цього відкриється нове вікно Властивості бездротової мережі».
  На вкладці «Безпека» ви знайдете рядок з зашифрованими символами. Цей набір символів і є вашим паролем. Щоб побачити символи, поставте відмітку на «Відображати символи».

Варіант другий:

  Виберіть значок «Центр управління …».
  У лівому командному стовпці виберіть «Управління бездротовими мережами». Так ви перейдете до списку доступних мереж.
  Серед відкрився списку виберіть цікаву для вас мережу і швидко двічі клацніть по ній лівою кнопкою мишки. Відкриється вікно «Властивості бездротової мережі».
  Далі виконуємо всі як і в першому випадку.

Відновили пароль? Не забудьте подивитися хто підключений до Вашої Wi-Fi і користується ним безкоштовно!

Програми допомагають дізнатися свій пароль від Wi-Fi

Є велика кількість поширених програм для пошуку і дешифрування пароля від Wi-Fi, але деякі з них насправді корисні. Однією з таких є програма «WirelessKeyView». Варто зауважити, що ця програма не «краде» пароль у кожній з мереж Wi-Fi, а знаходить у комп’ютері або ноутбуці дані про мережі, до яких пристрій колись було підключено.

Також існують програми для злому/хака мереж Wi-Fi. Одна з таких – «WiFiCrack».

Дізнаємося IP-адреса Wi-Fi роутера

IP-адреса роутера зазвичай пишуть на самому роутері. Крім того, він містить інструкції, або її можна отримати у провайдера. А якщо скинути всі налаштування, то IP-адреса вашої моделі роутера можна дізнатися навіть в інтернеті.

Або, як варіант, ви можете дізнатися IP вашого роутера через ваш мобільний телефон або планшет, зайшовши в налаштування вашого wi-fi з’єднання (як показано на скріншоті вище).

Як дізнатися пароль без підключення до комп’ютера, роутеру або

Зазвичай стандартний пароль можна дізнатися у провайдера. Також дізнатися пароль можна за допомогою смартфона. Однак для цього потрібні Root-права.

Також існує безліч спеціальних девайсів, які шукають включені мережі Wi-Fi в певному діапазоні, а потім автоматично підбирають до неї пароль, і ви його дізнаєтеся. Одним з таких девайсів є Wi-Fi Box Network Unlocker. Крім нього виробляється безліч аналогів, проте, можливо, використання таких пристроїв нелегально.

Як би не було банально, але дізнатися пароль можна, запитавши його у людини, яка його знає, наприклад господаря wi-fi точки.

Як ви могли переконатися, існує багато способів дізнатися забутий пароль від вашої мережі Wi-Fi. Простіше це зробити через комп’ютер або ноутбук. Якщо вам пощастить і один з пристроїв буде підключено до мережі, то відновити пароль можна буде всього за кілька кліків. Також досить нескладно це можна зробити, використовуючи роутер. Можливо, ви не зможете це зробити самостійно, але такого випадку, щоб пароль було дізнатися неможливо, не існує. Однак, забувати свої паролі не слід, так як це тягне за собою зайві незручності, втрату часу і проблеми.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru