Як відформатувати телефон андроїд через 3 хвилини

Дуже часто єдиним правильним рішенням питання знищення вже не потрібної інформації є форматування. Форматувати телефон на ос Андроїд не так і складно, як здається на перший погляд і ця стаття навчить вас цього не хитрого дії.

Зміст:

  Навіщо форматувати телефон на Андроїді
  Форматування Android вбудованими засобами (вручну)
  Програми для Андроїд форматування
  В якому форматі форматує Андроїд
  Як форматувати карту для андроїд

Навіщо форматувати телефон на Андроїді

Безсумнівна перевага OC Android — різноманітність мобільних додатків, розважальних і корисних, що полегшують побут користувача день за днем. Багато програм коштують зовсім недорого або зовсім безкоштовно, завдяки чому власники смартфонів можуть завантажувати їх у величезній кількості. Перевантажуючи пристрою неактуальними або схожими по функціоналу програмами, користувачі дестабілізують роботу своїх гаджетів. Через кілька років або навіть місяців роботи апарат починає працювати з порушеннями, пригальмовувати, показники продуктивності знижуються.

Традиційне рішення таких проблем — видалення деяких програм з пристрою. Однак, позитивного ефекту ці дії не приносять. У системі навіть після видалення залишаються деякі файли додатків, які й стають головним чинником, що уповільнює діяльність OC Android.

Для відновлення працездатності на належному рівні, систему рекомендується форматувати, повністю або фрагментарно. Але важливо не тільки знати, як форматувати андроїд, а ще й зробити це правильно.

Форматування Android вбудованими засобами (вручну)

Звичний і найбільш застосовний метод форматування — скидання до заводських налаштувань вручну. Цей спосіб популярний також і тому, що простий у виконанні і приносить результати швидко. Однак, дана міра радикальна, разом з битими файлами і сміттям будуть видалені і всі інші, потрібні дані. У зв’язку з цим, важлива порада: перед проведенням операції потрібно зробити резервну копію всіх файлів, які будуть необхідні в подальшому. При цьому, процес форматування не торкнеться ті дані, що зберігаються на знімній карті пам’яті.
Форматування вручну можна здійснити кількома різними способами. При виборі першого способу потрібно дотримуватися наступного алгоритму:

Зайти в пункт «Налаштування» на пристрої.
Знайти пункт «Відновлення та скидання» або «Конфіденційність».
Знайти пункт «Скинути налаштування», щоб активувати його.
Підтвердити виконання цієї команди на смартфоні.
Запускається процес форматування.
Перезавантаження пристрою.

При виборі другого способу, наступний алгоритм:

  Перейти в Діалер.
  Набрати спеціальний код. Це найпростіший спосіб для тих, хто не хоче довго розбиратися, як відформатувати телефон Андроїд.
  Відомо кілька діючих комбінацій символів. Наприклад, можна використовувати такий: *2767*3855#.
  Після активації коду почнеться процес форматування.

При виборі третього способу, потрібно дотримуватися наступного алгоритму:

Перейти в режим Recovery шляхом затягування комбінації клавіш на пристрої. У різних виробників комбінація клавіш відрізняється, але в більшості випадків необхідно затискати одночасно гойдалка гучності в бік зменшення чи збільшення і кнопку включення-виключення.
В режимі Recovery відшукати файл Clear flash або wipe data/factory reset або Clear eMMC і активувати його. Залежно від виробника, ім’я файлу відрізняється.
Активувати команди «yes — delete all user data».
Дочекатися закінчення процесу форматування.
Перезавантажити пристрій, активувавши команду «Reboot system».

Програми для Андроїд форматування

В магазині Play Market не представлені програми, які в автоматичному режимі займаються виключно форматуванням пристрою по команді. У списку відповідних програм при цьому є додатки, які включають форматування, як один з інструментів роботи з файлами на вашому пристрої.

Найпопулярніші з них наведені нижче:

  Root booster. Оптимізатор системи досягає хороших результатів за рахунок перенастроювання компонентів системи, видалення тимчасових файлів, порожніх папок, сміття додатків, очищення кеша і підтримки режиму сну.
  Менеджер додатків. Програма систематизує та аналізує програми на продуктивність, крім того надає можливість видаляти програми цілими групами одночасно.
  Total Commander. Відомий файловий менеджер наповнений величезною кількістю функцій, в тому числі він повністю видаляє каталоги папок без використання корзини.

В якому форматі форматує Андроїд

Система Андроїд має можливість форматувати пристрій в декількох форматах файлових систем.
Найпоширеніші з систем файлів:

FAT 32. У цьому форматі працює більшість пристроїв на OC Android. Характеризується хорошою швидкістю, продуктивністю. Багато файли у форматі FAT32 легко прочитаются периферійними програвачами, тому смартфон можна використовувати як стандартну флешку.
exFAT. Фактично, цей формат — поліпшена копія FAT32, не має обмежень. Який розмір файлів і їх кількість в одній папці — не має значення для цього формату.
NTFS. Сучасний формат файлів, який підтримується зараз багатьма персональними комп’ютерами. NTFS краще захищає інформацію, а розмір завантажуваних файлів не обмежений як в FAT32.

Від того, який формат файлів на пристрої після форматування, залежить від самого користувача. Для цього потрібно дотримуватися алгоритму:

Зайти в пункт «Налаштування».
Відкрити розділ «Пам’ять».
Знайти пункт «Налаштування пам’яті».
Знайти і активувати пункт «Форматувати карту пам’яті».
Змінити формат на необхідний.

Як форматувати карту для андроїд

У пристроях, що підтримують операційну систему Андроїд, нерідкі випадки виникнення проблем зі знімною картою пам’яті. Якщо виникають помилки в системі файлів, OC Android пропонує відформатувати картку. Також виникає необхідність форматування карти при зниженні показників продуктивності і швидкості додатків, наявності битих файлів, повільному копіюванні і інших проблемах.

Відформатувати картку можна самостійно, застосувавши один з кількох відомих способів. Однак, перед початком форматування рекомендується створити резервні копії файлів і зарядити акумулятор більш ніж на 50 відсотків.

За першим способом форматування карти пам’яті потрібно дотримуватися такого алгоритму:

У меню пристрої знайти і зайти в пункт «Налаштування».
Вибрати пункт «Пам’ять».
Прокрутити інформацію про використання пам’яті пристрою, знайти пункт «Карта пам’яті» або «Зовнішній накопичувач».
Зайти в підменю карти пам’яті і прокрутити статистичну інформацію.
Знайти команду «Вийняти карту» і активувати її. Якщо такої команди на пристрої немає, то цей крок пропустити.
Вийти і знову зайти в настройки. Якщо команди «Вийняти карту» на пристрої немає, то пропустити цей крок.
Знайти команду «Очистити карту» і активувати її.
Підтвердити дію, якщо це необхідно.

За другим способом форматування карти, потрібно дотримуватися такого алгоритму:

Вимкнути пристрій.
Витягнути картку з слота.
Підключити карту до ноутбука за допомогою картрідера, вбудованого в комп’ютер, або зовнішнього.
Клікнути по іконці «Мій комп’ютер» (є й інші варіанти назви).
Клацнути правою кнопкою миші по значку SD.
Вибрати функцію «Форматувати».
Вибрати потрібний формат форматування.
Відзначити галочка навпроти команди «Швидке» (є й інші варіанти назви команди).
Запустити команду «Почати».

Залишається лише дочекатися завершення процесу і карта пам’яті мобільного пристрою буде повністю відформатований.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru