Як скинути налаштування на андроїд до заводських за 3 хвилини. Швидко скидаємо налаштування!

Телефон став занадто повільним, зависає при завантаженні або взагалі не вмикається? Необхідно відновити систему до заводських параметрів. Скинути налаштування Android до заводських не так складно, як це може здатися спочатку, в даній статті ми докладно опишемо весь процес від А до Я.

Зміст:

  Як скинути налаштування на андроїд до заводських в режимі Recovery
  Як повернути заводські настройки на Андроїд в налаштуваннях телефону
  Як повернутися до заводських налаштувань на андроїд за допомогою сервісних кодів
  Як не втратити дані при скиданні налаштувань Android
  Як скинути налаштування якщо забув пароль від телефону
  Як скинути налаштування на самсунг
  Як скинути налаштування гугл аккаунта на андроїді
  Програми для скидання налаштувань Android

Як скинути налаштування на андроїд до заводських в режимі Recovery

Телефон став занадто повільним, зависає при завантаженні або взагалі не вмикається? Необхідно відновити систему до заводських параметрів. Щоб перейти в режим Відновлення потрібно відключити телефон, а потім натиснути комбінацію клавіш. У кожної фірми-виробника такі комбінації індивідуальні.

Найпоширеніша – це одночасне натиснення однієї — або відразу двох кнопок, регулюють рівень гучності, і клавіші «Включення». Найбільш популярні компанії використовують такі поєднання:

  «LG» — «Включення» + «Збільшення гучності»; після появи логотипу відпустити і знову натиснути цю комбінацію;
  HTC Nexus, Xiaomi «Включення» + «Зменшення гучності»;
  Lenovo і Motorola – обидві кнопки, що відповідають за гучність + «Включення».

Після завантаження режиму Recovery користувач побачить системні рядки з різними назвами. Вибираємо рядок «wipe_data/factory_reset» та підтверджуємо цю дію. Телефон деякий час буде виконувати операцію по скиданню нових і відновлення старих налаштувань. По її закінченні власника гаджета залишиться тільки натиснути на рядок «Reboot_System_Now». Телефон спочатку вимкнеться, а потім перезавантажиться вже з відновленої андроїд-системою.

Як повернути заводські настройки на Андроїд в налаштуваннях телефону

Телефон має бути увімкнено. Для повернення до заводських налаштувань для андроїд пристроїв слід перейти в розділ загальних налаштувань. Там знаходимо пункт «Відновлення та скидання», де вибираємо дія «Скидання». Після цього система попередить користувача про видалення даних і попросить підтвердити виконання операції. Виконавши процедуру, телефон перезавантажиться і запустить операційку зі старими параметрами.

Як повернутися до заводських налаштувань на андроїд за допомогою сервісних кодів

Володар телефону повинен перейти в меню набору номера і ввести кодова комбінація, що складається з цифр і символів. Виробники програмують свою продукцію по-різному, плюс з часом коди змінюються. Тому для кожної конкретної моделі, особливо нераспространенной, код краще уточнити в інтернеті.

Тим не менш, є кілька найбільш популярних сполучень:

  *#*#7780#*#
  *2767*3855#
  *#*#7378423#*#*

Після введення одного з них система поверне телефон до початкового програмного станом.

Як не втратити дані при скиданні налаштувань Android

Відновлення стандартних налаштувань пов’язане з втратою всіх даних, що зберігаються на телефоні. Усі програми, документи, відео — та аудіофайли, картинки, паролі і контакти видаляються системою.

Зберегти важливу інформацію можна двома способами:

Перенести дані на micro SD-накопичувач. Якщо при покупці телефону була придбаний зовнішній накопичувач, всю потрібну інформацію можна скопіювати на нього за допомогою файлового менеджера. У разі відсутності картки, її можна придбати безпосередньо перед тим, як повернути заводські настройки на андроїд смартфон.
Дані з телефону можна зберегти, завантаживши їх в додаток Google Drive». По суті, ця програма – аналог «хмарного» сховища. Користувач може завантажувати і зберігати 5 Гб різноманітної інформації, а якщо доплатить, цей обсяг можна збільшити аж до 1 Тб. Додаток встановлюється з маркету «Google Play».

Невелика порада: крім збереження даних на мікро карті, скопіюйте всю важливу інфу ще й на комп’ютер. У цьому випадку, навіть якщо щось станеться з зовнішнім накопичувачем, потрібні відомості залишаться при вас.

Як скинути налаштування якщо забув пароль від телефону

Якщо користувач Android-пристрої забув пароль, розблоковуючий його, і ніякі способи відновлення не спрацювали, доведеться вдаватися до скидання налаштувань. Це можна зробити, по-перше, скориставшись Recovery-меню (спосіб описаний на початку статті).

Або ось ще один спосіб, як повернути заводські настройки на андроїд гаджеті. Отже, телефон включений, але заблокований. Коли система запропонує ввести пароль, попросіть кого-небудь подзвонити на номер. Під час виклику у користувача з’являється можливість доступу до меню налаштувань. Не беручи дзвінок, необхідно зайти в цей розділ і вибрати Скидання всіх даних». Підтверджуємо операцію. Після відновлення початкових параметрів вимога про введення пароля зникне.

Як скинути налаштування на самсунг (телефон з android)

Ця марка телефону одна з найпоширеніших, тому про неї варто сказати окремо. Зокрема, у гаджетів «Samsug» для виходу в Recovery слід натиснути (одночасно): «Включення», «Додому» і клавішу гучності «+». Комбінацію необхідно тримати до того моменту, як з’явиться меню.

Якщо скидання проводиться через меню налаштувань, слід вибрати розділ «Загальні налаштування» і перейти до пункту «Скидання» (він також може називатися «Конфіденційність», «Архівування та скидання»). У цьому пункті обираємо дію «Скидання даних» (або «Скидання пристрою»). Після підтвердження телефон поверне систему в початковий вигляд.

Як скинути налаштування гугл аккаунта на андроїді

Зазвичай скидання налаштувань призводить до необхідності повторного введення пароля «Гугл»-аккаунта. Не пам’ятаєте ці дані? Є кілька способів вирішення проблеми. Найпростіший полягає в наступному.

Після того, як скинули налаштування на своєму андроїд телефоні, включаємо його. Підключаємося до інтернету. При заповненні аккаунта «Гугл» в полі своєї електронної пошти пишемо і виділяємо кілька будь-яких букв. Над ними з’явиться меню, що пропонує на вибір одну з дій: виділити, скопіювати або відправити. Вибираємо «Відправити». В якості програми, яка все це зробить, вказуємо «SMS/MMS». У рядку адресата вказуємо «112», а повідомлення вписуємо трохи будь-яких букв. Після відправки система надішле sms про те, що наш лист не було доставлено. Це і потрібно. Слід зайти в даний sms-повідомлення і натиснути кнопку «Виклик», розташовану біля номера одержувача. Ця дія має перенести в меню контактів і набору номера, де потрібно стерти «112» і набрати код: «*#*#4636#*#*». Система видасть меню з декількох пунктів. Вибираємо другий (щось пов’язане зі статистикою). Це перемістить в меню налаштувань, де в пункті «Скидання і відновлення» з’явиться нова функція – скидання даних з видаленням аккаунта «Гугл».

Програми для скидання налаштувань Android

Вищевказані методи про те, як скинути налаштування на андроїд телефоні до заводських параметрів, не спрацювали? Можна спробувати завантажити одна зі спеціалізованих додатків. Ці програми самостійно виконують відкат системи до початкового стану. В якості прикладів можна навести:

«Simple Factory Phone Reset» — при запуску відкриває екран з білим фоном з великою кнопкою «Start» посередині, початківця процес «відкату» налаштувань. Здатна видаляти «глючний» програми окремо, не чіпаючи даних системи;
«Phone Hard Reset» — після запуску виводить меню з двома віконцями. Одне з них пропонує ознайомитися з інструкцією, а друге – скидає налаштування;
«Phone Factory Reset» — робить повний «відкат» і перезавантаження системи. В основному меню програми потрібно натиснути «Full Factory Reset».

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru