Як зменшити пінг, знизити або перевірити пінг. Що таке пінг і від чого він залежить?

Багато починаючі користувачі комп’ютера, поняття не мають, що таке ping. У той же самий час, знання «пінгу», «пінгування» може значно спростити роботу з перевірки працездатності свого мережевого з’єднання, якості інтернет – з’єднання або ж локальної мережі. Знати, як «пінгувати» важливо і для завзятих геймерів, щоб дізнатися наскільки швидке з’єднання у Вас в мережі, який саме IP– шник у іншого геймера і скільки всього гравців в мережі.

Зміст:

  Що таке пінг
  Чому пінг низький/високий?
  Від чого залежить пінг?
  Як перевірити свій пінг
  Команди для перевірки пінгу
  Чому пінг скаче
  Як зменшити пінг
  Як знизити пінг в іграх

Що таке пінг і для чого він потрібен?

Пінг (сангл. ping) являє собою відрізок часу, який проходить між запитом і відповіддю на сервер. Ще простіше: пінг — це час запиту і подальшого відповіді даних з Вашого комп’ютера на інший комп’ютер (швидкість обміну інформацією). Пінг прийнято вимірювати в мілісекундах: 200 мс (0,2 секунди), 29 мс (0,026 секунд), 2000 мс (2,0 секунди).

Історично, словом ping в минулому столітті називали сигнал гідролокаторів. Це найменування виникло через співзвуччя сигналу гідролокатора і самих сигналів. В даний час, пінг теж виробляє пошук різних об’єктів, але вже не в морі або океані, а в комп’ютерній мережі.
За іншою версією, слово пінг походить від відомої всім гри в пінг-понг. І дійсно, як і в реальній грі, так і в мережі користувачі «перекидають» пакети з інформацією один одному, передають та отримують сигнали.

Таким чином, пінг (ping) – це параметр, завдяки якому сам юзер перевіряє — чи працює мережа, з ким із користувачів він «коннектіться», а також сама якість з’єднання локальної та глобальної мережі.

Чому пінг низький/високий?

Зрозуміло, що величезні блоки запитів не можуть передаватися в мережі відразу. Саме тому, вони поділяються на невеликі пакети. Також, комп’ютер фіксує час, за який ці пакети пройдуть до призначення, а також повернутися назад. Таким чином, і перевіряється якість з’єднання в мережі.

Пакети можна посилати, як на сервер провайдера, так і «пінгувати» окремі комп’ютери, сайти та портали. Буває, що повертаються не всі пакети. У цьому випадку, вони вважаються втраченими. Чим вище кількість пакетів, які загубилися, тим гірше і зв’язок з’єднання з сервером. У той же час, у разі, якщо, незважаючи на те, що користувач відсилає пакети, але відповіді немає — то з’єднання вважається перерваним і варто шукати причину неполадок не в з’єднанні, а в самому комп’ютері.

Від чого залежить пінг?

Користувачеві також необхідно відстежувати і час проходження зворотного відгуку. При занадто довгому очікуванні повернення пакетів можна говорити про погану якість зв’язку, а сама проблема може бути або в сервері, або між комп’ютером і сервером.

У разі довгої затримки сигналу – пінг називається високим, а в разі швидкого проходження сигналу назад до користувача – низьким. Таким чином, існує пінг високий і низький пінг, і сам користувач може зрозуміти, чому саме виникають проблеми у нього в мережі. Взагалі, чим більш низький пінг, тим швидше можна одержати повідомлення, відповіді, швидше проводиться обмін даними. Зрозуміло, можливий і зворотний варіант — високий пінг, він набагато гірше низького. Як правило, середньостатистичний пінг становить 100 – 120 мс. При пинге у 150 і більше достатньо складно грати в комп’ютерні ігри, а з пінгом в 1000 мс працювати в мережі стає практично неможливо.

Як перевірити свій пінг? Дізнайся свій ping! Ping test

Яким же чином перевірити свій власний пінг і як дізнатися? Для перевірки пінгу використовується командний рядок. Відкрити її можна різними способами. Наприклад, натиснути на кнопку «Пуск» і ввести в пошуковому рядку команду «cmd», або натиснути на комбінацію клавіш «Win + R», а потім прописати ту ж команду, а потім «Enter». У діалоговому відкритому чорному вікні слід ввести команду «Ping», а потім адресу мережі (IP-адреса) або сайту. Наприклад, можна прописати: «ping www.yandex.ru». Потім, на клавіатурі слід натиснути на клавішу «Enter». Далі, комп’ютер почне посилати запити відповідного сайту і виведе нас результат. Залишається тільки порівняти загальну кількість пакетів, яке ми відправили з кількістю прийнятих пакетів, а також подивитися на швидкість відгуку. Далі комп’ютер виведе нас кількість втрачених пакетів у відсотках. Вивчивши всі дані, можна визначити наскільки якісне з’єднання з мережею.

Повністю на сервер приходять 4 пакета інформації, потім виводиться і загальна статистика адреси із зазначенням: загального розміру пакета інформації (32 байти), часу відгуку (у мілісекундах), також загального періоду часу (TTL) очікування комп’ютером відповіді від сервера. Якщо втрати складають 0 відсотків, то з’єднання вважається відмінним. Якщо втрачається значна частина пакетів, а пінг високий, то це говорить про те, що на якомусь ділянці мережі мають місце серйозні проблеми.

Щоб перевірити з’єднання з конкретним провайдером, слід пропінгувати його DNSсервер. У разі якщо Ви бажаєте перевірити власний роутер, слід скористатися командою «ping 192.168.1.1».

Команди для перевірки пінгу

Існує кілька основних ping команд,які потрібно знати початківцю юзерам (користувачам).
Pingtest — Для того щоб дізнатися працює сервер і є проблеми з налаштуванням DNS сервера, необхідно ввести в команду ping ім’я домену та ip-адресу. Для цього відкриваємо » командний рядок (Пуск – виконати – cmd – ок), або запускаємо Пуск – програми – стандартні – командний рядок.
Після цього набираємо команду:
Ping ДОМЕННЕ ІМ’Я або IP)
Наприклад, необхідно пропінгувати портал yandex.ru

Комп’ютер показує кількість переданих пакетів, час прийому – передачі, а також, скільки пакетів було відправлено, а скільки отримано.

Наступна команда tracert– це команда трасування (встановлює шлях, по якому пакети доходять до зазначеного хоста).

Так, застосовуючи дану команду можна уточнити, через скільки серверів проходять Ваші дані і де саме губляться пакети. Майте на увазі, що найбільша кількість вузлів, які можна протрассировать – 30. При цьому, користувач бачить і сам адреса маршрутизатора, а також час відгуку в мілісекундах.

Tracert ДОМЕННЕ ІМ’Я або IP)
Наприклад, необхідно протрассировать маршрут до порталу www.yandex.ru
Потрібно ввести команду: tracert www.yandex.ru

Чому пінг скаче (змінюється)?

Встановити, чому пінг скаче досить складно. При грі в комп’ютерні ігри пінг може скакати від 4 до 170 – 200 мс. Причин може бути досить багато – це і погане з’єднання, включені торренти, мала пропускна здатність сервера, канал зв’язку може бути, чим-небудь зайнятий. Пінг може скакати і з-за перевантаження маршрутизатора, а також може бути перевантажений і ігровий сервер.

Виміряти ping можна засобами windows, з допомогою сайту speedtest.ru, або через torrent, а також використовуючи завантаження відео на youtube в безпечному режимі з підтримкою мережі.

Як зменшити пінг?

Існують кілька способів зменшити пінг.
Перше і найпростіше – це змінити провайдера інтернету. Змініть оператора, замініть USB – модем, придбайте більш дорогий тариф з високою швидкістю з’єднання. Це один із самих надійних способів зменшити пінг.

Ще один спосіб знизити пінг – це змінити сервер до якого ви підключаєтеся. Краще всього, якщо сервер буде розташовуватися ближче до Вашого комп’ютера. У тому випадку, якщо Ви граєте в комп’ютерну гру в Москві, а Ваш сервер буде перебувати в цьому ж місті, пінг буде набагато менше, ніж, якщо б Ваш сервер розташовувався, наприклад, в Пітері. Крім того, слід врахувати, що чим більше проміжних маршрутизаторів для з’єднання, тим вище пінг. Щоб перевірити, скільки маршрутизаторів присутні при з’єднанні до сервера, слід набрати команду Tracert.

Знизити пінг іноді допомагає і оновлення драйверів.

Порада: Для того, щоб пінг став нижче, обов’язково слід очистити комп’ютер від вірусів (якщо вони є) і відключити антивірус. Нерідко антивірус і інші ресурсомісткі програми можуть споживати багато ресурсів і підвищують пінг.

Ну, і, нарешті, для того, щоб знизити пінг, слід відключати всі програми, які споживають трафік. Тобто, якщо у Вас одночасно гойдається музика, грає радіо, викачуються фільми з торрента — зрозуміло, пінг у Вас буде дуже високим.

Як знизити пінг в іграх (кс го, world of tanks, варфейс і т. д.)

Як же зменшити пінг в комп’ютерних іграх? Це особливо актуальне питання для геймерів, захоплений грою в стратегії, стрілялки й інші комп’ютерні ігри.

Для того, щоб зменшити пінг world of tanks слід виконати команду Пуск – виконати – regedit (або стандартні – командний рядок), потім необхідно знайти HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesTcpipParametersInterfaces.Далі, слід зайти в інтерфейс з допомогою наступного способу. Натискаємо правою кнопкою миші в правому полі, потім створюємо сходинку DWORD, перейменовуємо її в TcpAckFrequency. Потім, натиснувши правою кнопкою миші на ній, вибираємо пункт «Змінити», ставимо шістнадцяткову галочку і прописуємо – 1. Після цього. Слід перезавантажити комп’ютер. При даному способі пінг в грі стає значно менше.

Пінг в варфейс можна зменшити наступним способом. По–перше, оптимізувавши мережу в реєстрі Windows 7». Для цього потрібно відкрити програму «Regedit» (Пуск – Знайти програми та файли – Виконати. Потім перейти в папку за адресою: HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftMSMQParameters). Далі, в папці «Parameters» потрібно додати 1 параметр DWORD«TCPNoDelay» з шістнадцятковій системою числення, присвоївши значення 1. Наприкінці, слід закрити всі відкриті вікна і зробити перезавантаження комп’ютера.
Зменшити пінг в грі в Пінг кс го можна або з допомогою спеціальної програми FixPinger, запустивши її і прописавши в консолі команду execfixpinger.cfg і натиснувши F1, або способом нижче.

Для цього слід викликати консоль «~». Далі, необхідно ввести наступні параметри:
1. cl_updaterate XX – (загальна кількість пакетів, які надсилаються від сервера до гравця протягом 1 секунди). Значення XX в команді безпосередньо залежить від швидкості інтернет – з’єднання, яким Ви користуєтеся.
При швидкості — 28.8 кб/сек, необхідно встановити замість «XX» 10
Якщо Ваша швидкість — 33.6 кб/сек.то вводимо 15 пакетів
У тому випадку, якщо швидкість з’єднання перевищує 48.8 кб/сек, потрібно встановити значення на 20 (або 25).
2. cl_cmdrate XX – представляє собою команду, протилежну першої (скільки пакетів проходить від клієнта до сервера). Замість XX прописуємо число, в 3 рази перевищує число першої команди. Це дозволить прискорити прийом і передачу пакетів.
3. fps_max XX – максимальне число FPS. Ці значення залежать від продуктивності PC.Найчастіше користувачі встановлюють параметр 100, при слабкому залозі необхідно виставити значення — 60.
4. fps_modem XX – має дорівнювати значенню з пункту 3.

Дані способи зниження пінгу поширені у професійних комп’ютерних геймерів.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru