Відключити оновлення програм на Android через 2 хвилини

Сьогодні ігри і програми на Android регулярно оновлюються виробником. Система нерідко самостійно встановлює їх, не повідомляючи при цьому користувача. Виникає питання: як працює оновлення додатків на android?

Зміст:

  Чому програми постійно оновлюються
  Потрібно автоматичне оновлення додатків
  Як видалити оновлення додатків на андроїд
  Як заборонити оновлення додатків на андроїд
  Як скасувати оновлення програми на андроїді
  Як оновити додатки Android вручну
  Відключаємо оновлення одного конкретного додатка android
  Чому після оновлення андроїд не працюють програми?

Чому програми постійно оновлюються

Різні програми перманентно оновлюються з різних причин. Так, антивіруси з кожним оновленням поповнюють базу даних про віруси, програми-чистильники отримують новий функціонал, ігри – нові карти і рівні. Виробник постійно намагається поліпшити програми, тому змушений випускати нові версії. Також оновлення виходять, якщо попередня версія виявилася «багованной» (гальмує або взагалі не запускається) або ж нова версія Android не підтримує старі, неоптимізованих під неї додатки.

Потрібно автоматичне оновлення додатків

Тут варто чітко позначити, де автоматичне оновлення обов’язково, а де – ні. Антивірусні утиліти, наприклад, повинні регулярно отримувати оновлення. Якщо користувач вирішить самостійно завантажувати нові версії файрволів на нерегулярній основі, то система буде вразлива для атак, шпигунських програм, рекламних банерів і вірусів. Навігаційним утилітам також варто дозволити автоматичне оновлення: кожна нова версія тих же Google Maps або Here несе в собі нові карти і більш детальні схеми старих. В інших програмах на зразок Google Chrome, CCleaner або Total Commander автоматичне оновлення не обов’язково: оновлений дизайн, одне-два нововведення і традиційне «Minor bugs fixed» (Виправлені незначні помилки) – ось і все, що зазвичай отримує споживач після завантаження свіжої версії утиліти.

Такі програми краще оновлювати раз в місяць. В іграх кожне оновлення приносить нові карти і рівні, тому їм також краще дозволити завантажувати нові версії самостійно.

Як видалити оновлення додатків на андроїд

Якщо оновлення android програми не задовольняє користувача (непродуманий інтерфейс, подлагіванія або програма зовсім не запускається), то він може відкотитися до попередньої версії. Повернути можна тільки ті утиліти, які спочатку були встановлені виробником. Ті мультимедійні файли, які користувач завантажив сам, не можна відкотити. Як видалити оновлення системних додатків: зайдіть в меню девайса, потім – в «Налаштування». Там натисніть на вкладку «Програми»/«Менеджер програм» (в різних пристроях вона називається по-різному). Знайдіть ту програму, яку потрібно відкотити. Потім клікайте на кнопку «Видалити оновлення». Якщо її немає, виберіть «Опції», а вже потім – вкладку «Видалити оновлення». Після цього випливе » меню, яке попросить підтвердити відкат. Варто відзначити, що після цього утиліта повертається до своєї первісної версії (наприклад, якщо «з заводу» був встановлений Google Chrome v 1.0, а потім користувач сам оновив його до v 2.0 і v 3.0, то при відкаті з третьої версії програма повернеться до v 1.0).

Як видалити оновлення несистемних додатків: єдиний вихід – знайти в Інтернеті інсталяційний файл (з форматом апк) старої версії.

Як заборонити оновлення додатків на андроїд

Щоб відключити оновлення додатків, потрібно спочатку зайти в Google Play, потім потрібно натиснути на іконку меню або зробити свайп зліва направо. Знаходимо вкладку «Налаштування», потім переходимо до «Оновлення програм». У меню, вибираємо пункт «Ніколи». Порада: також можна вибрати Тільки через Wi-Fi», щоб не використовувати тарифні мегабайти.

Як скасувати оновлення програми на андроїді

Якщо Android-додаток знаходиться на стадії завантаження, то потрібно перейти в меню Google Play. Там потрібно знайти вкладку «Завантаження» і вибрати завантажений файл. Скасувати його завантаження можна довгим натисканням на файл.

Як оновити додатки Android вручну

Заходимо в Google Play, викликаємо головне меню, потім переходимо на вкладку «Мої програми». Відкриється сторінка, де будуть відображені всі встановлені ігри та програми, в тому числі і заводські. Утиліти, до яких оновлення є, будуть відділені від тих, до яких оновлень немає. На вкладці кожного додатка буде кнопка «Оновити». Також в цьому підменю є кнопка «Оновити все». З нею файли будуть оновлюватися «по ланцюжку». Якщо додаток буде вимагати доступ до ідентифікаційним даними, мультимедійних файлів або контактам, то вона повідомить вас про це. Натискаємо кнопку «Прийняти». Якщо ж програма не потребує додаткових спеціальних дозволах, то вона викине відповідне повідомлення – натискаємо «Прийняти». Оновлення мультимедійних файлів, однак, вимагає місця в пам’яті смартфона (саме смартфона, а не карти пам’яті). Щоб звільнити його, слід видалити будь-які файли з пам’яті смартфона (музику, картинки, інше додаток, кеш різних програм). Перед оновленням великовагової утиліти Google Play запропонує завантажити його через Wi-Fi, щоб не витрачати мобільний трафік.

Відключаємо оновлення одного конкретного додатка android

Заходимо в Google Play, в рядку пошуку вбиваємо назву потрібного додатка. У переліку, що з’явився ігор і програм натискаємо на нього, потім натискаємо на крапки, розташоване праворуч у верхньому куті. Вилетить пункт «Автооновлення», з нього потрібно зняти галочку.

Чому після оновлення андроїд не працюють програми?

Справа в тому, що програми в Google Play не оптимізовані під нову систему. Яскравий приклад – оновлення з Android 2.3 до 4.0. В цьому випадку краще всього допомагає: 1) Повторна повторна інсталяція програм; 2) Повний скидання з копіюванням всіх даних. Спочатку краще просто перевстановити необхідні ігри і програми. Не варто хвилюватися, що Google повторно спише кошти за стрибка платних додатків: після придбання мультимедійних файлів в Google Play ви можете встановлювати його незліченну кількість разів. До речі, при видаленні у більшості ігор і програм стираються тільки виконавчі файли: кэш (наприклад, прогрес в Angry Birds) залишається. Однак іноді доводиться повністю скидати настройки девайса. При цьому перед цим потрібно зробити бекап даних. Завантажуємо і встановлюємо на ПК безкоштовну версію утиліти Titanium Backup. Потім підключаємо смартфон до комп’ютера. Після запуску утиліти користувача запитують про root-права, натискаємо на кнопку «Дозволити». Заходьте в меню смартфона, далі – в «Обробки». Клікаємо на «Резервне копіювання». Далі Titanium Backup надасть вам список додатків, з якого ви повинні вибрати, дані яких мультимедійних файлів потрібно зберегти. Вибравши потрібні програми, натисніть на кнопку «Запустити пакетну обробку». Після проведення операції Titanium Backup видасть список, де біля ігор і програм буде стояти галочки як підтвердження успішно зроблених копій. Сам бекап буде збережений на micro-sd-картці вашого смартфона, для надійності можна зберегти і на ПК.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru