Як включити спалах на айфоне при дзвінку за 3 секунди, 2 кроку (тапа)

Стильно, модно, молодіжно — саме так можна охарактеризувати нове віяння всіх любителів файфонов (і не тільки). Хтось придумав включати миготіння спалаху під час розмови по телефону і народ швидко полюбив таку фішку. Правда, як включити дану функцію не всі в курсі — сьогодні ми всіх навчимо включати спалах на айфоне при дзвінку і розмові.

Зміст:

  Включення спалаху на Iphone
  Як включити спалах на айфоне при дзвінку стандартними засобами
  Програми для включення спалаху при дзвінку на iphone
  Як вимкнути спалах при дзвінку на айфоне
  Що робити якщо спалах не працює?
  Як швидко сідає акумулятор при включеній спалаху на айфоне при дзвінку

Включення спалаху на Iphone

Вперше користувачі популярних смартфонів від Apple — iphone, могли спостерігати роботу спалаху на пристроях четвертої серії. Попередні серії не мали цього компонента, але користувачі могли придбати його окремо. Додатковий аксесуар називався Iflash. Починаючи з четвертої серії, всі сучасні «яблокофоны» оснащено спалахом. Сам компонент розташований на задній панелі пристрою.

Будь-якій дорослій людині, безумовно, очевидні функції спалаху — створювати додаткове освітлення для ще більш якісного фото та відеозйомки. Але Лід-спалах в смартфонах від Apple володіє ще кількома функціями, вельми корисними для користувачів. Часто спалах застосовується, як сигнал про повідомлення. Володарі смартфонів, які активували цю функцію, не тільки можуть чути сигнал дзвінка, але і бачити його. Однак, розуміння того, як включити спалах на айфоне при дзвінку, є далеко не у всіх.

Як включити спалах на айфоне при дзвінку стандартними засобами

Для того, щоб користуватися цією функцією на iphone, необхідно виконати попередні налаштування.
Алгоритм дій по стандартній настройці спалаху в якості повідомлення:

Перейти на робочий стіл iphone з відображенням іконок додатків.
Знайти додаток «Налаштування» і запустити його.
В меню налаштувань знайти і вибрати розділ «Основні».
У списку основних налаштувань вибрати команду «Універсальний доступ».
Активувати функцію «Led-спалах для попередження».

Якщо всі дії виконані правильно, можна починати користуватися новою функцією і отримувати від цього задоволення. Блимати смартфон буде не тільки при дзвінках, але і інших повідомленнях:

  вхідні повідомлення;
  активації будильника.

Режим мерехтіння активний у тому випадку, якщо телефон знаходиться в заблокованому або сплячому стані. Якщо пристрій активно, його дисплей запалено — сигналу про повідомлення не буде. В цілому, це хороша перевага для користувача. При запаленому домашньому екрані, він без додаткового сигналу дізнається про прихід повідомлення, а відсутність спалаху при цьому економить витрату акумулятора.

Програми для включення спалаху при дзвінку на iphone

У роки початкового розвитку магазину Appstore, його віртуальні полиці були забиті додатками для включення спалаху на телефонах. Ці програми іменуються ліхтариками. Таке розмаїття пояснювалося просто — створювати додаток дуже легко. У програмі діє єдина функція, що активує спалах. Однак, із-за своєї простоти, розробка таких програм не викликала інтересу у професіоналів, а аматорські версії не відрізнялися гарною якістю. Розуміючи це, представники компанії Apple видалили всі ліхтарики з магазину, додавши нову функцію в пристрій телефону. Тим не менш, розробники продовжують пропонувати в Appstore свої версії ліхтариків, сьогодні їх представлено близько десяти. Програми практично не відрізняються одна від одної і мають схожу назву. Щоб їх знайти, достатньо в пошуковому рядку Appstore задати слово «ліхтарик». Великим попитом користуються, наприклад, додатка:

  LED ліхтарик HD від smalltech sarl;
  Ліхтарик Ⓞ від iHandy Inc.

Як вимкнути спалах при дзвінку на айфоне

Спалах на смартфоні Iphone — корисна і необхідна функція, але іноді виникають ситуації, коли її потрібно вимкнути, наприклад, на час сну. Відключення додаткової функції спалаху відбувається по аналогії з її включенням. Потрібно дотримуватися наступного алгоритму дій:

На своєму смартфоні включити екран «Додому» і перейти на робочий стіл з іконками додатків.
Знайти іконку «Налаштування» і натиснути на неї.
У вікні налаштувань вибрати «Основні».
У списку основних налаштувань вибрати пункт «Універсальний доступ».
Відкрився список прокрутити до тих пір, поки на екрані не з’явиться пункт «Led-спалах для попередження».
Перемістити повзунок перемикача поруч з назвою пункту в бік відключення.

Якщо всі команди виконані в правильній послідовності, ефект спалаху-повідомлення буде відключений. Перевірити отриманий результат можна вже при наступному вхідному виклику.

Що робити якщо спалах не працює?

Не функціонує спалах на мобільному пристрої Apple — часта проблема, з якою користувачі iphone звертаються в сервісні центри та створюють теми на різних тематичних форумах в інтернеті. Несправність являє собою не тільки естетичні проблеми, але і створює незручності людям, які звикли додатково користуватися спалахом, як формою повідомлень.

Спалах не працює за такими основним причин:

Внаслідок потрапляння рідини на пристрій, в його внутрішньому механізмі утворилася волога, що провокує коротке замикання.
Пристрою завдані механічні пошкодження, внаслідок чого утворилися невеликі тріщини і пошкодили елементи системи.

Якщо виникає проблема зі спалахом, для початку потрібно провести нескладну діагностику працездатності функції. Для цього можна перевірити налаштування, зробити фотозйомку. Якщо смартфон використовувався тривалий час, спалах може не працювати із-за перегріву і потрібно дочекатися охолодження пристрою. Якщо функція перестала працювати через програмного збою, потрібно виконати примусову перезавантаження iphone.

Порада: при механічному пошкодженні компонентів телефону, не потрібно пробувати виконувати самостійний ремонт. Розумне рішення — віддати пристрій в руки професіоналів сервісного центру.

Як швидко сідає акумулятор при включеній спалаху на айфоне при дзвінку

Як і будь-який смартфон, акумулятор iphone розряджається значно швидше, ніж це заявлено в офіційних характеристиках. При активному використанні заряду телефону рідко вистачає хоча б на добу. Причин цього положення достатньо і це не тільки постійно працюють служби геолокаціі, фоновий режим додатків або занадто яскравий екран. Часто працює в якості повідомлень спалах також грає у витраті заряду батареї важливу роль. На думку ряду користувачів, акумулятор на iphone з виконує роботу повідомника спалахом, розряджається швидше на 20 відсотків.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru