Як відключити оновлення windows 10 за 3 хвилини п’ятьма різними способами.

В старих версіях Windows не було ніяких проблем з відключенням автоматичного оновлення системи – було достатньо зайти в Control Center, перейти в потрібну категорію і встановити в потрібне положення один єдиний перемикач. З виходом Windows 10 відповідну можливість прибрали.

Зміст:

  Чи можна вимкнути оновлення в Windows 10
  Безпечно вимкнути оновлення
  5 основних способів відключення оновлень
  — Настройка служби windows update
  — Налаштування інтернет підключення
  — Налаштування групових політик
  — Правки до реєстру
  — Як відключити Windows update 10
  Як відключити оновлення Windows 10 назавжди
  Програми для відключення оновлень Windows 10
  Заборона автоматичного завантаження драйверів пристроїв

Чи можна вимкнути оновлення в Windows 10

Відключити автоматичне оновлення Windows 10 можливо, і зробити це можна декількома способами. Деякі з них доступні для будь-яких версій ОС, тоді як інші – для Pro та Корпоративної.

Безпечно вимкнути оновлення

Немає не безпечно. Оновлення не тільки привносять новий функціонал, але і виправляють помилки та уразливості, тим самим покращуючи продуктивність і надійність системи.
Шкідливе ПЗ використовує діри в ОС, щоб вкрасти мають цінність дані. Зловмисники, у свою чергу, створюють віруси для старих версій програм, в яких присутні відомі (інформація про яких знаходиться у відкритому доступі) уразливості. Отже, чим довше не ставилися патчі на Windows, тим вище ризик того, що реквізити доступу до платіжних систем, банківськими рахунками, сторінок в соціальних мережах і т. д., присутніх на ПК, витечуть в руки третіх осіб.

5 основних способів відключення оновлень

Спеціально для вас ми підготували 5 основних способів відключити автоматичне оновлення Windows 10 — обирайте найзручніший і дійте!

1. Настройка служби windows update

В Control Center «Десятки» відсутня можливість відключати автоматичне оновлення системи. Немає її і в «Параметрах» – нової панелі конфігурування, яка з’явилася в Windows 8. В «Параметри» можна встановити тільки період активності – час, протягом якого користувач зазвичай працює за ПК. У відповідний заданий період система не буде просити перезавантажитися, щоб інсталювати апдейти.

2. Налаштування інтернет підключення

Вимкнення автоматичного оновлення можна через налаштування інтернет-з’єднання. Цей метод передбачає встановлення ліміту на підключення до інтернету. Зробити це можна в «Параметрах» в категорії «Мережа та інтернет» на вкладці WiFi. На відповідному екрані знаходиться перемикач «Задати як лімітне…» – його треба активувати. Після цього Віндовс стане вважати, що користувач платить за кожен мегабайт, і не буде завантажувати апдейти.

3. Налаштування групових політик

Можна відключити автоматичне оновлення через зміни конфігурації групових політик. Однак цей метод заборони завантаження та інсталяції патчів працює тільки для версії Pro і Enterprise. Якщо ОС відповідає одному з цих вимог, то для заборони автоматичного оновлення:

відкрити вікно Run (Win+R), потім ввести в текстовому полі gpedit.msc і натиснути Enter;
відкриється вікно, де зліва буде представлена структура каталогів – там потрібно пройти по шляху «Адміністративні шаблони» -> «Компоненти Віндовс» -> «Центр оновлення Віндовс»;
опинившись у потрібному місці, потрібно в правій частині екрана вибрати «Налаштування автоматичного оновлення»;
подвійний клік по відповідному пункту викличе додаткове вікно, де потрібно встановити світч в положення «Вимкнено», а потім застосувати конфігурацію.

4. Правки до реєстру

Якщо версія OS не відповідає зазначеним вимогам, то можна відключити автооновлення через реєстр. Виконується це наступним чином:

  потрібно відкрити вікно Run і ввести команду regedit, а потім натиснути Enter;
  пройти по шляху: HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesMicrosoftWindowsWindowsUpdateAU;
  опинившись в зазначеному місці створити параметр типу DWORD, а в якості його імені вказати NoAutoUpdate і в якості параметра – 1.

Але найпростіший спосіб позбутися від оновлень – це деактивувати відповідну службу.

5. Як відключити Windows update 10 (службу)

Щоб оновлення не перевірялися, а, отже, не завантажувалися і не встановлювалися, можна відключити сервіс, який за це відповідає. Реалізувати це можливо наступним чином:

відкрити вікно Run і ввести в нього services.msc, а потім, природно, натиснути Enter;
у вікні, яке відкриється, потрібно знайти пункт «Центр оновлення Віндовс»;
подвійний клік по цьому пункту викличе додаткове вікно, в якому потрібно у випадаючому меню «Тип запуску» вибрати «Вимкнено», а потім застосувати нову конфігурацію;
в цьому ж вікні потрібно натиснути на кнопку «Зупинити».

Якщо потрібно поставити патчі, то потрібно буде включити сервіс описаним чином, тільки замість «Відключена» вибрати «Автоматично».

Як відключити оновлення Windows 10 назавжди

Будь-який з перерахованих вище способів (крім установки лімітованого відключення) забороняє автоматичне оновлення назавжди, до тієї пори, поки користувач сам не захоче встановити патчі.

Програми для відключення оновлень Windows 10

Існує безліч програм, через які можна заборонити завантаження оновлень в автоматичному режимі. Але краще їх не використовувати, так як вони можуть містити шкідливий код. Крім однієї – Show or hide updates – це офіційна утиліта від Microsoft.
Завантажувати її слід виключно з офіційного сайту Microsoft. Після завантаження, установки і запуску потрібно натиснути Hide updates і вибрати патчі, які не потрібно встановлювати (наприклад, всі присутні). Якщо захочеться встановити апдейти, то в програмі потрібно натиснути Show hidden updates і вибрати зі списку потрібні патчі.

Якщо все-таки не хочеться розбиратися в тонкощах налаштування системи, можна завантажити додаток Win Updates Disable. Скачувати її необхідно тільки з офіційного сайту проекту або з перевірених джерел. Після установки і запуску програми знадобиться на вкладці «Відключити» активувати чекбокс «Вимкнути оновлення…», після чого застосувати конфігурацію.

Інший додаток – Destroy Windows 10 Spy. Відповідна програма має безліч функцій, які пов’язані з блокуванням можливості стеження за користувачами з боку Microsoft. Однією з них є відключення автоматичного оновлення OS.

Заборона автоматичного завантаження драйверів пристроїв

Віндовс 10 в автоматичному режимі оновлює драйвера, що іноді може призвести до небажаного результату для користувача. Щоб заборонити системі встановлювати нові версії драйверів, потрібно скористатися вже згаданої вище утилітою Show or hide updates.
В ній потрібно натиснути Hide updates і зі списку вибрати пристрої, оновлення драйверів яких робити не слід. Коли галочки у відповідних чекбоксах поставлені, знадобиться натиснути «Далі».

Як можна бачити, відповідь на те, як відключити оновлення Windows 10, не дуже складний. Скориставшись одним з перерахованих, найбільш зручних та/або відповідних способів можна заборонити системі самостійно ставити патчі.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru