Як відновити контакти в телефоні андроїд, айфон або з сім-карти

Ненароком буває, що телефонні номери видаляються з вини власників або зникають в результаті ремонту. Що ж робити? Як відновити контакти в телефоні?

Зміст:

  Чи можна відновити видалені контакти?
  Основні способи відновлення номерів телефонів
  Відновлюємо контакти на андроїді
  Відновлюємо контакти на айфоне
  Як відновити контакти з icloud
  Відновити контакти на windows phone
  Як відновити контакти на sim карті
  Програми для відновлення контактів

Чи можна відновити видалені контакти?

З одного боку може здатися, що номери вже неможливо повернути, але це не так. У світі сучасних технологій, можливо відновити видалені контакти, навіть якщо вони не збереглися на симке.

Основні способи відновлення номерів телефонів

1. Відновити резервну копію.

Ті з нас, хто коли-то втрачав телефон і стикався з ситуацією втрати даних, регулярно робить резервну копію контактів. Номери можна зберегти на комп’ютері,або на віртуальному хмарі. Якщо ви ніколи цього не робили, подумайте, може, на вашому минулому телефоні збереглися необхідні для вас номери і можна їх просто переписати?

2. Допомога пошуковика Google

Багато власників телефонів зберігають номери не на сім-карті або в карті пам’яті телефону, а в обліковому записі Google. Якщо туди додавати контакти регулярного, то проблеми відновлення не виникнуть.

3. Спеціальні відновлюють програми

Такі програми в основному розроблені для ПК, але є і програми для телефонів: мобільні додатки. Найпопулярнішою програмою з усіх доступних є Data Doctor Recovery — SIM Card 3.0.1.5, яка працює на відновлення даних з сімки.

4. Звернутися до фахівців

Звичайно, фахівці в галузі ремонту мобільних телефонів зможуть відновити втрачені контакти, але це буде коштувати чималих грошей. До цього методу рекомендуємо вдатися в саму останню чергу.

5. Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі

Для цього можна зателефонувати оператору і запросити смс з деталізацією дзвінків за минулий місяць або минулий тиждень. Ви, звичайно, побачите просто номера телефону, але це вже щось.

Відновлюємо контакти на андроїді

Як відновити контакти на андроїд? У цьому вам допоможе синхронізація з обліковим записом Google. Якщо це не допомогло, спробуйте скористатися спеціальною програмою Dr.Fone, яка знаходиться в безкоштовному доступі у всесвітній мережі. Вона дозволяє відновити не тільки контакти, але і музику, відео, повідомлення і багато іншого. Після встановлення програми під’єднайте андроїд до комп’ютера. Для того щоб це зробити, увімкніть функцію налагодження поUSB у вашому телефоні. Як тільки телефон синхронізується з програмою, вона почне сканувати загублені дані. Потім, на дисплеї ви побачите всі файли, які колись були на вашому телефоні. Просто виберіть необхідні контакти і скопіювати їх назад у телефон натиснувши кнопку Recover.

Щоб убезпечити свій телефон на майбутнє, встановіть додаток Dumpster. Це класична кошик ПК, але тільки для телефону. Тут ви без проблем зможете простежувати і відновлювати пошкоджені файли.

Відновлюємо контакти на айфоне

Як відновити контакти на айфоне? Власникам яблочков допоможе:
1) копіювання даних з резервної копії Айтюнс;
2) копіювання контактів із спеціального інформаційного хмари.

Якщо принцип роботи першого пункту особливо нічим не відрізняється від програми Dr.Fone, то в роботі з «хмарою» є свої нюанси. Як тільки ви помилково видалили контакти з телефону, відразу ж вимкніть інтернет, або вимкніть функцію iCloud. В іншому випадку телефон синхронізується з віртуальним хмарою, і відновити номера цим способом буде неможливо.

Як відновити контакти з icloud

Зайдіть на офіційний сайт віртуального хмари http://icloud.com/ і введіть свій логін і пароль. Вводити необхідно ті дані, які налаштовані на iCloud в айфоні. Після входу в систему зайдіть у розділ контакти, вибравши необхідні номери, виберіть Експорт vCard. Виділені дані будуть експортовані в файл, який переміститься в системну папку вашого ПК. Синхронізуйте айфон і ПК та всі номери будуть відновлені.

Відновити контакти на windows phone

На перший погляд відновити втрачені контакти на windows phone здається неможливим, але це не так. Потрібно просто зберегти свій обліковий запис Microsoft. Таким чином, можна повернути всі втрачені дані, якщо збилися налаштування, або перемістити контакти зі старого телефону на новий. Звичайно, це метод буде працювати тільки тоді, коли обліковий запис була створена заздалегідь. Створюється вона в налаштуваннях вашого телефону.

Як відновити контакти на sim карті

Data Doctor Recovery SIM Card – це програма, що допоможе відновити видалені контакти з сім карти або з пам’яті телефону. Для роботи з сімками необхідний спеціальний Card Reader. При підключенні сімки через це пристрій, на екрані ПК з’являється вся інформація, яка була до неї.

Мало хто знає, що номери з сімки можна відновити за допомогою програми Viber. Всі номери, він, звичайно ж, не поверне, але більше половини ви все-таки зможете там знайти.

Програми для відновлення контактів

Recover Data Tenorshare
Це програма, яка допомагає відповісти на питання: як відновити контакти. Утиліта відшукує стерті контакти і дані. Додаток працює на базі Андроїд. Ви можете відшукати видалені фотографії, збережені відео,контакти на симке або в пам’яті телефону, повідомлення, мультимедійні файли і будь-які бажані дані, які випадково були стерті. Програма працює шляхом сканування телефону і відновлення втрачених даних.

Data recovery MyJad

MyJad допоможе відновити на телефоні будь-які фотографії, файли mp3, мультимедійні файли, матеріали, архіви і більше даних, які зберігаються в пам’яті телефону. Всього три дії і всі дані будуть знову на вашому смартфоні.

Основні характеристики:
Доступність – використовувати програму, може навіть новачок.
Безпека – програма сканує ваш телефон, але не змінює встановлені параметри.

Recover Data Gutensoft
Ця програма дозволяє відновити втрачені дані через USB порт. Gutensoft необхідно встановити на комп’ютер, потім шляхом сканування підключеного телефону програма покаже на моніторі всі видалені файли. Це будуть не тільки контакти, відновити можна буде все: листування, пісні, мелодії, файли, відео та багато іншого.

Undelete Beta
Програма відновлює всі види видалених даних, такі як листи електронної пошти, музика, відео, фото і всі інші дані, які зберігалися на вашому телефоні. Ви просто повинні відкрити програму і вибрати діапазон пам’яті, в якому вона буде шукати бажані дані – будь то пам’ять телефону або сімка.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru