Чистимо клавіатуру ноутбука або настільного комп’ютера

Сьогодні, ноутбук або персональний комп’ютер став невід’ємним атрибутом людини, як будинку (квартирі), так і в офісі. За комп’ютером ми проводимо велику частину часу. Заядлі ігромани, програмісти, або дизайнери, навіть снідають, обідають і вечеряють за комп’ютером. Однак це загрожує серйозними наслідками для клавіатури комп’ютера. Так, навіть невелика кількість крихт або шматочки їжі, потрапляючи на клавіатуру, забивають клавіші, з часом, вони можуть повністю вивести з ладу одну або кілька клавіш. Якщо клавіатуру звичайного ПК почистити просто, то клавіатуру ноутбука чистити помітно складніше! Як почистити клавіатуру комп’ютера, щоб нічого не зламати?

Зміст:

  Чим нам загрожує сміття під клавіатурою?
  Як часто потрібно чистити клавіатуру ноутбука або ПК?
  Як почистити клавіатуру ноутбука?
  Як очистити клавіші ноутбука, не знімаючи клаву?
  Вичищаємо сміття під клавішами
  Безкомпромісна чистка клавіатури домашнього комп’ютера

Чим нам загрожує сміття під клавіатурою?

Брудна клавіатура – це погано. Брудна клавіатура загрожує вам зниженим імунітетом, так як пил і бруд ідеальне середовище для розмноження мікробів.

Крім того, слід мати на увазі, що профілактична очищення клавіатури комп’ютера – це обов’язкова умова відмінного функціонування комп’ютерної техніки та вашого відмінного здоров’я! Пил, різні забруднення і сильна бруд, особливо краплі пролитої рідини на клавіатуру, можуть повністю зламати клавіатуру і навіть викликати коротке замикання.

Ну і звичайно ж, з естетичної точки зору, брудна клавіатура – це, щонайменше, неприємно.

Як часто потрібно чистити клавіатуру ноутбука або ПК?

Насамперед, слід зрозуміти, що, незважаючи на уявну простоту чищення комп’ютерної клавіатури, сама процедура чистки має бути виконана максимально акуратно і дбайливо.

Чистка ноутбука або клавіатури ПК розділяється на два основних типи:

  1. Глибока чистка.
  2. Поверхнева чистка.

Глибоке очищення клавіатури здатна видалити весь бруд і пил, як з зовнішньої сторони клавіш, так і під клавішами. У той же час, поверхневе очищення може видалити тільки забруднення, які є на клавішах, а також, частково, між клавішами.

Проводити поверхневу чищення клавіатури рекомендується раз на місяць. Глибока чистка клавіатурі потрібно раз в квартал.

Рекомендується проводити два види очищення Вашого комп’ютера. У тому випадку, якщо час від часу, проводити поверхневу чистку, то глибоке очищення може і не знадобитися.

Як почистити клавіатуру ноутбука?

Сама очистка здійснюється з використанням спеціальних щіточок, серветок. Їх можна купити як в спеціалізованих комп’ютерних магазинах, так і на ринках, де продаються комп’ютерні комплектуючі та витратні матеріали. З допомогою щіточок, можна ефективно видалити пил, бруд між клавішами. У той же самий час, серветками можна і потрібно чистити самі клавіші. Процедура чищення клавіш клавіатури щітками і серветками носить назву – поверхневої.

Для очищення клавіатури не рекомендується застосовувати рідини з агресивними, абразивними компонентами, такі як, наприклад, бензин або ацетон. У разі їх застосування, можна пошкодити клавіатуру.
Якщо ви не хочете витрачатися на спец.засоби для очищення клавіатури – можна обійтися розчином ізопропілового спирту і м’якою тканиною.

Важливо: Не потрібно використовувати велику кількість ізопропілового спирту. Постарайтеся, також діяти вкрай обережно і не стерти літери з клавіатури.

У тому випадку, якщо Вам потрібна більш сильна, ретельна поверхневе очищення клавіатури, то рекомендується застосовувати особливі USB-пилососи, або (що більш дієво) балончик зі стисненим повітрям.
Для глибокого і повного очищення комп’ютера або слід розібрати (демонтувати клавіатуру) і очистити клавіші і саму клавіатуру від забруднень.

Іноді, після демонтажу клавіатури ноутбука, її очищення і установки назад – вона не працює. Причина такої поломки просто – ви погано закріпили шлейф.

Як очистити клавіші ноутбука, не знімаючи клаву?

Очищення клавіш ноутбука без знімання клавіатури досить проста. Для цього, потрібно вимкнути ноутбук і, застосовуючи балончик зі стисненим повітрям,провести чистку простір між клавішами ноутбука, потім протерти клавіатуру чистячої рідиною і сухою фланелевою ганчірочкою. На цьому процедуру очищення ноутбука, без знімання клавіатури можна вважати завершеною. У разі необхідності, за допомогою спеціальної викрутки можна зняти клавіші клавіатури з важелів і протерши їх очищаючим засобом, встановити їх на місце. Будьте уважні і обережні перед цією процедурою. Перед тим, як почати з’їм клавіш, сфотографуйте розкладку.

Вичищаємо сміття під клавішами клавіатури

Вимкніть комп’ютер, відключіть його від мережі. Потім, акуратно від’єднайте саму клавіатуру. Після цього, потрібно перевернути клавіатуру вниз клавішами, а також кілька разів натиснути на кнопки і постукати по корпусу «клави» долонею. Це дозволить витрусити сміття, який застряг між кнопками. Далі, слід балончиком зі стисненим повітрям або спеціальним пилососом продути зазори між клавішами клавіатури.
По-друге, слід очистити клавіші клавіатури. Для цього, на ватку або іншу тканину необхідно нанести ізопропіловий спирт і ретельно протерти поверхню клавіатури. На завершення, протріть саму клавіатуру очисній микрофибровой серветкою.

Як почистити клавіатуру домашнього комп’ютера?

Для максимально якісного очищення клавіатури потрібно:
1. Застосовуючи плоску викрутку необхідно акуратно зняти всі клавіші клавіатури.
2. Перевернути клавіатуру і відкрутити шурупи, які з’єднують верхню панель клавіатури з нижньої.
3. Зняти верхню пластикову панель клавіатури, помити її засобом для миття посуду і прополоскати під проточною водою.
4. Клавіші клавіатури помістити герметичний поліетиленовий пакет, залити водою, додати засоби для миття посуду, залишити відмокати на годину, після чого збовтати, щоб бруд відшарувалося від клавіш.
5. Дати клавіатурі висохнути, потім зібрати все назад.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru