Як збільшити швидкість інтернету в 2 рази! Підвищуємо швидкість інтернету в windows і android

Рідко можна знайти людину, який був би повністю задоволений швидкістю використовуваного ним інтернету. Існують доступні методи підвищення швидкості прийому-передачі даних в інтернеті, про які добре відомо досвідченим користувачам. Нижче наведено конкретні рекомендації та поради про те, як прискорити швидкість інтернету програмними методами, тобто без дорогого апгрейта використовуваного устаткування і реконструкції комунікаційних мереж.

Зміст:

  Причини повільного інтернету
  Яка максимальна швидкість мобільного та домашнього інтернету?
  Як дізнатися реальну швидкість інтернету?
  5 кращих порад по збільшенню швидкості інтернету
  Як підвищити швидкість інтернету на Windows 7?
  Як збільшити швидкість інтернету на Віндовс 10?
  Як підвищити швидкість скачування?
  Як збільшити швидкість інтернету на телефоні Андроїд?
  Як збільшити швидкість інтернету через wifi роутер?
  Як підвищити швидкість інтернету на ноутбуці?
  Як збільшити швидкість мобільного інтернету в операторів?
  Як збільшити швидкість інтернету Ростелеком?
  Програми для збільшення швидкості інтернету

Причини повільного інтернету

Знаючи точно причину можна ефективно позбутися від проблеми. На жаль, перелік причин дуже широкий і вплив на швидкість інтернету часто робить не одна, а відразу кілька факторів:

  Одним із головних з них є, тип з’єднання, наприклад, кабельний, DSL або Dial Up (останній вид підключення самий повільний). Якщо з’єднання здійснюється за допомогою телефонної лінії (мідні проводи), то значний вплив на зниження швидкості надають ступінь зношеності проводів та їх протяжність. Сьогодні компанії постачають інтернет переходять на оптоволоконні кабелі, які дозволяють отримати максимально високу швидкість підключення;
  Активність різних утиліт і додатків в інтернет-браузері;
  Віруси;
  Перевантаженість популярних інтернет ресурсів. Часто відвідувані сайти розраховані на високі навантаження при роботі в них численної аудиторії, проте, трапляється, що сервери не справляються з потоком відвідувачів;
  Проблеми з локальним устаткуванням, наприклад, некоректно налаштований маршрутизатор, застарілі версії програмного забезпечення, недостатня потужність використовуваних пристроїв, комплектуючих ПК і т. п.

Перерахований ряд факторів далеко не повний. Огляду причин можна присвятити окрему статтю, але доцільніше швидше перейти до конкретних методів, що дозволяє визначити і збільшити швидкість інтернету.

Яка максимальна швидкість мобільного та домашнього інтернету?

На це просте запитання немає однозначної відповіді. У договорі абонента з компанією, що поставляє послуги зв’язку, завжди вказана швидкість, але з позначкою «ДО». На жаль, прописане в контракті з провайдером максимальне значення, в реальних умовах ніколи не досягається. Також, необхідно відзначити, що значення в документації мають розмірність в «Мбіт/с». Слід врахувати співвідношення звичного людям мегабайта до мегабіт (1 : 8). Наприклад, у разі, коли в контракті пропечатана цифра 100 Мбіт/з, це становить лише близько 12 мегабайт.

ADSL
Максимальна швидкість домашнього Інтернету, пропонована провайдерами в рамках технології ADSL стандарту ITU G. 992.1 Annex A (B), не перевищує 12 Мбіт, а ADSL2+ у два рази вище. Однак цей популярний стандарт поступово йде в минуле, так як на практиці користувачі з цим технологіям отримують доступ до всесвітньої павутини на швидкостях не більше 8 Мбіт.

Оптоволокно
Все частіше для домашнього доступу в інтернет використовується комунікація на базі витої пари і оптоволокна. Очевидно, що вузьким ланкою в цьому випадку є застосування мідного дроту і в результаті швидкість прийому даних не більше 100 Мбіт. Хоча технологія дозволяє отримати значення в 10 разів більше, але простим людям для домашнього використання гігабітні швидкості надаються рідко.
Якщо використовуються тільки оптичні лінії, то значення швидкості можуть становити десятки мегабіт, але звичайним користувачам надається від 100 Мбіт до 1 Гбіт.

Вай-фай
Зазвичай по WiFi-технології швидкість не перевищує 140 Мбіт, при цьому заявлена значення може становити 300 Мбіт/с. На практиці зниження показника пояснюється впливом безлічі чинників, наприклад, перешкоди від електрообладнання, стіни і інші перешкоди.

Мобільний інтернет

2G до 474 Кбіт/с.
3G до 42,2 Мбіт/с.
4G до 1 Гбіт/с.

Як дізнатися реальну швидкість інтернету?

Найбільш зручний спосіб – це скористатися сервісом «speedtest.net».

Необхідно клацнути «Почати» і почекати появи на екрані результатів. Навіть у новачків не викликає труднощів з’ясування реальної швидкості використовуючи цей популярний ресурс.
Сервісів з подібними функціями багато в інтернеті, наприклад, досвідчені користувачі воліють «Yandex.ru/internet». Тут кнопка запуску тесту має іншу назву «Виміряти», але принцип роботи такий же.

Перед виконанням тесту, рекомендується вийти з усіх відкритих програм та деактивувати проксі-розширення інтернет-браузера.

5 кращих порад по збільшенню швидкості інтернету

Знаючи способи, як збільшити швидкість домашнього і мобільного інтернету, користувач без додаткових витрат може майже на третину підвищити цей важливий показник. Нижче наведено конкретні рекомендації, які довели свою ефективність і працездатність.

Приберіть зайвих споживачів трафіку (програми, девайси підключені по wi-fi)
Не тільки запущені користувачем утиліти споживають трафік, але і приховані програми, які викачують оновлення, обмінюються статистичними даними з розробником програми і т. п. Рекомендується, через диспетчер завдань, зупинити роботу додатків, які не потрібні для роботи системи і користувача.

З метою з’ясування, які програми активно використовують підключення до всесвітньої павутини, слід скористатися «КС» (Командним рядком). Щоб виконати задумане буде потрібно запустити «КС» з розширеними повноваженнями і зробити такі послідовні кроки:

Надрукувати «netstat -b 5 > activity.txt»;
Клацнути «Enter»;
В «КС» з’явиться перелік шуканих додатків;
Клацнути Ctrl і, не відпускаючи, натиснути «C»;
Створиться файл з переліком підключень;
В «КС» надрукувати «activity.txt»;
Клацнути «Enter»;
Вивчити перелік додатків, закривши які знизиться навантаження на мережу і збільшиться швидкість інету.

Рекомендується відключати від wifi-мережі не використовуються домашні девайси. Це знизить навантаження на модем і дозволить більш комфортно працювати в мережі з ПК або смартфона на високій швидкості.

Видаліть непотрібні панелі інструментів або змінити браузер і використовувати турбо режим
Просте позбавлення від невикористовуваних панелей інструментів в інтернет-браузері, дозволяє прискорити роботу в мережі. Іноді видалення доповнень займає багато часу або викликає труднощі у початківців користувачів, тому рекомендується поміняти браузер на більш спритний, наприклад, перейти з встановленого за замовчуванням Internet Explorer, Chrome, Firefox або Opera. Останній браузер має в своєму складі турбо-режим використання, якого майже на 10% підвищує швидкість роботи в мережі.

Перевірте ваш девайс (ПК або мобільний) на віруси
Регулярний аналіз антивирусником пам’яті ПК або мобільного гаджета не тільки запобігає ризики витоку особистої інформації, але і збільшує швидкість інтернету. Віруси і рекламні програми значно уповільнюють роботу в мережі, витрачаючи трафік на свої потреби. Однак не кожен антивирусник здатний позбавити ПК від рекламного ПО. Для їх видалення добре зарекомендували себе наступні утиліти:

HitMan Pro;
Malwarebytes Antimalware;
Adw Cleaner;
Spybot Search & Destroy.

Вимкніть автопідстроювання TCP
Щоб відключити автопідстроювання TCP_IP необхідно відкрити «КС» з розширеними повноваженнями.

Далі виконати кілька дій:

Надрукувати «netsh int tcp set heuristics disabled»;
Клацнути «Enter»;
В «КС» з’явиться «Ok»;
Надрукувати «netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled»;
Клацнути «Enter»;
В «КС» з’явиться «Ok»;
Надрукувати «netsh int tcp set global rss=enabled»;
Клацнути «Enter»;
В «КС» з’явиться «Ok»;
Надрукувати «netsh int tcp show global»;
Клацнути «Enter»;
В «КС» з’явиться «Ok»;
Перезапустити «ПК»;
Готове.

Щоб скинути TCP_IP стек до значень за промовчанням можна застосувати команду «netsh int ip reset C:resetlog.log». Після цього необхідно перезавантажити ПК.

Використовуйте тільки найшвидші DNS-сервера
Використання найшвидших DNS для конкретних умов підключення ПК користувача є одним з кращих методів збільшення швидкості роботи інтернету.
Потрібно виконати наступні кроки:

Скачати додаток «NameBench» (утиліта вільно поширюється в глобальній мережі);
Запустити утиліту (інсталювати її не треба);
Налаштувати утиліту не треба. Відразу клацнути «Start Benchmark»;
Почекати;
З’явиться докладний звіт;
У звіті відображаються відомості з оптимальними параметрами з’єднання, які користувачеві залишається тільки використати.

Як підвищити швидкість інтернету на Windows 7?

Потрібно виконати наступні дії:

Клацнути «Пуск»;
Клікнути На «Комп’ютер»;
Клацнути ПКМ на порожньому місці з’явився вікна;
Клацнути Кнопку «Властивості»;
Клацнути «ДУ» (Диспетчер пристроїв);
Розгорнути графу «Порти»;
Клацнути «Послідовний Порт (COM1)»;
Відкрити закладку «Параметри порту»;
Встановити найбільшу цифру в пункті «Біт в секунду»;
Клацнути «Ok»;
Готове.

Як збільшити швидкість інтернету на Віндовс 10?

Потрібно виконати наступні дії:

Натиснути одним пальцем на «Win» і не відпускати клавішу;
Іншим пальцем руки клацнути «R»;
Надрукувати «gpedit.msc»;
Розгорнути вміст графи «Конфігурація ПК»;
Увійти в директорію «Админшаблоны Мережа»;
Перейти в підпапку «Планувальник QoS»;
Викликати контекст від «Обмежити рез.пзо.здатність»;
Клацнути «Змінити»;
Встановити відмітку в графу «Включено»;
Поставити «нуль», як показано на скріншоті вище;
Клацнути «Ok»;
Викликати контекст від значка підключень;
Відкрити «Центр упр.мережами»;
Клацнути «Зміна параметрів мережевої карти»;
Викликати контекст від з’єднання;
Клацнути «Властивості»;
Поставити відмітку в графу «Планувальник QoS»;
Клацнути «Ok»;
Готове.

Як підвищити швидкість скачування?

Якщо користувач задумався, як збільшити швидкість завантаження торрента, то рекомендується в першу чергу встановлювати на ПК тільки офіційні модифікації клієнта. При цьому на швидкість майже не впливає, який клієнт використовує власник ПК, безкоштовний або платний. Їх відмінності відображені в таблиці нижче.

Постачальники інтернету іноді встановлюють обмеження для своїх абонентів в частині швидкості роботи торрент-качалок, тому необхідно зробити наступне:

Клацнути «Налаштування»;
Перейти у вкладку «Налаштування програми»;
Клацнути «BitTorrent»;
Далі в графі шифрування вибрати «Включено» і поставити відмітку в рядку дозволу;
Клацнути «ok»;
Готове.

Нерідко в самому клієнті налаштоване обмеження прийому. Щоб його зняти, потрібно виконати наступні кроки:

  Відкрити контекст від значка клієнта;
  Навести стрілку на рядок «Обмеження прийому»;
  Після цього розгорнеться меню, де потрібно поставити відмітку в рядку «Необмежено».

Як збільшити швидкість інтернету на телефоні Андроїд?

Власники мобільних гаджетів часто бувають незадоволені швидкістю бездротових підключень навіть найсучасніших стандартів, тому питання, як збільшити швидкість 4g інтернету або Wi-Fi з’єднання, турбує багатьох. Необхідно зазначити, що проблему можна вирішити швидко і без довгих ручних налаштувань. З цією метою достатньо встановити утиліту «Internet Speed Master».

Для повноцінної роботи з додатком рекомендується отримати рут-доступ до андроїду, але деякі функції будуть доступні і без них.

Потрібно виконати наступні кроки:

Встановити і запустити утиліту;
У отобразившемся меню тапнути «Надати»;
У разі, коли девайс рутирован, тапнути «Apply Patch»;
Перезапустити android-девайс;
У разі відсутності рут-повноважень, тапнути «Improve Internet Connection»;
Перезапустити android-девайс;
Готове. Тепер можна насолоджуватися високою швидкістю інтернету. Програма автоматично зробить всі налаштування.

Якщо буде потрібно зробити відкат налаштувань до первісного стану, то тапнути «Restore» і потім «Ok».

Як збільшити швидкість інтернету через wifi роутер?

Потрібно виконати наступні заходи:

Знизити віддаленість ПК або мобільного гаджета від роутера;
Потім у web-конфігураторі маршрутизатора вибрати найбільш вільний Wi-Fi канал;
Оновити мікропрограму роутера;
Провести очищення комплектуючих приладу від забруднень і забезпечити належне охолодження;
Замінити антени на інші, з великим коефіцієнтом посилення.

Як підвищити швидкість інтернету на ноутбуці?

Іноді на слабких ноутбуках швидкість лімітується апаратними можливостями. Часто вже установка додаткових планок ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті дозволяє отримати приріст швидкості інтернету. Також рекомендується замінити мережеву карту на більш сучасну.
Щоб отримати максимально можливу швидкість доступу в глобальну мережу, підключатися до неї з ПК слід не по повітрю, а переважно кабельним з’єднанням.

Як збільшити швидкість мобільного інтернету в операторів?

У договорі з абонентом, мобільний оператор вказує швидкість, але вона ніколи не досягає на практиці максимальних значень. До них можна тільки наблизитися, виконавши поради, описані вище в цій статті. Проблеми з низькою швидкістю допомогою стільникового зв’язку виникають в основному у вечірній час, коли користувачі найбільш активні і після витрачання трафіку наданої операторами згідно з підключеними ТП, швидкості різко обмежуються. Щоб знову збільшити швидкість у кожної мобільної компанії передбачені свої USSD-команди.

Білайн
Абоненти «жовто-смугастого» часто виявляють падіння швидкості до 64 Кбіт/с. З таким показником навіть відкриття інтернет-сторінок у браузері стає нестерпним катуванням та жорстоким випробуванням терпіння користувача. Щоб збільшити швидкість потрібно просто продовжити наданий підключеним планом високошвидкісний трафік. З цією метою слід використовувати команду «*115*121#». Після цього Білайн надасть 1 Гб додаткового трафіку на необмеженій швидкості. Однак треба врахувати, що таке продовження не безкоштовне (250 руб.).

Існують послуги з продовженням на більший і менший обсяг трафіку, з якими можна ознайомитися на «beeline.ru» відповідно їх вартість буде вище або нижче.

МТС
У МТС подібна послуга теж є і називається вона «Турбо-кнопка 1 Гб». Коштує трохи дешевше, ніж у Білайн (175 крб.). Необхідно використовувати USSD «*467#».

Мегафон
Опцією «Продовж інтернет 1 ГБ» клієнти мегафона за 210 рублів можуть скористатися, ввівши «*370*1#».

Крім використання USSD-команд, передбачена активація опції через особистий кабінет абонента.

Як збільшити швидкість інтернету Ростелеком?

Рекомендації по збільшенню швидкості актуальні і для абонентів РТК. Також компанія пропонує своїм клієнтам наступні спеціальні пакети для прискорення інтернету:

100 Мбіт/с;
Турбо-прискорення;
Нічний прискорення.

Після установки одного з трьох сподобалися користувачеві пакетів, підвищена швидкість буде гарантована.

Програми для збільшення швидкості інтернету

Існують програми, що оптимізують мережеві налаштування обладнання та інтернет-оглядачів.
Використання численною армією користувачів у всьому світі, довели ефективність таких програм:

Speed It Up Free;
Internet Speed Booster;
Proximodo;
AuslogicsBoostSpeed.

Додатки займають мало пам’яті в ПК і легко встановлюються, наприклад, остання з вищенаведеного переліку має розмір 7 Mb. Рекомендується після інсталяції утиліти здійснити перезавантаження ПК, щоб змінити настройки вступили в силу.
Запуск встановленого додатка можливий через піктограму на робочому столі. Меню всіх утиліт інтуїтивно зрозуміло, наприклад, в «AuslogicsBoostSpeed», слід клацнути «Інструменти» і перейти у вкладку «Прискорення Інтернету».

Для роботи в програмах інструкції зайві. Користувач самостійно може вибрати ступінь прискорення після при оптимізації налаштувань.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru