Як вимкнути на андроїді

З цієї статті ви дізнаєтеся, як вимкнути на Android пристрої. Ви зможете знайти вирішення проблеми постійної перезавантаження з активованим safe mode. Нами висвітлені 7 способів безпечного скидання режиму, проблеми, які можуть виникнути і що робити, якщо нічого не допомогло. Детальна інструкція, яка вирішить проблему в 9 з 10 випадків.

Зміст:

  Безпечний режим на Android — навіщо потрібен, як відключити
  Прибираємо безпечний режим засобами Андроїда
  Вимикаємо безпечний режим Android комбінацією кнопок
  Відключаємо безпечний режим повертаючись до заводських налаштувань
  Інші способи вимкнути безпечний режим андроїд

Іноді виникають ситуація, коли телефон або плпншет на Андроїд потрібно завантажити не в звичайному, а в безпечному режимі. Наприклад, коли він починає зависати і глючити. У такій ситуації safe mode використовується як інструмент діагностики. У більшості випадків переклад гаджета в безпечний режим дозволяє знайти і вирішити проблему, але іноді — ні. Приблизно у 5-10% користувачів трапляється ситуація, коли повернеться в звичайний режим не виходить і телефон постійно перезапускається з активним safe mode.

Безпечний режим на Android — навіщо він потрібен і як його включити

Безпечний режим потрібен тоді, коли в результаті втручання в прошивку або операційну систему відбувається системний збій і телефон працює неправильно, з’являються збої, графічні артефакти або сильні пригальмовування. Якщо перевести пристрій в цьому режим, запустяться тільки системні програми і працездатність гаджета відновиться.

Якщо ви шукайте відповідь на питання, як вимкнути на Андроїд, значить ви зіткнулися з однією з вищеописаних проблем. Ви зайшли в «safe mode», після чого спробували увійти в звичайний режим роботи і не змогли це зробити. Щоб здійснити цю операцію, скористайтеся одним із наведених нижче способів.

Прибираємо безпечний режим засобами Андроїда

Щоб зрозуміти, включений безпечний режим чи ні, подивіться на нижній лівий кут екрану. На ньому повинен відображатися затемнений прямокутник з відповідним написом. Якщо його немає, зробіть такі дії:

Через меню відкрийте вікно, яке виводить кнопку вимикання, перезавантаження або перевести телефон в режим польоту. Або затисніть клавішу вимкнення пристрою на кілька секунд, поки не з’явиться потрібне вікно;
Натисніть на кнопку «відключити живлення» і потримайте до тих пір, поки не з’явиться напис «перейти на безпечний режим? Всі програми сторонніх постачальників відключаться…».

Якщо цей напис з’явилася, значить телефон знаходиться в звичайному режимі роботи і вимикати safe mode вам не потрібно. Якщо не з’явилася, значить ваш телефон завантажений в безпечному режимі. Щоб відключити «safe mode», просто перезавантажте пристрій.

Вимикаємо безпечний режим Android комбінацією кнопок

Іноді перезавантаження не допомагає і гаджет постійно завантажується в безпечному режимі. Найчастіше це відбувається із-за збою заводських програм, які налаштовані на автозапуск. На деяких телефонах «safe mode» можна відключити наступним чином:

Вимкніть пристрій;
Затисніть кнопку перемикання гучності (вниз) і кнопку живлення. Тримайте обидві клавіші до тих пір, поки телефон не зайде в Recovery. Тепер витягніть батарею і спробуйте включити пристрій;
Якщо все пройшло успішно, гаджет повинен завантажитися в звичайному режимі.

Порада: не використовуйте цей спосіб, якщо у вас не працює або заїдає кнопка перемикання гучності. Інакше телефон завжди буде завантажитися в безпечному режимі. Після цього допоможе тільки перепрошивання.

Відключаємо безпечний режим повертаючись до заводських налаштувань

Відкрийте системне додаток «налаштування». Перейдіть в розділ «відновлення та скидання» або «резервне копіювання і скидання». Натисніть кнопку «скидання до заводських налаштувань». Зачекайте, поки пристрій відновиться до дефолтного стану і перезавантажиться.

Якщо в «safe mode» у вас не виходить зробити ребут, скористайтеся наступною інструкцією:

Вимкніть пристрій;
Одночасно натисніть на кнопку зменшення гучності на гаджетах від Prestigio, HTC, Motorola, Huawei, LG) та на кнопку увімкнення/вимкнення. Якщо потрібно вимкнути безпечний режим на Андроїд на Samsung, затисніть кнопку «Home» і кнопки управління гучністю вгору;
Дочекайтеся завантаження Recovery;
В меню оберіть пункт «перезавантаження» або «скинути пристрій» або «стерти дані» (на різних прошивках по різному);
Клавішами налаштування звуку виберіть цей пункт і підтвердіть, натиснувши кнопку живлення.

Після цього ваш гаджет повинен перезавантажиться, а налаштування скинуті до заводських. Не намагайтеся виключити або витягнути батарею до тих пір, поки не завантажиться гола версія Android, інакше пристрій доведеться перепрошивати або нести в СЦ.

Інші способи вимкнути безпечний режим андроїд

Якщо перераховані вище відповіді на питання, як прибрати безпечний режим на Андроїд не вирішили вашу проблему, спробуйте скористатися іншими методами, які іноді допомагають:

  Вийміть батарею і вставити назад через кілька хвилин. Можливо, safe mode не вимикається з-за того, що інформація про нього зберігається в короткочасної пам’яті, яка відповідає за тимчасове зберігання поточного часу, дати, часового поясу після витягання акумулятора;
  Видаліть недавно встановлені додатки. Можливо, проблема з відключенням безпечного режиму пов’язана зі збоєм в роботі одного з додатків, які ви нещодавно завантажили. Таке буває рідко, але іноді трапляється;
  Видаліть програми, які завантажуються в оперативну пам’ять відразу після завантаження. У більшості випадків саме вони стають причиною того, що safe mode неможливо вийти. Видаліть такі програми і спробуйте перезавантажити пристрій. Визначити, яке саме додаток викликало проблему, можна «методом тику» — періть ПО черзі до того моменту, поки не досягнете потрібного ефекту.

Не допоміг жоден метод повернення у звичайний режим? Віднесіть гаджет в сервісний центр або поміняйте прошивку самостійно. Швидше за все, на вашому телефоні стався збій в роботі прошивки. Він іноді трапляється після оновлення, після установки неофіційною версією прошивки, після отримання рут-прав і неправильної модифікації файлів системи і т. д. Відкотити зміни в такому випадку без комп’ютера і заміни прошивки не вийде.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru