Як перенести контакти з Андроїда на Андроїд швидко і просто за 3 хвилини

Іноді у користувачів смартфонів виникає необхідність транспортувати контакти, але у деяких людей виникають з цим складнощі. Операційна система Android не складна в освоєнні, проте для новачків деякі аспекти її роботи можуть бути незрозумілими. Особливо це стосується тих функцій, які використовуються дуже рідко, в тому числі і перенесення контактів. Якщо у вас є кілька пристроїв на базі операційної системи Android, то транспортувати список контактів можливо кількома способами.

Зміст:

  Як перенести контакти з Андроїд на Андроїд
  Як перекинути контакти з Андроїда на Айфон
  Як перенести контакти з Андроїда на комп’ютер
  Переносимо контакти з Windows Phone на Андроїд
  Програми для перенесення контактів
  Самий простий і універсальний спосіб перенесення контактів

Як перенести контакти з Андроїд на Андроїд

Найбільш простий і ефективний спосіб перенести контакт з одного телефону на андроїд на інший телефон на андроїд — копіювання записної книжки на SIM-карту. В даному випадку сімка буде виступати сховищем-посередником між двома гаджетами. Алгоритм дій для актуальних версій ОС (5.1+) приблизно такий:

Вставити SIM-карту в телефон, з якого необхідно копіювати контакти;
Включити;
Увійти в меню «Контакти»;
Викликати налаштування, пункт «Імпорт/Експорт»;
Вибрати SIM-карту, на яку слід експортувати список;
Вставити цю ж SIM телефон і аналогічним методом імпортувати закладки в пам’ять телефону, або на FLASH-накопичувач пристрої.

Крім того, ви можете з легкістю транспортувати записну книжку у тому випадку, якщо використовуєте один обліковий запис Google на обох гаджетах. За допомогою цього способу є можливість копіювати контакти з android’a на Android за допомогою Флеш-карти пам’яті, вибравши в меню «Експорт/Імпорт не сімку, а накопичувач відповідно. Після цього вставити його в другий телефон і перенести контакти на телефон.

Як перекинути контакти з Андроїда на Айфон

Сьогодні на тематичних форумах досить-таки часто зустрічаються питання про те, як перекинути контакти з Андроїда на Айфон. Самим тривіальним і простим методом для вирішення конкретної задачі буде експлуатація сервісу Google Contacts. При додаванні облікового запису Google на пристрій, смартфон автоматично синхронізує пошту, дані Google Fit, програми, календар і, звичайно ж, контакти. Все, що вам залишається зробити, це підключити їх на гаджеті з iOS. Для цього:

Увійдіть в налаштування;
Меню пошта, адреси;
Додайте обліковий запис, натиснувши за пунктом «Інше», «CardDAV»;
Введіть в полі «Сервер» адреса google.com, решта ваш логін і пароль від аккаунта.

Після того, як ви натиснете на клавішу «Вперед», iOS синхронізує контакти, прив’язані до облікового запису. Якщо вам необхідно перенести не тільки контакти, але й інші дані, то просто додайте запис Google на пристрій з iOS (не CardDAV), клікнувши з відповідного пункту в меню налаштувань.

Як перенести контакти з Андроїда на комп’ютер

Якщо ви не знаєте як перенести контакти на PC, то не зневіряйтеся, робиться це дуже легко. Щоб максимально швидко виконати дану задачу, увійдіть у будь-який браузер на вашому комп’ютері під ОС Windows, Linux, Mac. В адресний рядок, введіть такі значення: «contacts.google.com» і натисніть клавішу Enter. Перед вами відкриється сторінка, на якій буде запропоновано авторизуватися, заповніть її даними облікового запису Google. Після чого вам буде продемонстровано невелике керівництво, можете ознайомитися з ним, щоб краще розуміти процедуру.
Зліва клікніть по пункту «Ще», разворачивающего великий список додаткових функцій, серед яких є «Експортувати».

Далі ви потрапите на стару версію контактів Google, де вгорі сторінки також буде розташовуватися кнопка «Ще», тисніть на неї і вибирайте «Експорт». В даному розділі ви зможете вибрати формат файлу, в який буде збережена записна книжка з вашого смартфона.

Переносимо контакти з Windows Phone на Андроїд

Як ви вже могли помітити, хмарні технології щільно інтегрувалися в мобільні пристрої, а тому транспортування контактів з Windows Phone на Android також відбувається за допомогою взаємозв’язку облікових записів Microsoft і Google. Для перенесення даних з блокнота WPhone проробіть наступне:

Увійдіть в налаштування;
Виберіть пункт «Пошта + облікові записи»;
«Додати службу»;
Увійдіть, використовуючи дані свого облікового запису Google;
Підтвердіть всі запитувані права, а також перевірте галочку навпроти параметра «Контакти».

Синхронізація відбудеться автоматично, а після того, як ви ввійдете в обліковий запис Google на пристрої з OC Android, в його записній книжці будуть всі контакти.

Програми для перенесення контактів

— Android програми

Сьогодні для OC Android існує кілька корисних додатків, що дозволяють транспортувати контакти. Одним з найпопулярніших є Outlook, поштовий сервіс від Microsoft. Для його використання вам потрібен обліковий запис MC, яку ви будете експлуатувати на всіх пристроях. Завантажити програму можна з Play Market’a. До не менш ефективним можна віднести такі програми як:

  Phone Copier;
  Copy My Data;
  My Contacts;
  CLONEit — Batch Copy All Data.

Всі вони доступні для скачування абсолютно безкоштовно з магазину Google, більш того, деякі з них можуть переносити не лише контакти, але і журнал викликів, SMS і так далі.

— iPhone додатки

Одним з найбільш відомих додатків для iOS заслужено вважається My Contacts Backup, яка відмінно справляється з покладеними завданнями. Після його завантаження з AppStore ви зможете в кілька кліків по екрану створити файл, що включає всі ваші контакти. Після цього залишиться лише відправити його на потрібний пристрій з WI-FI, електронною поштою або будь-яким іншим методом, відкрити і записна книжка буде експортована. До гарних альтернатив, доступним в AppStore, можна віднести:

  Contact Import and Export for Google Gmail Lite;
  Синхронізація Контактів Gmail (Contacts Sync);
  NQ Contacts Sync.

Самий простий і універсальний спосіб перенесення контактів

Якщо питання про те, як перенести контакти з Android на Android або іншу операційну систему залишається для вас невирішеним, то рекомендується вибирати саме транспортування через SIM-карту. Даний метод експорту блокнота між телефонами використовувався з давніх часів, коли у побуті були такі системи як Java і SymbianOS. Функція копіювання контактів між різними сховищами (пам’ять телефону, Flash пам’ять сімки) присутня в кожному телефоні, тому складнощів у вас не виникне.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru