Hdd відновлення. Відновлення розділів жорстких дисків після форматування своїми руками.

Розглянемо такий непопулярний питання, ремонт жорстких дисків своїми руками. Дуже часто користувачі сучасної електроніки стикаються з проблемою, коли вінчестер перестає працювати належним чином або «вмирає» зовсім. Ніби вчора все було гаразд, а сьогодні нульова працездатність. Найчастіше така ситуація виникає, коли материнська плата не бачить вінчестер.

Зміст:

  Ремонт жорстких дисків своїми руками
  Відновлення зовнішнього диска
  Відновлення жорсткий диск, після форматування

Якщо гарантійний термін ще є – краще буде віднести вінчестер в ремонт по гарантії, ну а якщо ні – тоді приступимо до самостійного ремонту.

Можна здійснити ремонт жорстких дисків своїми руками?

Основні поломки. Якщо ви вирішили приступити до ремонту своїми силами, врахуйте, необхідно ясно усвідомлювати суть поломки. Та й не кожну поломку можна усунути самому і в домашніх умовах! Якщо диск зазнав фізичного впливу, іншими словами — впав, біжимо в сервісний центр! А ось якщо сигнал від HDD під час роботи пропадає з причини поганого контакту шлейфу і деякі інші дрібниці можна зробити самостійно!

Конструкція вінчестера. Будь вінчестер ділиться на два відділення:

  Спеціальний гермоблок,
  Читаючі головки і зовнішня плата.

Запитаєте ви, чому там гермоблок? Справа в тому, що всередині створено спеціальне магнітне поле, яке і робить можливим передачу даних та їх зберігання. Якщо ви розкриєте цей блок, не створивши необхідні умови, порошинки обов’язково потраплять всередину і магнітне поле буде пошкоджено. У спеціальних сервісних центрах, після недбалості користувачі з самостійним ремонтом, з допомогою спеціального обладнання ці порошинки видуваються, але вдома таких пристроїв у вас немає. Та й на працездатність такого вінчестера, після такого ремонту, не варто розраховувати, максимум, що ви зможете після такого – вважати дані. Тому варто 10 разів подумати, ніж робити ремонт жорстких дисків своїми руками.
Сьогодні ми розглянемо проблему відновлення і звернемося тільки до програмної оболонки, а значить діставати вінчестер з системного блоку — немає потреби.

Відновлення розділу жорсткого диска у звичайного або зовнішнього диска

Найпоширеніша проблема – це биті розділи диска. Швидше за все, ви просто включаєте комп’ютер і деякі розділи жорсткого диска стали недоступними, а наша операційна система питає у вас дозвіл на їх форматування. Чи може ви просто видалили якийсь системний розділ – не варто лякатися, ще не все втрачено! Існує можливість відновлення розділів на жорсткому диску. Швидше за все проблема полягає у пошкодженні секторів або таблиці розділів — це легко вирішуються проблеми.

Перше, що потрібно зробити НЕ СТВОРЮВАТИ новий розділ на місці старого, який не доступний або видалений, – тоді відновлення неможливо! Так само під забороною запис інформації на диск!

Якщо ви ще не встигли цього зробити – значить відновлення жорстких дисків, а конкретніше розділів, не буде проблемою. Запишіть на знімну флешку програму RSRecovery у вже встановленому вигляді, адже користуватися комп’ютером, де необхідно відновити розділ диска – загрожує втратою інформації.

Вставляємо флешку в USB порт, запускаємо програму. У неї інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, навіть людина знає англійську мову впорається. Або ж можна скачати русифіковану версію, в моєму випадку попалася така. Вам потрібно просто натиснути на кнопку «Відновити». Програма працює за спеціальним алгоритмом і їй потрібен час, щоб вивчити всю інформацію на вінчестері, в тому числі і дистанційну. Як завершитися процес — вилізе табличка предзнаменующая успіх або неможливість відновлення.

Якщо ви не створювали новий розділ або не записували нову інформацію – все вийде!

Як відновити жорсткий диск, після форматування?

Тепер розглянемо, як зробити відновлення після форматування жорстких дисків. Наше завдання записати на флешку програму RSNTFSRecovery або RSFATRecovery, в залежності від вашої файлової системи.
Програма використовує сучасні алгоритми аналізу системи і дозволяє відновити навіть пошкоджені файли і цілі розділи.

Можливості програми:

  Виправлення та відновлення пошкоджених розділів,
  Відновлення даних з будь-якого типу носія, а отже питання: «Як відновити зовнішній жорсткий диск?» автоматично відпадає!
  Відновлення працездатності вінчестера після програмного збою і т. д.

Насправді можливостей набагато більше, але вони нам не знадобляться.
Як тільки запускається програма, ви вкажете на якому жорсткому диску шукати дані, адже ми зайшли з флешки, а пошук інформації на ній не потрібен! Після того як відсканує весь диск, ви зможете вибрати дані, які необхідно відновити і програма виконає ваше доручення.

Зараз ми заощадили кругленьку суму, яку взяли б із вас майстри сервісного центру! Насправді нічого складного не зробили, але виконувати всі дії по відновленню вашого HDD потрібно вкрай вдумливо, щоб не додати помилок у вінчестер, будьте максимально уважні.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru