Забув пароль від роутера wi-fi. Як дізнатися чи змінити пароль від роутера?

Wi-fi вже давно і міцно став частиною життя багатьох городски жителів. Чимало людей вже не можуть уявити відвідування громадського місця, наприклад, кафе, без можливості підключитися до інтернету. Природно, з’являється бажання мати бездротовий доступ до мережі і в домашніх умовах. Це дуже зручно, але є ймовірність зіткнутися з типовою ситуацією, з якої, так чи інакше, стикається, напевно, кожен — треба підключити до інтернету новий девайс, а пароль від маршрутизатора забутий. На щастя, ця проблема вирішувана.

Зміст:

  Дізнатися пароль від свого вай фай роутера
  Стандартні паролі роутерів
  Скинути пароль від роутера на стандартний
  Змінити пароль wifi роутера?

Як дізнатися пароль від свого вай фай роутера якщо ви його забули?

Щоб пройти процедуру відновлення пароля Wi-fi, вам буде потрібен один комп’ютер, підключений раніше до нього.

  Клацніть правою кнопкою миші на значок з підключеним вай-фай в правому, поряд з годинником, нижньому кутку монітора і серед з’явилися пунктів виберіть пункт «Центр управління мережами і загальним доступом».
  У вікні потрібно вибрати «Управління бездротовими мережами».
  Коли ви побачите ще одне вікно, що з’явилося, на необхідному поєднанні потрібно знову натиснути правою кнопкою вашої мишки і вибрати там «Властивості».
  Всередині вкладки «Безпека» у графі під назвою «Ключ безпеки мережі» ви виявите прихований пароль. Щоб побачити її потрібно поставити галочку в графі «Відображати символи», і він вам відразу стане видно.

Якщо немає жодного комп’ютера, вже підключеного до мережі, тоді потрібно дізнатися пароль за допомогою самого маршрутизатора.

  Під’єднайте роутер до вашого комп’ютера за допомогою йде з ним у комплекті мережевого шнура.
  В адресному рядку будь-якого браузера необхідно надрукувати такий адресу 192.168.1.1. Далі потрібно буде заповнити графи з логіном і паролем, що дозволити отримати доступ до налаштувань. З величезною часткою ймовірності, це admin/admin.
  Далі потрібно перейти за наступним вкладок — Wireless (Бездротовий режим) і Wireless Security (Захист бездротового режиму). У графі з назвою PSK Password: Пароль PSK:) ви побачите свій пароль. Можливо, він буде вказано в який-небудь інший графі в цьому ж розділі. Якщо у вас маршрутизатор від фірми Asus, то пароль ви побачите одразу на першій сторінці.

Стандартні паролі роутерів і маршрутизаторів

За замовчуванням, в більшості випадків, на вашому роутері встановлено логін «admin» і аналогічний пароль «admin». Але в деяких моделях ситуація відрізняється. Наприклад, у моделі D-Link DI-804 поле паролю потрібно буде залишити порожнім при тому ж автора, а в моделі Zyxel Prestige 650 логіном і паролем буде набір цифр «1234».

До речі, якщо наведені вище паролі не підходять — значить його вже поміняли до вас, ось список найпопулярніших паролів, спробуйте їх.

Як скинути пароль від роутера на стандартний/заводсткой?

Якщо ви не пам’ятаєте логін і пароль від маршрутизатора, спробуйте ввести заводські. Якщо вони не підійшли, то доведеться робити скидання. Зробити це дуже просто. На кожному роутері ви знайдете маленьку кнопочку, зазвичай поряд з кнопкою включення, яку потрібно натиснути чим-небудь гострим (оскільки вона дуже маленька) і потримати близько 10 секунд.
Після цього всі логіни/паролі/налаштування скинуться до заводських і ви можете користуватися своїм маршрутизатором. Але врахуйте, що доведеться заново вносити і всі налаштування, які були внесені раніше.

Дізналися пароль від роутера Wi-Fi? Не забудьте подивитися хто підключений до Вашої Wi-Fi і користується ним безкоштовно!

Як змінити пароль wifi роутера?

Для цієї процедури необхідно підключити маршрутизатор до комп’ютера за допомогою йде з ним у комплекті кабелі.

  Запустіть ваш улюблений браузер і в його адресному рядку наберіть 192.168.1.1;
  Надрукуйте у відповідних графах свої логін і пароль, щоб почати налаштовувати роутер в відповідному розділі;
  Зайдіть в розділ Wireless і далі — Wireless Security;
  Позначте пункт WPA/WPA2;
  Встановіть наступні параметри: Version повинно мати значення WPA2-PSK, а Encryption — Automatic;
  У графі під назвою PSK Password введіть свій новий (змінений) пароль від wifi і натисніть Save;
  Після того, як маршрутизатор попросить перезавантажити комп’ютер, натисніть ОК;
  У що з’явилася червоної написи натисніть на синю фразу «click here», і процес зміни пароля буде закінчено.

Після завершення процесу рекомендується перепідключити всі прилади, раніше підключені до вашого WiFi.

// Sharrre
jQuery(document).ready(function(){
jQuery(‘#twitter’).sharrre({
share: {
twitter: true
},
template: ‘
Джерело http://www.hardtek.ru