Як зламати пароль на телефоні або на комп’ютері з windows

Якщо ви забули пароль, встановлений до цього для того, що б цікаві не сунули ніс у ваші справи, ситуація виглядає тупиковою. Ще б! Сам попався в свою ж пастку! Нічого не залишається, крім того, що б зламати забутий пароль. Звичайно, це зовсім непросто – інакше установка паролів була б марною справою. Але немає нічого неможливого.

Зміст:

  Методи злому паролів
  Чи можна зламати пароль?
  Як зламати пароль на комп’ютері з windows
  Як зламати пароль на телефоні
  Зламуємо пароль на android
  Зламуємо пароль на iphone
  Як зламати пароль на ноутбуці
  Що зробити, щоб ваш пароль не зламали?
  Як зламати пароль адміністратора
  Програми для злому паролів

Методи злому паролів

Якщо розібратися – то методів злому пароля не так вже й багато. Всі методи зводяться або до видалення файлів де знаходяться паролі, або до фішингу або до скидання всіх паролів і налаштувань. Який спосіб злому пароля вибрати – вирішувати вам, наше ж завдання дати детальну і зрозумілу інструкцію по кожному із способів.

Будь пароль можна зламати?

Пароль – це набір символів. Будь-яку комбінацію можна підібрати, відмінність полягає тільки в тому, скільки часу на це знадобиться. Але, звичайно, це дуже вагома відмінність. Як зламати пароль, який містить 10 символів? З 10 символів можна скласти таку кількість комбінацій, які не перебере за день навіть суперпотужний комп’ютер, якого у вас, звичайно ж, немає. Та що там день. Деколи комбінації не переберешь і за тижні, місяці.

Що робити? Очевидно, що не потрібно вирішувати проблему в лоб, якщо у вас пароль не складається з одного цифрового символу. Нам доведеться шукати обхідні шляхи, і ці шляхи для кожного конкретного випадку будуть різні.
Ну що ж. Приступимо до теорії.

Як зламати пароль на комп’ютері з windows

Втрата пароль від облікового запису на перший погляд виглядає як катастрофа. Немає доступу нікуди – ні в інтернеті, ні в системні папки. Синій екран з іменами користувачів і абсолютна безвихідь.
Але не все так страшно. Злом пароля windows насправді один з найпростіших.

Все, що вам потрібно – це зайти в систему в безпечному режимі. Тут же у вас відкриється доступ до облікового запису Адміністратора. Це найголовніша обліковий запис, під якою можна робити все, що завгодно. Змінити або видалити пароль зокрема.

Перезавантажуємо комп’ютер, натискаємо клавішу залежно від вашої системи. Найчастіше це F8, іноді — F12. Далі заходимо в користувача Admin, панель управління, в залежності від версії вашої системи – проходимо в меню установки паролів, знаходимо ваш обліковий запис, виконуємо звичні дії по зміні пароля, як ніби ви самі у себе змінюєте пароль і оп-ля – доступ до вашого облікового запису у вас в руках.

Постарайтеся тільки не забути пароль, поки будете перезавантажувати систему!

Як зламати пароль на телефоні

За пальму першості в рейтингу найбільш часто забуваємих паролів борються і мобільні пристрої.
Кількість приватної інформації в такий особистої речі вимагає ставитися до неї дбайливо. Паролі ставляться все складніше і складніше, і одного разу пароль перемагає власника.
Тут вже не знайдеш ніяких безпечних режимів, телефон або планшет байдуже виводять тобі екран з введенням пароля і здається, що виходу немає. Але, звичайно ж, це не так.
Для того, що б визначити спосіб злому, спочатку визначте свою систему. Найбільш поширені зараз android і ios. Їх ми і розглянемо.

Зламуємо пароль на android

Перший спосіб – простіше. Якщо у вас є обліковий запис Google (і ви пам’ятаєте від неї пароль), то розблокувати телефон буде простіше простого. Спочатку вводите комбінації ключа, можна навмання, можна спробувати згадати свою (раптом вгадаєте). Якщо не вгадали, то екран заблокується і з’явиться напис: «Спробуйте трохи пізніше». А внизу інша – «Забули ключ?». Ось на цей напис і натискаємо. Вас перекине на вхід в аккаунт гугл, а після введення імені і пароля дасть можливість встановити новий графічний ключ.

Важливо! Цей спосіб працює тільки тоді, коли ваш обліковий запис прив’язаний до пристрою.

Другий спосіб — складніше. Зайдіть в гугл плей через комп’ютер (під ім’ям і паролем зі свого пристрою). Встановіть програму «Screen Lock Bypass» через веб-інтерфейс. Потім встановіть ще один додаток, абсолютно будь-який. Установка викличе Screen Lock Bypass автоматично і екран блокування буде скинутий. Не забудьте до наступної блокування поміняти пароль!

Третій спосіб, простий, але не бажаний. Ви можете скинути стан пристрою до заводського. На кожному пристрої свій механізм скидання (почитайте інструкцію), але зазвичай потрібно вимкнути телефон, потім одночасно натиснути клавішу гучності та клавішу «додому» (а іноді і 3ю клавішу). Після чого на екрані з’явиться системне меню у якому потрібно вибрати пункт — Wipe data / factory reset, а потім погодиться з ризиками. Далі почнеться видалення всіх даних з телефону (повернення до заводських налаштувань. Потім, після закінчення скидання, виберіть пункт Reboot System (перезавантаження пристрою).
Пам’ятайте, що після скидання всі особисті дані і встановлені програми будуть видалені. Телефон або планшет виявиться таким же, яким ви принесли його з магазину.

Зламуємо пароль на ios (iphone)

Для скидання екрану блокування в яблуці, вам потрібно підключити пристрій до комп’ютера і увійти в режим Recovery Mode. Запустіть iTunes, і виберіть пункт «відновити», а потім налаштувати, як новий. Тут вам буде запропоновано встановити новий пароль або залишити пристрій без пароля. Вирішувати вам.

Як зламати пароль на ноутбуці

Процес відновлення пароля на ноутбуці нічим не відрізняється від процесу відновлення пароля на персональному комп’ютері. Тому сміливо поверніться на два пункти назад і уважно прочитайте інструкцію по відновленню пароля в wndows.

Що зробити, щоб ваш пароль не зламали?

Як бачите, зламати пароль нескладно тільки в тому випадку, якщо він знаходиться на вашому пристрої і у вас є доступ до інших облікових записів. Чужа людина не може зайти в iTunes або Google Play, тому все, що вам потрібно – поставити не елементарний пароль, які легко підбирається перебором. Не записувати і не залишати пароль на видному місці, а так само щомісяця змінювати ваші паролі.

Як зламати пароль адміністратора

Перший спосіб: Для того, що б зламати пароль адміністратора, зайдіть з-під іншого облікового запису в командний рядок. Введіть control userpasswords2» і натисніть enter. Відкриється віконце з обліковими користувачами – виберіть потрібну і зніміть галочку з пункту «вимагати пароль». Ось і все – обліковий запис адміністратора тепер без пароля.

Другий спосіб: Перезавантажуємо комп’ютер у безпечному режимі (потрібно натиснути F8 або F12 під час завантаження ПК і вибрати пункт меню – завантаження з підтримкою командного рядка.
Як тільки з’явиться командний рядок — пишемо: «CD WINDOWS» і Тиснемо «Еnter».
Потім набираємо : “rename *.pwl *.abc» і тиснемо «Enter» або «rename *.pwd *.abc» і тиснемо «Enter» в залежності від вашої версії windows.
Після перезавантаження комп’ютера пароль адміністратора буде скинутий.

Третій спосіб: Перезавантажуємо комп’ютер у безпечному режимі (потрібно натиснути F8 або F12 під час завантаження ПК і вибрати пункт меню – завантаження в безпечному режимі з підтримкою командного рядка.
Далі вибираємо будь-який обліковий запис адміністратора, яка не захищена паролями (або ту пароль від якої вам відомий).
Після завантаження командного рядка вводимо: «net user ім’я користувача пароль» і тиснемо «Enter».
Все, справу зроблено, перезавантажуйте комп’ютер і користуйтеся на здоров’я.

PS: «ім’я користувача» замінюємо на реальне ім’я користувача на комп’ютері, «пароль» замінюємо на реальний пароль.

Програми для злому паролів

Якщо вам не підійшли зазначені вище способи – спробуйте спеціальні програми
— для комп’ютера
Найбільш популярна програма з комп’ютерних – це Password Cracker. Вона проста у використанні і інтуїтивно зрозуміла. Так само заслуженим увагою не обділені Passware Kit Enterprise і WirelessKeyView.
— для телефону
Телефони з допомогою програм найкраще зламувати через комп’ютер. Підійде будь-яка програма-зломщик, яка підтримує роботу з мобільною платформою. Наприклад, Password Cracker.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru