Як підключити телефон до телевізора через usb, wifi або hdmi. Як підключитися до телевізора через телефон на андроїд швидко

Навіщо підключати планшет або смартфон до телевізора? По-перше, дивитися фотографії і відеоролики, які зберігаються в пам’яті стільникового телефону, набагато приємніше на великому екрані, ніж на маленькому тачскрін. По-друге, через телефон можна виходити в Інтернет через браузер, демонструвати презентації або грати в ігри, а одержуване зображення транслювати по ТБ.

Зміст:

  Як можна підключити телефон до телевізора
  Як підключити телефон до телевізора для перегляду фільмів
  Як дивитися відео з телефону на телевізорі
  Як підключити телефон до телевізора через кабель
  Як підключити телефон до телевізора через wifi
  Підключення телефону до телевізора за допомогою ТБ-приймача або SlimPort
  Як підключити телевізор до телефону андроїд
  Як підключити телефон до смарт телевізору
  Мобільні додатки для підключення телефону до телевізора

Як можна підключити телефон до телевізора?

Самий популярний і поширений спосіб – підключити гаджети через microUSB-USB-кабелю. У цьому випадку телевізор сприймає під’єднаний до нього пристрій як сховище даних.

Даний спосіб не підходить для тих, кому потрібно дублювати картинку, який відображається на смартфоні. Якщо дублювання картинки необхідно, варто підключити девайс до телевізора через HDMI, MHL, SlimPort або Wi-Fi.

Підключити девайс через HDMI-кабель можливо, якщо в Android-пристрої наявності HDMI або MicroHDMI-роз’єм. Якщо жодного з цих роз’ємів немає, то варто придбати MHL або SlimPort-кабель.

MHL-кабель працює за принципом перехідника: microUSB-коннектор приєднується до пристрою на Android, HDMI-коннектор приєднується до телевізора, а USB-роз’єм використовується, щоб забезпечити перехіднику джерело живлення. Порада: перед придбанням MHL-кабелю варто подивитися в інструкції або в Інтернеті, працює смартфон/планшет з MHL. Якщо підтримки MHL немає, то потрібно купити активний MHL-перехідник.

Стандарт SlimPort – конкурент MHL. При підключенні через SlimPort з’єднувати адаптер з джерелом живлення необов’язково, а картинка на смартфоні транслюється без необхідності настройки користувачем.

Під’єднати телефон з Wi-Fi можна двома способами: Wi-Fi Миракаст і Wi-Fi Директ. Перша технологія вимагає Smart TV, Android, починаючи з видання 4.2.

Як підключити телефон до телевізора для перегляду фільмів

Очевидно, що цей сценарій не вимагає синхронного відтворення фільму на смартфоні і TV. Тому тут варто використовувати з’єднання через USB: знаходимо microUSB-USB-кабель, що йде в комплекті з пристроєм, з його допомогою під’єднуємо портативний девайс і телевізор. Android-пристрій попросить клікнути режим з’єднання, клікаєм на USB-накопичувач. Далі шукаємо на пульті ДУ від TV кнопку, що відповідає за обрання джерела сигналу. Клікаємо USB як джерело сигналу, а потім тип перегляду даних: відео.

Як дивитися відео з телефону на телевізорі

Якщо дублювання картинки необов’язково, то варто приєднати пристрій на Android через USB. В іншому випадку варто вибрати HDMI, MHL або SlimPort з’єднання.

Як підключити телефон до телевізора через кабель

  usb кабель

  Як підключити телефон до телевізора через usb? Для такого типу підключення вимагається: microUSB-USB-кабель, карта пам’яті (у разі, якщо система не дозволяє вважати пам’ять самого смартфона). З’єднуємо кабелем TV, Android-агрегат, переводимо пристрій в режим USB-накопичувача. Далі натискаємо на пульті ДУ від ТБ клавішу «Source» і натискаємо USB-порт як джерело сигналу. Після цього телевізор запросить тип даних, які будуть проглядатися: аудіо, відео, фото або документи.
  hdmi кабель

  Як підключити телефон до телевізора через HDMI? По-перше, потрібно придбати якісний кабель. Перед підключенням потрібно вимкнути Android-агрегат і ТБ. З’єднуємо вимкнені пристрою кабелем і включаємо їх. Деякі моделі TV виконують налаштування автоматично; якщо вона не виконалася, шукаємо кнопку «Source» і вибираємо HDMI як джерело сигналу. Там же вибираємо частоту зображення і його розширення.
  MHL кабель

  Процедура підключення MHL схожа на ту, що виконується з microHDMI-HDMI-кабелем: телевізор і портативний агрегат вимикаються, активний MHL-кабель підключається до мережі, TV, Android-гаджет з’єднуються кабелем і включаються, потім ми пультом ДУ клікаєм на HDMI.
  SlimPort кабель

  Як і у випадку з MHL, тут використовується перехідник usb-HDMI. Однак сам перехідник йде без HDMI-кабелю, його доведеться купувати окремо. З’єднуємо HDMI-кабелем перехідник і ТБ, потім сам перехідник з’єднуємо зі смартфоном. Через пульт ДУ від TV вибираємо HDMI як джерело сигналу.

Як підключити телефон до телевізора через wifi

— Wi-Fi Miracast

Цей спосіб підходить для Android v.4.2+ і Win. Phone v.8.1+ і для телевізорів Smart TV. Натискаємо клавішу «Smart» на пульті ДУ від ТБ, розгортаємо меню додатків і натискаємо на «Screen Share». Потім на Android/WinPhone-агрегаті включаємо у налаштуваннях Wi-Fi, у тому ж меню налаштувань шукаємо вкладку «Дисплей», натискаємо і вмикаємо «Wireless-екран (Miracast)»; з’явиться лист доступних агрегатів, вибираємо потрібний TV.

— Wi-Fi Direct

Цей варіант розрахований на Android v.4+ і на TB з підтримкою Wi-Fi. Потрібно активувати Wi-Fi в Андроїд-гаджеті, потім натискаємо «Додаткові функції» і натискаємо Wi-Fi Дайрект. Потім в телевізорі вибираємо пункт «Мережа»; у списку способів з’єднань клікаєм на Wi-Fi Дайрект. Випливе лист доступних пристроїв, вибираємо потрібний смартфон/планшет.

Підключення телефону до телевізора за допомогою ТБ-приймача або SlimPort

ТВ-приймач дає можливість підключатися до Wi-Fi телевізорів, у яких не є Wi-Fi-приймачів. Спочатку потрібно придбати TV-ресивер (Порада: краще вибирати ТВ-приймачі на платформі Google TV), потім включити Android-девайс і ресивер в одну Wi-Fi мережу. Потім сопрягаем ТБ і смартфон так само, як у випадку з Wi-Fi Direct.

З’єднання до SlimPort виконується так: купується перехідник usb-HDMI з підтримкою HDMI і HDMI-HDMI-кабель. З’єднуємо HDMI-кабелем перехідник і ТБ (або ТВ-приставку, якщо TV обділений HDMI-роз’ємом), потім сам перехідник зі смартфоном.

Як підключити телевізор до телефону андроїд

Якщо Android v.2.2-4.0, використовуємо USB,HDMI або MHL-підключення, якщо Андроїд v. 4.1 та новіше – Wi-Fi Direct (якщо ТЕЛЕВІЗОР не оснащений функціями Smart TV) або Miracast (якщо TV оснащений технологіями Smart TV).

Як підключити телефон до смарт телевізору

— від самсунг

Як підключити телефон до телевізора самсунг? У TV, після натискання на клавішу «Source», необхідно вибрати Screen Monitoring як джерело сигналу. У налаштуваннях смартфона потрібно також вибрати Screen Monitoring, телефон почне сканувати доступні пристрої. Необхідно клікнути на телевізор, на який ви хочете вивести зображення.

— від соні

В TV йдемо таким шляхом: Home-Applications-Режим Wi-Fi Direct. Активуємо Wi-Fi Дайрект Мод в телевізорі, потім активуємо цей же режим в смартфоні. Спочатку включаємо Wi-Fi в Андроїд-гаджеті, потім натискаємо «Додаткові функції» і вибираємо Wi-Fi Дайрект. У списку доступних пристроїв вибираємо необхідний TV і підтверджуємо запит на з’єднання.

— від lg

Як підключити телефон до телевізора lg? В ТБ треба зайти в «Настройки»-«Мережа» і, натиснувши на пункт Miracast, переключити тумблер в стан «Увімкнено». Потім на Андроїд-девайсі, включивши попередньо Wi-Fi, в налаштуваннях йдемо в «Екран»-«Бездротовий екран (Миракаст)» і перемикаємо тумблер «Вкл». В списку з’являться доступні ТБ, вибираємо потрібний телевізор.

Мобільні додатки для підключення телефону до телевізора

Samsung Smart View – цю програму необхідно використовувати, якщо потрібно з’єднати Android-гаджет Samsung Smart TV. Вона являє собою файловий менеджер, через який можна регулювати файли, переглядаються на ТБ. Також Samsung Smart View замінює пульт ДУ, що дозволяє управляти TV з Android-агрегату.

LG TV Remote – це програма є замінником пульта ДУ. Крім регулювання гучності ТБ, перемикання передач ця програма дозволяє повноцінно керувати TV, а також сортувати і регулювати фільми, картинки і аудіо, трансльовані через Андроїд-пристрій.

Дублювання екрану – це додаток підходить для всіх смартфонів і примітно своєю універсальністю і простотою. Перед його використанням необхідно з’єднає смартфон/планшетник в одну Wi-Fi мережу, потім в додатку «Дублювання екрану» клікнути «Пуск». Смартфон підхопить сигнал ТБ і дозволить транслювати зображення. TV повинен працювати зі стандартом Wireless Display.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru