Як запаролити wifi роутер. Як поставити пароль на wifi або змінити (змінити)

Минув той час, коли інтернет підключався до пк тільки за допомогою дротового з’єднання. Зараз всі сучасні гаджети підтримують функцію Wi-Fi і можуть працювати в мережі настільки ж добре, як і при прямому з’єднанні дротом! Практично в кожній квартирі для задоволення Wi-Fi потреб використовується спеціальний пристрій, роутер. В основному такі мережі використовуються для домашнього або офісного обслуговування.

Зміст:

  Ставимо пароль wifi роутер
  Змінюємо пароль на wifi
  Вибираємо пароль для WiFi

Бездротова мережа може поширюватися на десятки метрів, в залежності від потужності роутера. І що б непрохані гості не використали ваш трафік, потрібно знати, як запаролити вай фай роутер.

Як поставити пароль на wifi роутер (запаролити)?

У цій статті розглянемо принцип зміни пароля, адже незалежно від виробника, будь то Asus, D-link, TP-link, Zyxel, він ідентичний. Всі поставлені вами налаштування можна буде легко змінити, а ще легше скинути до заводських. Необхідно усвідомлювати важливість даного дії, адже всі пристрої об’єднуються в загальну локальну мережу і даних можна отримати доступ. Що б цього не сталося необхідно захистити мережу паролем!

Зміна налаштувань роутера здійснюється через веб-інтерфейс. На тій же етикетці, на задній кришці роутера написаний «сайт», який складається тільки з цифр і точок (зазвичай це 192.168.1.1 або щось схоже). Його необхідно ввести в адресний рядок браузера, яким ви користуєтеся для перегляду веб сторінок. Перед вами відкриється віконце, куди потрібно ввести заводський логін і пароль, вказані на тій же етикетці, на звороті роутера. За замовчуванням вони виставляються — «admin й admin» відповідно. Як ввели ці дані натискаємо кнопочку «Log In».

Якщо хтось поміняв заводський логін та пароль вашого роутре, або ви його просто забули, ви можете натиснути кнопку Reset, щоб повернути всі налаштування роутера (у тому числі логін та пароль для доступу до налаштувань) первісним (дефолтних). Зазвичай кнопка Reset втиснула і для її натискання потрібно озброїтися сірником або зубочисткою.

Отже, перед вами відкрилася карта сайту – це основне меню управління роутером. Ваше завдання знайти вкладку Security. Після цього ми потрапимо на сторінку, де вам потрібно буде знайти поля з назвами «Password» і «Confirm the password». Ваше завдання в кожному з полів написати придуманий вами пароль. Який пароль краще скласти для захисту вашої мережі — розповімо трохи пізніше.

Після того як ви написали новий пароль у двох відних полях, натискайте клавішу Save Setting. В ідеалі ще змінити значення логіну, помінявши стандартний «admin» на «hamer17» (наприклад), так роутер буде сильніше захищений від злому — тепер ви знаєте як запаролити wifi.

Як змінити пароль на wifi?

Деякі користувачі після всіх пророблених пунктів задаються питанням як змінити пароль на wifi. Так точно так само, як і поставити його! Вам потрібно зайти на карту сайту, використовуючи ваш пароль і логін. І у вкладці Security написати нове значення пароля, зберігши його, от і все!

Навіть після зміни пароля роутера не забувайте дивитися хто підключений до Вашої Wi-Fi і користується ним безкоштовно!

Який пароль вибрати для WiFi?

Це найважливіший момент, який стосується захисту всієї системи бездротової мережі. Нерідко бувають випадки злому пароля від Wi-Fi шляхом простого його підбору. Тобто потрібно використовувати такий пароль, про який ніхто і не здогадається, що складно підібрати. До речі, існує багато програм для злому (підбору) пароля, але навіть вони не зможуть розгадати складний пароль, підбір складного пароля займе у них кілька десятків років. Отже, розглянемо основні принципи складання пароля:

  Не застосовуйте примітивний пароль, відкиньте варіанти qwerty або 12345 і подібні!
  Пароль повинен містити цифри, літери, так і спец-символи (*, %, # і т. д.), тоді його набагато важче зламати.
  Використовуйте не пов’язану із вами інформацію. Тобто рік народження або адресу будинку в якому ви живете – для пароль не підходить.
  При складанні пароля враховуйте регістр букв. Іншими словами, пароль повинен містити як малі, так і великі літери.

Увага! Ваш пароль не повинен бути менше восьми символів!

Якщо ви скористаєтеся даними, то зможете захистити свою бездротову мережу на 100%. Ось і все, виявилося питання: «Як поставити пароль на wifi?» не такий важкий! Удачі в цій нелегкій справі!

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru