Файлова система raw — що це? Як повернути ntfs?

У кожній операційній системі присутні пристрої зберігання даних, а для їх роботи необхідна наявність файлової системи. З її допомогою комп’ютер перетворює інформацію (фотографії, музику, відео) в двійкову систему, іншими словами, мова зрозуміла для себе. Після цього відбувається упорядкування даних та їх подальше перетворення для перегляду користувачем.

Зміст:

  Файлова система raw — що це?
  Ознаки RAW
  Чому на флешці файлова система RAW?
  Raw в Ntfs. як повернути NTFS?

Пристрої зберігання даних – це дуже вразливе техоборудование. Ушкодження відбуваються як в логічному розділі, так і в фізичному. Більшість проблем пов’язані з жорстким диском мають фатальний результат і потребують заміни обладнання, але існує і вирішувані проблеми. Файлова система RAW відноситься до такого типу.

Файлова система raw — що це?

Як було раніше сказано, жорсткий диск має файлову систему. Найпопулярніші – NTFS і FAT, які можуть застосовуватися як для жорсткого диска, так і для флеш накопичувачів.

Але що ж із себе представляє файлова система RAW? Як би суперечливо це не звучало, але це відсутність взагалі будь-якої системи! Іншими словами, це критична помилка існуючої файлової системи і Windows її не розпізнає.Виникає з причини непрацездатності файлової системи. У слідстві технічна інформація про носії не відображається і доступ до файлів порушений.

Розглянемо ознаки системи RAW
1. Доступ до пристрою відмовлено, а якщо вийшла з ладу файлова система на комп’ютері або ноутбуці – Windows не завантажиться, і ви побачите помилку.
2. Якщо стався такий казус зі знімним накопичувачем, вискочить оголошення, де буде сказано про необхідність форматування.
3. Відкриваємо «властивості» накопичувача і в графі відображуваної інформації, побачите «Тип файлової системи – RAW.

Чому на флешці файлова система RAW?
Що б відбулися такі кардинальні зміни з файловою системою достатньо однієї причини з «джентельменського набору:

  Неправильне виключення комп’ютера, стрибок напруги і відключення комп’ютера від мережі при підключеній флешці! Таке звернення може вплинути і на файлову систему комп’ютера, викликати фатальні проблеми з іншими комплектуючими.
  Збої роботи операційної системи теж можуть викликати таку проблему.
  Найпоширеніша причина – вірусне зараження. Все-таки не дурні придумали встановлювати антивірусні програми.
  Фізичні пошкодження накопичувача, які можуть ще й викликати втрату інформації.
  Процеси, що відбуваються на рівні структури файлової системи. Проблеми з завантажувальним сектором, збиті значення геометрії розділів і т. д.

Файлова система RAW як повернути NTFS?

Поява файлової системи RAW не фатальна в більшості випадків, і можливе відновлення даних користувача. Бувають винятки, це пов’язано з фізичними пошкодженнями, несумісними з життям.
Рекомендується звернутися в сервісний центр, де фахівці проведуть необхідні операції для відновлення флешки і даних на ній. Це можна зробити і своїми зусиллями, але слід бути дуже уважним, щоб не погіршити ситуацію і не втратити всю інформацію.

Що б повернути файлову систему NTFS можна скористатися однією з цих програм:

  Hard DISK Format Tool,
  Recovery Tool,
  Acronis Disk Director.
  Онлайн сервіс – RecoveryOnLine.
  Переформатувати диск в NTFS засобами ms windows.

Якщо використання даних програм не допомогло вирішити проблему, тоді у всесвітньому сховище потрібно дізнатися який контролер у накопичувача і перепрошити його, але це дуже складна процедура і навіть досвідчені користувачі можуть не впорається. Якщо навіть такі маніпуляції не допомогли, тоді ваша флеш карта мертва.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru