Відновлення файлів excel і word. Востанавливаем пошкоджені документи excel, word.

Під час роботи з офісними додатками, набираючи тексти або дані, кожен може зіткнутися з ситуаціями, коли аварійно завершується робота програми — будь то збій або, наприклад, відключення електрики в будинку. Що робити в таких ситуаціях, можна дізнатися з цієї статті.

Зміст:

  Основні способи відновлення файлів
  Відновлення файлів excel
  Відновлення документа word
  Програми для відновлення документів
  Онлайн сервіси

Основні способи відновлення файлів форматів excel, word

Згідно з останніми даними, на кожному другому комп’ютері в світі встановлені програмні рішення від Microsoft. В основному це, звичайно ж, пакет програм Microsoft Office. Він широко поширений з-за своєї простоти, своїх можливостей, своєї доступності і своєї ідеальної репутації.

Відповідно, для цих програм існує кілька надійних способів для збереження введених вами даних. В першу чергу знадобляться вбудовані в них засоби відновлення пошкоджених файлів. У більшості випадків цього вистачає. Якщо ж з якихось причин їх виявилося недостатньо, існує маса онлайнових і оффлайнових програм і сервісів, які зможуть повернути вам пошкоджену інформацію.

Відновлення пошкоджених файлів засобами MS office

Відновлення файлів excel
По-перше, необхідно відразу встановити функцію автозбереження відкритих файлів. Це дозволить вам, не відволікаючись на часту необхідність зафіксувати зміни, довірити збереження даних комп’ютера. При подібного роду автосохранениях в певній папці буде створюватися файл, який буде оновлюватися по мірі внесення вами нових даних.

Включити автозбереження можна наступним способом: Файл — Параметри — Збереження — поставити галочку на пункті «Автозбереження» і вибрати часовий інтервал, через який воно буде здійснюватися. Після чого перейдіть в пункт «Каталог даних автозбереження» і вкажіть, куди будуть зберігатися ваші автоматичні копії.

Другим варіантом буде у відкритому Ексель вибрати команду Файл-Відкрити, там знайти пошкоджений файл, натиснути на ньому лівою кнопкою миші і натиснути «Відкрити і відновити».

Відновлення документа word
Тут можна використовувати 4 різних способу відновлення даних:

  Зайти в пункт меню Файл-Відкрити, вибрати потрібний файл, потім біля кнопки «відкрити» натиснути на трикутничок і в меню вибрати «Відкрити і відновити».
  Знову зайдіть в пункт Файл-Відкрити і в випадаючому меню внизу вікна поміняти «Всі типи» на «Відновлення тексту з будь-якого типу». Файл відкриється в читабельному стані, але можливий варіант версії без останніх ваших змін в ньому.
  Іноді Word зберігає редаговані файли із підтримкою макросів. В такому разі, потрібно у вашому фалі просто поміняти розширення .docm .docx.
  Якщо ви не знаєте, де ваш файл, то можна скористатися стандартним пошуком від Windows. Якщо це не допомогло, можна пошукати приховані об’єкти, які найчастіше мають назви начебто ~WRD*.tmp. У такому разі в знайденому файлі потрібно поміняти розширення .tmp .на docx або .doc, після чого використовувати.

Програми/утиліти для відновлення документів excel, word

Найбільш популярними сторонніми програмними рішеннями такого питання, як відновлення пошкоджених файлів word і excel, є наступні додатки:

  ExcelFix. Прекрасна програма, яка відновлює не тільки текст, але й формули, дані та іншу інформацію. У неї просто величезний потенціал і широкі можливості, які стануть в нагоді будь-якому користувачеві.
  Recuva. Програма дозволяє відновлювати будь-які необхідні файли. Вона має дуже зручний інтерфейс і дозволяє розібратися в собі навіть недосвідченим користувачам. При запуску відкриває майстер відновлення, який зробить всі необхідні дії при деяких ваших підказок.

Онлайн сервіси

Більш оперативним та простим способом відновити втрачені дані буде використання онлайн-сервісів, які останнім часом зовсім не поступаються по функціоналу і можливостей оффлайновим колегам.
Такими сервісами є:

  Excel Repair Free. Програма безкоштовна, проста і зручна. Кращий помічник в такому питанні, як відновити пошкоджені файли excel. Процес відновлення настільки зрозумілий, що в ньому розбереться навіть людина, яка зовсім не дружить з комп’ютером. Потрібно просто нажати Файл — Відкрити, потім вибрати файл і натиснути «Відновити». Все інше програма зробить сама.
  onlinerecovery.munsoft.com. Це один з найбільш відомих сервісів на сьогодні. Все дуже просто і якість відновлення набагато вище, ніж у більшості конкурентів.
  Так що в будь-якому випадку, навіть якщо трапився неприємний інцидент і ваш робочий файл був пошкоджений, не турбуйтеся. З величезною часткою ймовірності, всі дані будуть у повній цілості.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru