Як підключитися до Wifi в метро швидко і безкоштовно відключити рекламу в москві і спб

Проявивши неоціненну турботу про мешканців і гостей головної і північної столиць нашої країни, їх метро оснастили доступом до інтернету по wifi — мережі. При цьому Вай фай в метро Москви організований у вагонах поїздів, а в Санкт-Петербурзі на станціях метрополітену. Фахівці спробували реалізувати процедуру підключення максимально просто, але іноді у користувачів з’являються питання, відповідями на які присвячений поданий нижче матеріал.

Зміст:

  Як працює інтернет в метро?
  Як підключити Вай фай в метро Москви і Санкт-Петербурга
  Реєстрація за номером мобільного, держпослуги або домашній ПК
  — Вхід і авторизація wifi в метро
  Як підключити ноутбук до вай фай метрополітену
  — Процедура ідентифікації через ноутбук вдома
  Як відключити wifi метро в смартфоні або планшеті?
  А в метро wifi безкоштовно?
  Як налаштувати автоматичний вхід в wifi метро
  Чому не працює wi-fi у метро — не підключається до wifi iphone/android?
  Як прибрати рекламу в wifi метрополітену
  Wifi в метро, як відключити списання грошей
  Wi-fi в метро без реклами
  Помилка 129 у вай фай метрополітену
  Wifi в метро, як відключити послугу як вдома?
  Чи безпечно користуватися wifi в метро?
  Додатки, що полегшують використання вай фай в метро

Як працює інтернет в метро?

В цьому році вже на 12-ти лініях метро в Москві справно працює безкоштовний Вай-фай від «Максим Телеком» на швидкості 100 Mpbs. Працює він тільки в вагонах. На станціях можна сидіти в інтернеті лише під час перебування на її території поїзда.

Інженери прийняли рішення установки маршрутизаторів іменний в рухомих складах, а не на Московських станціях метрополітену, виходячи з міркувань, що не доцільно створювати додаткові причини для затримки людей на станціях, адже вони і так переповнені, особливо в години пік.

Це рішення цілком виправдане, оскільки дозволяє пасажирів підземки їм без додаткових витрат часу вже по дорозі вирішити багато питань працюючи в інтернеті і одночасно наближаючись до своєї точки призначення, замість того, щоб просиджувати це час сидячи в інтернеті на станції. Враховуючи високу частоту прибуття поїздів на платформи, на практиці це рішення виявилося правильним.

На жаль, wifi в метро північної столиці працює зовсім за іншим принципом і доступ в інтернет організований тільки на станціях, тому позбавлений перерахованих вище переваг.

Як підключити Вай фай в метро Москви і Санкт-Петербурзі?

У Московській підземці пасажири отримали можливість безоплатно користуватися вай-фаєм протягом всієї поїздки. Досить, сівши у вагон, один раз підключитися і до прибуття на потрібну станцію спокійно працювати в інтернеті без потреби регулярно перепідключатися.

У метро Москви підключити вай-фай можна у всьому метро, то є бездротова мережа функціонує на всіх діючих гілках, а метрополітен в Пітері поки WiFi-доступом обладнаний не повністю.

У Пітерському метрополітені всього вісімнадцять станцій обладнано устаткуванням, що транслює вай-фай для виходу в інтернет. Якщо пасажир перебуває на наступних станціях, то він може підключити WiFi безкоштовно:

Комендантської пр.,
Академічній,
Ленінського пр.,
Лісовий,
Пл.Мужності,
Чкаловської,
Горьківської,
Нарвської,
Пр. Просвіти,
Кір.заводу,
Питомої,
Ст.Села,
Автово,
Ломоносовської,
Дибенко,
Приморської,
Балтійській,
Пушкінській.

Таким чином, на відміну від Москвичів і гостей білокам’яній, щоб підключити вай-фай в СПБ, користувачам доводиться просиджувати, втрачаючи дорогоцінний час на станціях, а не по шляху до мети своєї поїздки у вагонах. При цьому відбувається додаткове завантаження станцій людьми.

Сама процедура підключення відбувається, враховуючи закони РФ, т. е. здійснюється обов’язкова ідентифікація за допомогою телефону або порталу держпослуг.

Реєстрація за номером мобільного, держпослуги або домашній ПК

Процедура з використанням стільникового телефону складається з наступних послідовних кроків:

  Активувати в смартфоні модуль вай-фай;
  Дочекавшись закінчення процесу пошуку доступних точок, знайти і тапнути по метрополитеновскому вай-фаю;
  Далі запустити інтернет-браузер, наприклад, «Хром», і перейти за адресою «vmet.го».

Примітка: При виконанні пункту під номером «3» цієї інструкції, допускається застосування будь-якого браузера, крім «Опери». Надалі, успішно завершивши процедуру реєстрації, можна спокійно використовувати для роботи в інтернеті цей інтернет-оглядач. У браузері Опера виникає помилка підключення тільки під час авторизації.

Примітка: За відсилання смс-ки з балансу мобільного телефону зніметься сума, передбачена за цю послугу стільниковим оператором, який надає послуги мобільного зв’язку.

  Вказати номер стільникового і натиснути «Ok»;
  Відправити СМС-ку з текстом «Ok» на «+79154445444»;
  Почекати до закінчення процесу обробки короткого повідомлення;
  Готове. Зараз вже можна починати користуватися безкоштовним виходом у всесвітню павутину.

Важливе відступ: До одного номером стільникового допускається прив’язка не більше 5-ти девайсів, що дозволяють використовувати бездротову технологію підключення по вай-фай. Наприклад, зареєструвати за номером мобільного користувач може: смартфон, планшет, нетбук, ноутбук і ще один мобільний гаджет оснащений вайфай-модулем. Підключити до 5 пристроїв не допустимо, нехай це навіть буде п’ять однакових смартфонів однієї і тієї ж фірми, 6-ий телефон вже зареєструвати не вийде, так як технологія передбачає фіксацію унікального МАС-адреси обладнання.

Процедура з використанням сторінки «ДЕРЖПОСЛУГ» складається з наступних послідовних кроків:

Активувати WiFi-модуль в девайсі (ноутбук, планшет, телефон тощо);
Дочекавшись закінчення процесу пошуку доступних точок, знайти і клацнути по метрополитеновскому вай-фаю;
Далі запустити інтернет-браузер, наприклад, «Хром», і перейти за адресою «vmet.го»;
Клацнути по посиланню входу через учетку на ресурсі «Держпослуг»;
Виконати авторизацію ЕСИА, тобто вказати особисті ім’я і код доступу до сервісу;
Готове. Можна починати серфінг по просторах глобальної мережі.

Вхід та авторизація wifi в метро

Один раз, виконавши процедуру входу і авторизації в метрополитеновский вай-фай, як це описано в попередньому параграфі цього керівництва, повторно опинившись в підземці цей процес вже трохи спрощується.

З метою повторного входу, необхідно виконати наступні дії:

  Активувати WiFi-модуль в девайсі (ноутбук, планшет, телефон тощо);
  Дочекавшись закінчення процесу пошуку доступних точок, знайти і клацнути по метрополитеновскому вай-фаю;
  Далі запустити інтернет-браузер, наприклад, «Хром», і перейти за адресою «vmet.го»;
  Клацнути «Увійти в інтернет»;
  Почекати закінчення процесу;
  Всі!

З метою спростити процедуру входу, рекомендується інсталювати програму wifi в метро, що дозволить не витрачати час на виконання перерахованих вище шести пунктів інструкції. Утиліта описана в останньому параграфі цього керівництва і дозволяє автоматизувати цієї затяжної по часу ручний процес.

Як підключити ноутбук до вай фай метрополітену?

Для підключення ноутбука до вай-ваю метрополітену застосовується інструкція, описана в параграфі вище. Використовуються абсолютно такі ж методи ідентифікації через СМС-ку або портал «Держпослуг».

Процедура ідентифікації через ноутбук вдома

Зробити прив’язку лептопа через мобільник можна завчасно вже вдома, щоб потрапивши в метро не витрачати свій час на реєстрацію.

Для цього на ПК працює на Віндовс, потрібно зробити наступне:

Клацнути «Пуск»;
Потім клікнути «Панель управління»;
Далі перейти в «Центр упр.мережами»;
Клацнути «Підключення по лок.мережі»;
Клікнути «Відомості»;
Запам’ятати або переписати відбите у вікні «Фіз.адреса»;
Запустити інтернет-браузер і перейти за адресою: login.wi-fi.ru/am/UI/Login?client_mac=(тут надрукувати МАС-адресу без дужок)&org=mac&ForceAuth=true;
Вказати ім’я та код доступу до порталу «Держпослуг», або вказавши номер мобільного скинути СМС-ку;
Готове. Тепер, увійшовши в один з рухомих складів в метро, виконати пункти інструкції з повторного підключення (вона наведена вище в цьому посібнику).

На ПК, що працює на Mac OS, потрібно зробити наступне:

Увійти в Finder;
Перейти в «Програми»;
Потім увійти в розділ «Службові програми»;
Відкрити програму «Термінал»;
Виконати команду «ipconfig»;
Далі виконати дії, описані в пунктах під номерами 7 – 9 з інструкції вище.

Як відключити wifi метро в смартфоні або планшеті?

Внаслідок того, що впровадження мережі в підземці не фінансується з бюджетних джерел, компанія реалізувала проект змушена розміщувати рекламу, яку пасажиру потрібно подивитися і лише після цього він зможе приступити до роботи в інтернеті. Тому на самому початку цього керівництва було зазначено, що доступ до глобальної мережі в метро безкоштовний тільки умовно.

Якщо рекламна інформація користувачеві докучає, і він бажає її відключити, то ціна такого задоволення становить 99 рублів. Платіж знімається з балансу мобільного номера абонента щомісяця. Нижче наведено опис інструкції про те, як можна відключити цю послугу.

А в метро wifi безкоштовно?

Так, але лише умовно безкоштовно, так як від користувача вимагається при кожному підключенні переглядати нав’язану рекламу, а за її відключення потрібно щомісяця платити 99 руб.

Як налаштувати автоматичний вхід в wifi метро?

За допомогою спеціальної утиліти «Автовхід Wi-Fi в Метро» можна налаштувати автоматичний вхід. В результаті пасажиру підземки не потрібно проходити етап авторизації кожен раз при бажанні скористатися бездротовим доступом до інтернету в метрополітені. Утиліта безкоштовна і здатна працювати у фоновому режимі, дбайливо ставлячись не тільки до системних ресурсів девайса, але і до часу користувача.

Також автоматичний вхід можна налаштувати через вбудоване меню налаштувань гаджета, наприклад, в мобільному пристрої від Еппл, слід перейти в пункт «Wi-Fi» і натиснути синю клавішу «!». Далі з’явиться вікно, де активувати графи «Автовхід» і «автоматичне з’єднання».

Здійснивши ці прості дії, для виходу в мережу необхідно буде лише натиснути одну кнопку «Увійти в інтернет», і, подивившись рекламу, відразу приступити до роботи в глобальній павутині.

Чому не працює wi-fi у метро — не підключається до wifi iphone/android?

Основними причинами цього є такі:

  Іноді з 1-ої спроби з’єднатися не вдається, при цьому рекомендується деактивувати wifi і через кілька секунд активувати знову. Проблема після цього, зазвичай, усувається сама собою;
  Якщо не працює вай-фай у вагоні, то потрібно повідомити номер вагона відправивши лист на «wifisupport@maximatelecom.ru». Сервісна служба в найкоротші терміни приступить до усунення неполадок;
  Користувачам використовують «Оперу», слід утриматися від застосування цього браузера при авторизації, інакше буде виникати помилка;
  Помилка з’являється і при спробах з’єднатися з 6-го мобільного пристрою. До одного номером стільникового оператора допустимо прив’язати не більше 5-ти гаджетів;

Як прибрати рекламу в wifi метрополітену?

Існують спеціальні здатні блокувати цю рекламну інформацію, але робочих утиліт в офіційних магазинах додатків в даний час немає. Скачувати програми-блокатори реклами зі сторонніх джерел не рекомендується. Нижче (у розділі під назвою: «Wifi в метро без реклами») описано метод, про те, як вручну позбавити себе від перегляду нав’язуваної інформації.

Wifi в метро, як відключити списання?

Деактивувати списання рекомендується допомогою особистого кабінету на ресурсі «wi-fi.ru». Вказати свій стільниковий і виконати запит пароля, щоб він був присланий на телефон в СМС повідомленні. Далі ввести цей пароль і підтвердити номер стільникового, надрукувавши прикінцеві 4 цифри. З’явиться меню, де у вкладці «обладнання та послуги» потрібно вказати свій гаджет (підписаний на послугу). Потім в закладці «Як вдома» натиснути «Видалити». На цьому все! Списання більше проводитися не буде.

У разі, коли самостійно операцію виконати не виходить, можна надіслати лист «premium@maximatelecom.ru» вказавши свій мобільний номер.

Wi-fi в метро без реклами

При небажанні людини щомісяця платити за відсутність рекламної інформації, достатньо в меню входу після початку трансляції реклами, кликнути по ній, а не як зазвичай кнопку «Увійти в Інтернет». Після цього почнеться запуск сторінки рекламодавця, яку відразу треба закрити і приступити до роботи в інтернеті.

Ось так просто можна підключатися в метро до вай-фаю без довгого перегляду реклами.

Помилка 129 у вай фай метрополітену

Ця помилка з’являється в девайсах з втручається в процедуру прийому-передачі даних. При цьому можуть встановлюватися заборони на деякі http-запити та окремі елементи сторінок. Таке програмне забезпечення, яке нерідко за замовчуванням впроваджено в інтернет-оглядачі, призводять до помилок авторизації 129, а також до появи збою з індексом 1310.

Рекомендується деактивувати подібне програмне забезпечення на час ідентифікації.

Wifi в метро, як відключити послугу як вдома?

Послідовність дій:

Вставити картку в платіжний термінал або банкомат. Вказати PIN і перейти у вкладку «Мобільний банк»;
Клацнути «Автоплатежи»;
Вказати сотовою компанію;
Вказати номер мобільника;
Клацнути «Відключити автоплатежи»;
Натиснути «Так»;
Почекати завершення процесу і виведення апаратом чека. Протягом наступних 24-х годин заявка узгоджується з стільниковим оператором і буде повністю виконана.

При відсутності поруч терміналу, можна виконати процедуру, просто скинувши СМС-ку з текстом «Avtopay» на номер 900.

Чи безпечно користуватися wifi в метро?

Не безпечно, від слова зовсім! Для забезпечення безпеки, потрібно дотримувати наступне:

  Рекомендується деактивувати режим загального доступу. Користувачі часто користуються таким режимом для обміну файлами будинку і забувають, потрапивши в громадське місце відключити;
  Не рекомендується використовувати автоматичне з’єднання, так як значно безпечніше повторити при підключенні кілька кроків для ідентифікації, які не віднімають великої кількості часу;
  Відвідуючи сторінки соцмереж, слід використовувати різні коди доступу до них;
  Не нехтувати використанням в девайсах антивирусников, регулярно здійснювати оновлення їх баз даних і повне сканування пам’яті девайса.

Додатки, що полегшують використання вай фай в метро

Численні позитивні відгуки заслужила утиліта «Автовхід Wi-Fi в Метро», завантажити її можна з Гугл-маркету безкоштовно.
Встановивши в Android-девайс утиліту і відкривши її, користувач побачить перемикачі.

Вони полегшать процес входу в Вай-фай підземки, потрібно включити цікавлять пункти, і програма буде виконувати процедуру в автоматичному режимі.

Модифікація цього з індексом «v1.5.3» відмінно працює в планшетах і ПК.

Примітка: Програма не дозволяє обійти ідентифікацію, а вона тільки автоматизує процес авторизації.

Для девайсів на iOS» створена утиліта «Москва. Метро. Авторизація вайфай».
Як тільки пристрій від Еппл з’єднається з вай-фаєм підземки, утиліта в автоматичному режимі авторизується і надасть вихід в мережу.
Завантажити її можна з App Store.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru